Chicco Kolky veselé opičky, 6ks
8x

Chicco Kolky veselé opičky, 6ks

25,80 €
23,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Sada šiestich farebných kolkov s tvárou opičiek len čaká na rozostavenie, vezmite špeciálnu bowlingovú guľu a hra môže začať. Kolky majú aj čísla a deti sa tak naučia počítať do šiestich.

Tovar od predajcu MALL
-57%
Chicco Bluetooth Teddy lokátor pre deti
4x

Chicco Bluetooth Teddy lokátor pre deti

34,90 €
14,90 €

Chicco Baby Tracker Teddy vám umožní zistiť polohu dieťaťa pomocou prenosného Bluetooth lokátora. Zariadenie je užitočné pre použitie vo veľkých nákupných centrách, zábavných parkoch a ďalších veľkých oblastiach, kde sa dieťa môže dostať mimo pozornosť rodičov a stratiť sa. Zariadenie funguje vďaka bezplatnej aplikácii Chicco Teda a prepojenie pred Bluetooth.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Chicco Koš na plienky Pink
33x

Chicco Kôš na plienky

76,90 €
62,50 €

Ďalšie ponuky od 87,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco kôš na plienky je bez zápachu a šetrí vaše peniaze. Vďaka patentovanému zariadeniu (WO 2014/035249) a inovatívnemu systému tesnenia, zabraňuje úniku nepríjemného zápachu. Kôš je neobyčajne úsporný, pretože využíva obyčajné plastové vrecká miesto nákladných výmenných kaziet s náhradnými vreckami, čo šetrí vaše financie a zároveň pôsobí ekologicky, znižujúc tvorbu plastov a uľahčuje recyklačný proces.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Hracia deka XXL Fantasy Forest 0m+ modrá
4x

Chicco Hracia deka XXL Fantasy Forest 0m+

29,90 €
26,34 €

Ďalšie ponuky od 29,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco extra veľká hracia deka XXL Fantasy Forest je plná farebných motívov a tak isto vo vašom bábätku vzbudí zvedavosť a podporí jeho interakciu. Mäkká a extra veľká deka s rozmermi 135 × 90 cm vytvorí priestor pre hru a prípadný odpočinok vášho dieťatka. Vďaka dvom špagátom sa deka ľahko zloží a uschová pre ďalšie použitie.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Stolík prebaľovací s vaničkou Cuddle & Bubble - Dots
2x

Chicco Stolík prebaľovací s vaničkou Cuddle & Bubble

150,90 €
134,10 €

Ďalšia ponuka za 159,50 €

Funkčný a praktický stolík na prebaľovanie a kúpanie Chicco Bubble Land kompaktných rozmerov sa stane vaším praktickým pomocníkom od narodenia. Všestranné využitie má stolík vďaka detskej vaničke. Poskytne pohodlie pre hygienu vášho dieťaťa a zaručí maximálnu praktickosť pre mamičky.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Baby Hug 4v1 Glacial
4x

Chicco Postieľka/ležadlo/stolička Chicco Baby Hu

245 €

Ďalšie ponuky od 235,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka/ležadlo/stolička Chicco Baby Hug 4v1 je unikátny pomocník pri starostlivosti o deti kombinujúci 4 výrobky v jeden. Od postieľky a kresielka, až po jedálenskú stoličku či pohodlné kreslo.Tento multifunkčný spoločník Vám dovolí mať dieťa v dome vždy na blízku a to bezpečne a pohodlne od narodenia až do 3 rokov.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Polly Magic Relax Cocoa
20x

Chicco Polly Magic Relax

199 €

Polly Magic Relax je praktická multifunkčná jedálenská stolička, ktorá bude s vašim dieťaťom už od narodenia až do 3 rokov. Od narodenia slúži ako pohodlné detské ležadlo, od 6 mesiacov ako jedálenská stolička a od 12 mesiacov ako klasická stolička za stôl.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Podsedák prenosný Pocket Snack na stoličku - Dark Grey
38x

Chicco Podsedák prenosný Pocket Snack na stoličku - Dark Grey

40,90 €
39 €
Pecka cena

Prenosný podsedák Pocket Snack na stoličke od značky Chicco je praktickým riešením, ktoré dovoľuje dieťaťu sedieť pri stole s rodinou, či už je kdekoľvek. Podsedák v univerzálnej šedej farbe je vhodný pre deti od 6 mesiacov.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Autosedačka Key 2-3 15-36 kg 2021 BLACK NIGHT
13x

Chicco Autosedačka Key 2-3 15-36 kg

138,90 €

Ďalšie ponuky od 145,30 €

Autosedačka Key 2–3 značky Chicco je vhodná pre deti od 15 do 36 kg. Zaistí maximálne pohodlie a bezpečie pri cestovaní v každom období rastu dieťaťa. Opierku chrbta môžete nastaviť až do 8 rôznych polôh, presne tak ako rastie dieťa. Polstrovanie autosedačky v oblasti bedier.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Nohavičky po pôrode sieťované elastické 4 ks
10x

Chicco Nohavičky po pôrode sieťované elastické 4 ks

7,90 € 1,98 €/ks

Ďalšia ponuka za 6,60 €

Pecka cena

div>Hygienické popôrodné nohavičky značky Chicco ocení každá mamička po pôrode. Tieto sieťované nohavičky sú elastické a zaisťujú vynikajúcu priedušnosť hlavne prvé dni po pôrode. Balenie obsahuje 4 ks.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Popôrodné vložky, 30 ks
28x

Chicco Popôrodné vložky, 30 ks

8,90 €
8,60 €

Chicco Popôrodné vložky, 30 ks pre ženy po pôrode. Sú navrhnuté špeciálne dlhé a široké, pre zaistenie maximálnej ochrany. 3-vrstvové a možné nosiť aj s jednorazovými popôrodnými nohavičkami.

Tovar od predajcu MALL
Chicco Chodítko Walky Talky, Green Wave
2x

Chicco Chodítko Walky Talky

101,90 €

Ďalšie ponuky od 102,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Walky Talky Chodítko 2016 je určené pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou chodítka je hrací panel, ktorý rozvíja detskú zručnosť, hravosť a fantáziu.

Tovar od predajcu MALL

V Slovenskej republike dobre známa značka Chicco je súčasťou u nás omnoho menej známej veľkej talianskej skupiny Artsana, ktorá zamestnáva viac ako 7.000 pracovníkov a dosahuje ročný obrat cez jednu miliardu EUR. Vyrába detský tovar, zdravotné produkty a kozmetiku. Z množstva značiek, ktoré skupine Arsana patria, sú u nás najznámejšie dve: Chicco (hračky a detský tovar) a Infinite Dolcezze (kojenecká kozmetika).

Chicco vzniklo v roku 1958 a je značkou detského tovaru v takej šírke, ktorú charakterizuje slogan „Chicco, tam, kde je dieťa“. Príťažlivé produkty za prístupnú cenu zaisťujú značke Chicco významný podiel na trhu. Sú typické príjemnými a bezpečnými tvarmi a farbami, a obľúbené deťmi aj ich rodičmi. Produkty Chicco pokrývajú celé obdobie detstva od narodenia približne do 12 roku života. Chicco sa zameriava na kočíky, nosiče pre bábätká, chodítka, autosedačky, hračky, kozmetiku, potreby pre mamičky, fľašky pre kojencov, cumlíky a všetky ďalšie kojenecké potreby.