Childhome batoh Daddy Bag
85,70 €
+ doprava zadarmo

Štýlový batoh pre otecka, ktorý využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Do batohu ľahko a prehľadne zbalíte všetko potrebné na prechádzky a výlety s bábätkom a vaše ruky zostanú voľné. Súčasťou batohu je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Childhome Mommy Bag
108,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozajpriestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Childhome Mommy Bag Big
108,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozaj priestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Childhome Mommy Clutch
38,20 €

Praktický a štýlový doplnok k prebaľovacej taške aj samostatne využiteľná taštička Mommy Clutch do ruky či cez rameno. Vnútorné úchyty a vrecká umožňujú puzdro použiť pre základné potreby pre bábätko na prechádzku. Ak puzdro použijete v kombinácii s prebaľovacou taškou, môžete ho napr. využiť pre oddelené uloženie svojich cenností. Puzdro uzatvárateľné na zips je možné nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť ho na rukoväť kočíka či len vložiť do prebaľovacej tašky.

Childhome Pouzdro na zip s poutkem
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické poudrzo o objemu 0,4 l disponuje nosností 2 kg. Je opatřeno vnitřními úchyty a kapsami. Lze ho nosit v ruce, přes rameno, zavěsit na kočárek či vložit do přebalovací tašky. Childhome Pouzdro na zip s poutkem je vhodné na procházky.

Childhome Pouzdro na zip s poutkem Off White Black
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické poudrzo o objemu 0,4 l disponuje nosností 2 kg. Je opatřeno vnitřními úchyty a kapsami. Lze ho nosit v ruce, přes rameno, zavěsit na kočárek či vložit do přebalovací tašky. Childhome Pouzdro na zip s poutkem Off White Black je vhodné na procházky.

Childhome Přebalovací taška Mommy Bag
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická přebalovací taška o objemu 58 l disponuje nosností až 10 kg. Pojme všechny důležité doplňky od plen až po lahvičky. Součástí je i praktická přebalovací podložka. Childhome Přebalovací taška Mommy Bag je vhodná na procházky i cestování.

Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Off White
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická přebalovací taška o objemu 58 l disponuje nosností až 10 kg. Pojme všechny důležité doplňky od plen až po lahvičky. Součástí je i praktická přebalovací podložka. Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Off White je vhodná na procházky i cestování.

Childhome taška Daddy bag
107,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Aj otecko môže byť pri aktivitách so svojím bábätkom štýlový! Neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška Daddy Bag, ktorú využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom, ale zvládnete do nej zbaliť aj všetko potrebné pre bábätko na rodinný víkend mimo domova. Široký prístup zhora a vrecká vnútri tašky sú zárukou, že vždy rýchlo nájdete všetko, čo práve potrebujete. Súčasťou tašky je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Childhome Detský pojazdný kufor Mrož Grey
65,40 €
+ doprava zadarmo

Kufrík na kolieskach s motívom Mroža premení dieťa v malého cestovateľa. Vo vnútri tohto kufríku z pevnej škrupiny je umiestnená priehradka na drobnosti a úchyty pre upevnenie obsahu. Rukoväť je teleskopická a dá sa nastaviť podľa výšky dieťaťa.