Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Chilly Intímny gél Ciclo 200 ml Chilly Upokojujúce gél na intímnu hygienu Chilly (Soothing Gel) 200 ml
Chilly Intímny gél Ciclo 200 ml

Má čistiacu receptúru, ktorá vyrovnáva vaše intímne pH a poskytuje príjemný a trvalý pocit hygieny a ochrany. Zároveň je obohatený o molekulu proti zápachu, ktorá neutralizuje tvorbu nepríjemných pachov a obmedzuje ich tvorbu vďaka antibakteriálnemu pôsobeniu.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: Vivantis
Chilly Upokojujúce gél na intímnu hygienu Chilly (Soothing Gel) 200 ml Chilly Upokojujúce gél na intímnu hygienu Chilly (Soothing Gel) 200 ml
Chilly Upokojujúce gél na intímnu hygienu Chilly (Soothing Gel) 200 ml

Sprchový gél na intímnu hygienu Soothing rešpektuje prirodzené pH pokožky a slizníc, chráni ich a upokojuje. Vďaka vylepšenému zloženiu, ktoré neutralizuje molekuly zápachu, poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti. Je vhodný predovšetkým pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: Vivantis

Chilly intima je špecialista v intímnej hygiene, ktorý ponúka široký sortiment produktov pre potreby žien všetkých vekových kategórií. Celý sortiment zahŕňa tri varianty gélov a vlhčených obrúskov na intímnu hygienu - Delicate formula (pre citlivú pokožku s aloe a hamamelou), Formula with Antibacterial (antibakteriálne zloženie s výťažkami z tymiánu a šalvie) a Fresh formula (osviežujúce mentolové zloženie). Chilly intima sú prvotriedne výrobky, ktoré rešpektujú fyziologický faktor pH 5 intímnych partií, obsahujú lactacid acid (kyselinu mliečnu) a ďalšie prírodné látky, ktoré zabezpečia každodennú ochranu a sviežosť každej ženy.