Chef'n DUO mlynček na korenie a soľ
38,85 €

Novinka

Duo mlynček na soľ a korenie je skvelý doplnok do každej kuchyne. Je navrhnutý pre použitie jednou rukou. Výrobok sa predáva už naplnený. Nastaviteľný až na 5 druhov hrubosti.


Chef'n Lis na citrusové plody s dózou 2v1
12,79 €

Novinka

Mini lis na citrusy 2v1 vhodný do kuchyne má 2 rôzne veľkosti nástavcov. Protišmykové dno zabraňuje pohybu pri odšťavovaní. Zberná nádoba je označená mernou ryskou.


Chef'n Mixér na šalátové dresingy, ručný
23,29 €

Novinka

Šikovný pomocník v letných dňoch mixér na šalátové zálievky mechanický je vhodný na mixovanie a uchovanie dressingov. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Bol navrhnutý v USA.


Chef'n Sekáčik na cesnak
17,46 €

Novinka

Sekáčik na cesnak plastový má ostré nerezové nože, ktoré sa dajú vybrať. Rýchlo poseká zrazu 1–2 strúčiky čerstvého cesnaku. Vhodný je tiež na sekanie zázvoru.


Chef'n Sekáčik na zeleninu, ručný
34,96 €

Novinka

Sekáčik mechanický k sekaniu zeleniny, ovocia, orieškov a mnoho ďalšieho. Je vhodný na prípravu guacamole, salsy, pesta, hummusu, sekanie byliniek i orechov. Ostrie je vyrobené z pevnej nehrdzavejúcej ocele.


Chef'n Vykrajovač jahôd/paradajok
15,13 €

Novinka

Vykrajovač na paradajky alebo jahody odstraňuje jadrovníky rýchlo a jednoducho. Zúbkované brity pre čisté odstránenie jadrovníkov. Vhodný do umývačky.


Chef'n Lis na citrusové plody
38,85 €

Novinka

Lis na citrusové plody pákový využíva bytelného mechanizmu ozubeného kolesa. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Navrhnuté v USA.