Childhome Puzdro na zips s pútkom Teddy Beige

Childhome Puzdro na zips s pútkom

37,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám praktický doplnok k prebaľovacej taške aj samostatne využiteľnú taštičku do ruky či cez rameno od značky Childhome. Toto dizajnové puzdro na zips s pútkom pozdvihne každý váš outfit. Vnútorné úchyty a vrecká umožňujú puzdro využiť aj ako doplnok na prechádzku pre vaše bábätko. Puzdro je multifunkčné, možno ho nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť ho na rukoväť kočíka či len vložiť do prebaľovacej tašky.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Brown
7x

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag

104,91 €
85,90 €

Predstavujeme vám prebaľovaciu tašku Mommy Bag od Childhome. Táto neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Kapacita prebaľovacej tašky je 58 litrov a vďaka tomu do nej zvládnete zbaliť všetko potrebné. Súčasťou tašky je tiež farebne zladená prebaľovacia podložka.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Termotaška na jedlo My Lunchbag Navy White

Childhome Termotaška na jedlo My Lunchbag

37,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám prenosnú a veľmi praktickú termotašku na jedlo My Lunchbag od značky Childhome. Ideálna na každodenné aktivity, napríklad do práce, do školy či na výlety. Termoizolačné vrstva uchováva jedlo dlhšie v požadovanej teplote.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Termotaška na lieky My Little Pharmacy

Childhome Termotaška na lieky My Little Pharmacy

37,40 €

Predstavujeme vám prenosnú a priestrannú termotašku na lieky s držadlom pre ľahké prenášanie od značky Childhome. Taška je úplne ideálna na dovolenky či výlety, ale aj na každodenné aktivity s vaším dieťatkom. Termoizolačné vrstva chráni lieky a krémy pred vysokými teplotami a nepriaznivými podmienkami.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Cestovná taška Family Bag Black
47x

Childhome Cestovná taška Family Bag

48,90 €
42,40 €

Priestranná cestovná taška značky Childhome využijete pri výletoch s celou rodinou. Taška Family Bag ponúka voľný prístup zhora bez uzatvárania a k tomu aj samostatné púzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženie drobností.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Aubergine

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag

108,90 €

Prebaľovacia taška Mommy Bag značky Childhome je praktický pomocník pre mamičky. Priestranná taška vám umožní zbaliť všetko potrebné pre vás aj vaše bábätko na rodinný víkend mimo domova. Vrecká vo vnútri vám poskytnú usporiadať veci tak, aby ste mali vo všetkom prehľad.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Puffered Beige

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Puffered

112,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška, ktorú využijete pri každodenných aktivitách s vašim bábätkom, ale zvládnete do nej zbaliť aj všetko potrebné pre bábätko na rodinný víkend mimo domova. Široký prístup zhora a vrecká vo vnútri tašky sú zárukou, že vždy rýchlo nájdete všetko, čo práve potrebujete. Súčasťou tašky je farebne zladená prebaľovacia podložka a puzdro na cumlík. Taška je vyrobená z príjemného a zároveň praktického prešívaného nylonu s podšívkou.

Tovar od predajcu MALL
-24%
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White
1x

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White

109 €
82,50 €

Praktická prebaľovacia taška s objemom 58 l disponuje nosnosťou až 10 kg. Pojme všetky dôležité doplnky od plienok až po fľaštičky. Súčasťou je aj praktická prebaľovacia podložka. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White je vhodná na prechádzky i cestovanie.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Mommy Bag Big Pink
42x

Childhome Mommy Bag

110,30 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozajpriestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Childhome batoh Daddy Bag Black
5x

Childhome batoh Daddy Bag

98,90 €
82,40 €

Štýlový batoh pre otecka, ktorý využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Do batohu ľahko a prehľadne zbalíte všetko potrebné na prechádzky a výlety s bábätkom a vaše ruky zostanú voľné. Súčasťou batohu je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold
3x

Childhome Mommy Bag Big

107 €
94,90 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozaj priestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Grey Stripes Red/Blue
2x

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag

109 €
85,90 €

Praktická prebaľovacia taška s objemom 58 l disponuje nosnosťou až 10 kg. Pojme všetky dôležité doplnky od plienok až po fľaštičky. Súčasťou je aj praktická prebaľovacia podložka. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag je vhodná na prechádzky i cestovanie.

Tovar od predajcu MALL