Chanel Coco Mademoiselle - EDP 100 ml
6x

Chanel Coco Mademoiselle - EDP

176,60 €
172,30 € 1,72 €/ml

Vôňa Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou udalosťou. Coco Mademoiselle je svieža a zmyselná. Je to vôňa mladej, sofistikovanej sexy ženy, aktívnej obyvateľky mesta, spokojnej so životom.

Partner: Vivantis
Chanel Coco Mademoiselle Intense - EDP 100 ml
3x

Chanel Coco Mademoiselle Intense - EDP

168,70 € 1,69 €/ml

Vôňa Coco Mademoiselle Intense od značky Chanel je orientálne-drevitá vôňa pre ženy. Citrusová hlava sa skladá z mandarínky, bergamotu a citrónu. Srdce tvorí kombinácia ruže, jazmínu a ovocných tónov.

Partner: Vivantis
Chanel Allure Homme Sport - EDT 50 ml
2x

Chanel Allure Homme Sport - EDT

90,30 € 1,81 €/ml

Chanel prichádza s vôňou pre príťažlivého a športovo založeného muža, z ktorého vyžaruje energia, harmónia a má zmysel pre fair play. Allure Homme Sport je svieža a zmyselná kompozícia mandarínky s pomarančom, vetiverom a neroli.

Partner: Vivantis
Chanel Chance Eau Tendre - EDP 100 ml

Chanel Chance Eau Tendre - EDP

190,40 € 1,90 €/ml

Chance Eau Tendre Eau De Parfum z roku 2019 je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje grep a dulu, kvetinové srdce sa rozvonia tónmi ruže a jazmínu. Kompozíciu uzatvára základ z bieleho pižma.

Partner: Vivantis
Chanel No. 5 Parfum - parfém 7,5 ml

Chanel No. 5 Parfum - parfém

142,50 €
133,60 € 19,09 €/ml

Chanel No 5 je samotná podstata ženskosti. Nadčasová, legendárny, aldehydová kvetinová kytice. Parfém je zložený zo surovín tej najvyššej kvality a je najvzácnejšie formou vôňa. Je umiestnená v ikonickej fľaši s minimalistickým dizajnom, ručne uzavretá baudruchage a zakončená fazetovým kabošonom.

Partner: Vivantis
Chanel Cristalle - EDT 100 ml

Chanel Cristalle - EDT

100 € 1 €/ml

Chanel Cristalle je esenciou vrodeného zmyslu pre módu, delikátnej sily a ženskosti, ktorými si každého podmaní. Táto ženská vôňa je zmesou citrónu a bergamotu, hyacintu a ružového dreva. V základe vôňu fixuje lišajník a vetiver. Cristalle je obdivuhodná a mladá vôňa ako stvorená pre leto.

Partner: Vivantis
Chanel Allure Homme Édition Blanche - EDP 50 ml
2x

Chanel Allure Homme Édition Blanche - EDP

85,70 € 1,71 €/ml

Veľmi mužná vôňa pre gentlemana, ktorý vie, čo chce. Hlava vône skrýva madagaskarské ružové korenie a sicílsky citrón. V srdci parfumu vás zaujme bergamot. Nakoniec sa nechajte rozmaznávať neodolateľným základom s mošusom, vetiverom, santalovým drevom, ambrou, vanilkou a cédrom.

Partner: Vivantis
Chanel Coco Mademoiselle - telové mlieko 200 ml

Chanel Coco Mademoiselle - telové mlieko

55,40 €

Vôňa Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou udalosťou. Coco Mademoiselle je svieža a zmyselná. Je to vôňa mladej, sofistikovanej a sexi ženy, aktívnej obyvateľky mesta, spokojnej so životom.

Partner: Vivantis