ChiChi Love Psík čivava Star v taške
34,82 € 29,40 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Jeho prívesok svieti v tme, rovnako ako motívy na taške na prenášanie psíka.

ChiChi Love Pejsek čivava Glam Fashion
35,13 € 27,10 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je aj praktická taška na prenášanie psíka.

ChiChi Love Psík čivava Ice Fashion v taške
34,82 € 25,50 €

Rozkošný psík čivava v zimnom oblečku sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je tiež praktická taška na prenášanie psíka.

ChiChi Love Psík čivava rodinka v taške
34,50 € 23,50 €

Rozkošný psík čivava s roztomilým šteniatkom sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Súčasťou je tiež trendy taška na prenášanie psíkov.

ChiChi Love Psík čivava Paris II v taške
38,70 € 27,10 €

Rozkošný pejsek čivava Paris se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Je krásně měkoučký a heboučký. Jeho obleček svítí ve tmě. Součástí je také taška na přenášení pejska.

ChiChi Love Mačka

ChiChi Love Mačka

Hodnotenie: 5
11,80 €

Novinka

Rozkošné mačiatko sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každého dieťaťa. Je krásne mäkučké a hebučké. Navyše toto mačiatko je vybavené zvukovými efektmi. Vie tiež behať a hýbať chvostíkom. Nechajte sa ním okúzliť tiež.

ChiChi Love Miniprasátko
11,60 € 9,80 €

Novinka

Rozkošné prasátko se stane milovaným zvířecím společníkem každého dítěte. Je krásně měkoučké a heboučké. Navíc toto prasátko je vybaveno zvukovými efekty. Umí také běhat, hýbat ocáskem a natahovat rypáček. Nechte se jím okouzlit také.

ChiChi Love Pejsek čivava Swap Fashion v tašce
31,10 € 27,50 €

Novinka

Rozkošný pejsek čivava se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Je krásně měkoučký a heboučký. Součástí je také praktická taška s barevnými flitry na přenášení pejska.

ChiChi Love Pejsek čivava on Tour
23,41 € 18,80 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je aj praktická taška na prenášanie psíka.