Chemoform Kyslíkové tablety 20g - 1 kg

Chemoform Kyslíkové tablety 20g - 1 kg

27 €

Chemoform Oxi tablety mini 20g – balenie 1 kg  Pomaly rozpustné 20 g bezchlórové tablety na báze aktívneho kyslíka sú určené pre ošetrenie bazénovej vody, postupne sa rozpúšťa bez zápachu. Môžu sa používať nezávisle na tvrdosti vody, pôsobí kyslo a ľahko znižujú hodnotu pH vody. Prítom…

Chemoform Čistič trubiek Chemoform, SPA Rohrreiniger, 1 lit do vírivky

Chemoform Čistič trubiek Chemoform, SPA Rohrreiniger, 1 lit do vírivky

16,16 €

Čistič trúbiek Spa Rohrreiniger je určený na čistenie cirkulačného okruhu whirlpoolových ván. V cirkulačnom okruhu whirlpoolových ván sa môžu usadzovať baktérie, riasy a drobnéčiastôčky nečistôt. Tieto usadeniny tvoria často biofilm, ktorý je úrodnou pôdou pre ďalšiemnoženie baktérii.

Partner: taketo.sk

Firma bola založená roku 1962 vo Wendlingen ako výrobca chemických látok. Veľmi skoro sa špecializovala na výrobu a vývoj výhradne chemických prípravkov pre bazény a wellness. Predajný sortiment firmy Chemoform AG v súčasnosti zahŕňa produkty súvisiace so stavbou súkromných i verejných bazénov a rodinných bazénov. Spolupracuje s najlepšími výrobcami jednotlivých odborov a drží tak kvalitu vo všetkých oblastiach bazénových technológií a Wellness.