Childhome Mommy Clutch

Childhome Mommy Clutch

Hodnotenie: 5
38,20 €

Praktický a štýlový doplnok k prebaľovacej taške aj samostatne využiteľná taštička Mommy Clutch do ruky či cez rameno. Vnútorné úchyty a vrecká umožňujú puzdro použiť pre základné potreby pre bábätko na prechádzku. Ak puzdro použijete v kombinácii s prebaľovacou taškou, môžete ho napr. využiť pre oddelené uloženie svojich cenností. Puzdro uzatvárateľné na zips je možné nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť ho na rukoväť kočíka či len vložiť do prebaľovacej tašky.

Childhome Cestovná taška Family Bag
37,40 €

Priestranná cestovná taška značky Childhome využijete pri výletoch s celou rodinou. Taška Family Bag ponúka voľný prístup zhora bez uzatvárania a k tomu aj samostatné púzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženie drobností.

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White
109 €

Praktická prebaľovacia taška s objemom 58 l disponuje nosnosťou až 10 kg. Pojme všetky dôležité doplnky od plienok až po fľaštičky. Súčasťou je aj praktická prebaľovacia podložka. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White je vhodná na prechádzky i cestovanie.

Childhome batoh Daddy Bag
85,70 €

Štýlový batoh pre otecka, ktorý využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Do batohu ľahko a prehľadne zbalíte všetko potrebné na prechádzky a výlety s bábätkom a vaše ruky zostanú voľné. Súčasťou batohu je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Childhome taška Daddy bag
107,90 €

Aj otecko môže byť pri aktivitách so svojím bábätkom štýlový! Neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška Daddy Bag, ktorú využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom, ale zvládnete do nej zbaliť aj všetko potrebné pre bábätko na rodinný víkend mimo domova. Široký prístup zhora a vrecká vnútri tašky sú zárukou, že vždy rýchlo nájdete všetko, čo práve potrebujete. Súčasťou tašky je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Childhome Mommy Bag

Childhome Mommy Bag

Hodnotenie: 5
108,20 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozajpriestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Childhome Mommy Bag Big

Childhome Mommy Bag Big

Hodnotenie: 5
108,20 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozaj priestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag
109 €

Praktická prebaľovacia taška s objemom 58 l disponuje nosnosťou až 10 kg. Pojme všetky dôležité doplnky od plienok až po fľaštičky. Súčasťou je aj praktická prebaľovacia podložka. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag je vhodná na prechádzky i cestovanie.

Childhome Púzdro na zips s pútkom-28%
37,90 € 27 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické púzdro o objeme 0,4 l disponuje nosnosťou 2 kg. Je opatrené vnútornými úchytkami a vreckami. Možno ho nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť na kočík či vložiť do prebaľovacej tašky. Childhome Púzdro na zips s pútkom je vhodné na prechádzky.

Childhome Púzdro na zips s pútkom Off White Black
37,90 €

Praktické púzdro o objeme 0,4 l disponuje nosnosťou 2 kg. Je opatrené vnútornými úchytkami a vreckami. Možno ho nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť na kočík či vložiť do prebaľovacej tašky. Childhome Púzdro na zips s pútkom Off White Black je vhodné na prechádzky.

Childhome Detský pojazdný kufor Mrož Grey-26%
63,40 € 46,50 €

Kufrík na kolieskach s motívom Mroža premení dieťa v malého cestovateľa. Vo vnútri tohto kufríku z pevnej škrupiny je umiestnená priehradka na drobnosti a úchyty pre upevnenie obsahu. Rukoväť je teleskopická a dá sa nastaviť podľa výšky dieťaťa.