ChiChi Love Psík čivava Ice Fashion v taške
34,82 € 24,20 €

Rozkošný psík čivava v zimnom oblečku sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je tiež praktická taška na prenášanie psíka.

ChiChi Love Psík čivava rodinka v taške
35,60 € 24,20 €

Rozkošný psík čivava s roztomilým šteniatkom sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Súčasťou je tiež trendy taška na prenášanie psíkov.

ChiChi Love Psík čivava Paris II v taške
35,60 € 24,20 €

Rozkošný pejsek čivava Paris se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Je krásně měkoučký a heboučký. Jeho obleček svítí ve tmě. Součástí je také taška na přenášení pejska.

ChiChi Love Psík čivava Star v taške
35,60 € 28,40 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Jeho prívesok svieti v tme, rovnako ako motívy na taške na prenášanie psíka.

ChiChi Love Pejsek čivava on Tour
23,80 € 17,90 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je aj praktická taška na prenášanie psíka.

ChiChi Love Mačka

ChiChi Love Mačka

Hodnotenie: 4,7
12 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošné mačiatko sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každého dieťaťa. Je krásne mäkučké a hebučké. Navyše toto mačiatko je vybavené zvukovými efektmi. Vie tiež behať a hýbať chvostíkom. Nechajte sa ním okúzliť tiež.

ChiChi Love Miniprasiatko
12 € 9,90 €

Rozkošné prasiatko sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každého dieťaťa. Je krásne mäkučké a hebučké. Navyše toto prasiatko je vybavené zvukovými efektmi. Vie tiež behať, hýbať chvostíkom a naťahovať rypáčik. Nechajte sa ním okúzliť tiež.

ChiChi Love Psík čivava Swap Fashion v taške
33,60 € 25 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je tiež praktická taška s farebnými flitrami na prenášanie psíka.

ChiChi Love Pejsek čivava Glam Fashion
35,60 € 25,30 €

Rozkošný psík čivava sa stane milovaným zvieracím spoločníkom každej malej slečny. Je krásne mäkučký a hebučký. Súčasťou je aj praktická taška na prenášanie psíka.