ČESKÝ PORCELÁN Misa kompótová Ø 20 cm, dekor cibulák
19 €

Akcia

Kompótová misa s priemerom 20 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry. Vyrobené v ČR

ČESKÝ PORCELÁN Misa kompótová Ø 16 cm, dekor cibulák
15,80 €

Kompótová misa s priemerom 16 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry. Vyrobené v ČR

ČESKÝ PORCELÁN Miska kompótová Ø 14 cm, dekor cibulák
9,70 €

Kompótová miska s priemerom 14 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, miska nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Miska kompótová Ø 13 cm, dekor cibulák, 6 ks
47 € 7,83 €/ks

Akcia

Sada kompótových misiek s priemerom 13 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misky nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier dezertný praporový Ø 19 cm, dekor cibulák, 6 ks
52,30 € 8,72 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sada praporových dezertný tanierov s priemerom 19 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna na ryby 57 x 24 cm, dekor cibulák
84,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválna cibuláková misa na ryby od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním pri servírovaní rybích pokrmov vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová vysoká štvorhranná 21 cm, dekor cibulák
49,40 €

Akcia

Šalátová vysoká štvorhranná misa s priemerom 21 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, miska nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Šálka s podšálkou 0,35l/Ø18,2 cm, dekor cibulák
25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cibuláková šálka od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna šálka je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 24 cm, dekor cibulák
25,50 €

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová štvorhranná 21 cm, dekor cibulák
34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalátová štvorhranná misa s priemerom 21 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor ani pri každodennom použití. Vhodná do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry

ČESKÝ PORCELÁN Strúhadlo na jablká 23 x 14 cm, dekor cibulák
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Strúhadlo na jablká od značky Český porcelán má originálny cibulákový dekor. Ten nikdy nestratí, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je dekorácia na porcelán aplikovaná. Každý výrobok je zabalený v darčekovom obale.

ČESKÝ PORCELÁN Odkladacia lopatka 30 x 12 cm, dekor cibulák
20,50 €

Akcia

Cibuláková odkladacia lopatka od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna lopatka je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová štvorhranná 18 cm, dekor cibulák
28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalátová štvorhranná misa s priemerom 18 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor ani pri každodennom použití. Vhodná do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 20 cm, dekor cibulák
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválna misa s priemerom 20 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor ani pri každodennom použití. Vhodná do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry Vyrobené v ČR

ČESKÝ PORCELÁN Tanier plytký praporový Ø 24 cm, dekor cibulák, 6 ks
78,20 € 13,03 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Súprava praporových plytkých tanierov s priemerom 24 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier plytký praporový Ø 21 cm, dekor cibulák, 6 ks
55 € 9,17 €/ks

Akcia

Súprava praporových plytkých tanierov s priemerom 21 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Súprava obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Kabaret 4-dielny 32 cm, dekor cibulák
200,20 €

Akcia

Cibulákový 4-dielny kabaret od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna soľnička je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier dezertný praporový Ø 15 cm, dekor cibulák, 6 ks
36,80 € 6,13 €/ks

Akcia

Sada praporových dezertný tanierov s priemerom 15 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Čajová kanvica so sitkom a vrchnákom 0,65 l, dekor cibulák
45,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cibuláková čajová kanvica od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to kvôli špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Čajová kanvica má sitko a viečko a je zabalená v originálnom darčekovom obale. Ozvláštnite svoj stôl týmto cibulákom.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier dezertný praporový Ø 17 cm, dekor cibulák, 6 ks
40,40 € 6,73 €/ks

Akcia

Sada praporových dezertný tanierov s priemerom 17 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Misa kompótová Ø 24 cm, dekor cibulák
25 €

Kompótová misa s priemerom 24 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor pri každodennom použití Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry. Vyrobené v ČR

ČESKÝ PORCELÁN Misa kompótová vysoká Ø 21 cm, dekor cibulák
24,50 €

Akcia

Kompótová vysoká misa s priemerom 21 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor pri každodennom použití Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 28 cm, dekor cibulák
27,20 €

Akcia

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová trojhranná 19,5 cm, dekor cibulák
26,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalátová trojhranná misa s priemerom 19,5 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor ani pri každodennom použití. Vhodná do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry

ČESKÝ PORCELÁN Podnos štvorhranný 45 x 16 cm, dekor cibulák
52,50 €

Akcia

Štvorhranný cibulákový podnos od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálny podnos je zabalený v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Podnos štvorhranný s ušami 48 x 33 cm, dekor cibulák
94,20 €

Akcia

Štvorhranný cibulákový podnos s ušami od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálny podnos je zabalený v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier dezertný praporový Ø 13 cm, dekor cibulák, 6 ks
32,50 € 5,42 €/ks

Akcia

Súprava praporových dezertných tanierov s priemerom 13 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Súprava obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Misa kompótová vysoká Ø 23 cm, dekor cibulák
28,90 €

Akcia

Kompótová vysoká misa s priemerom 23 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, misa nestratí svoj dekor pri každodennom použití Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 31 x 19 cm, dekor cibulák
30,20 €

Akcia

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 35 cm, dekor cibulák
34,50 €

Akcia

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 39 cm, dekor cibulák
48,10 €

Akcia

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa oválna 43 x 29,5 cm, dekor cibulák
62,60 €

Akcia

Oválna cibuláková misa od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna misa je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová štvorhranná 24 cm, dekor cibulák
45,30 €

Akcia

Šalátová štvorhranná misa s priemerom 24 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, miska nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová vysoká štvorhranná 18 cm, dekor cibulák
48,20 €

Šalátová vysoká štvorhranná misa s priemerom 18 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, miska nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Misa šalátová vysoká štvorhranná 24 cm, dekor cibulák
65,40 €

Akcia

Šalátová vysoká štvorhranná misa s priemerom 24 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, miska nestratí svoj dekor pri každodennom použití. Vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

ČESKÝ PORCELÁN Mliekovka 0,25 l, dekor cibulák
16,40 €

Akcia

Cibuláková mliekovka od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to kvôli špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna mliekovka je zabalená v darčekovom obale. Ozvláštnite svoj stôl týmto cibulákom.

ČESKÝ PORCELÁN Podnos štvorhranný 33 x 16 cm, dekor cibulák
39,10 €

Akcia

Štvorhranný cibulákový podnos od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálny podnos je zabalený v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Soľnička dvojdielna s úchytkou 12 cm, dekor cibulák
17,20 €

Dvojdielna soľnička s úchytkou od značky Český porcelán nikdy nestratí svoj dekor, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorou je maľba aplikovaná pod glazúru. Originálna soľnička je zabalená v darčekovom obale. Kúpte si tento cibulák a ozvláštnite ním vašu jedálenskú tabuľu.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier hlboký praporový Ø 24 cm, dekor cibulák, 6 ks
78,30 € 13,05 €/ks

Sada praporových hlbokých tanierov s priemerom 24 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier hlboký praporový Ø 21 cm, dekor cibulák, 6 ks
61,60 € 10,27 €/ks

Sada praporových hlbokých tanierov s priemerom 21 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Sada obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.

ČESKÝ PORCELÁN Tanier plytký praporový Ø 26 cm, dekor cibulák, 6 ks
92,30 € 15,38 €/ks

Súprava praporových plytkých tanierov s priemerom 26 cm s moderným cibuľovým vzorom sa stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplnkom každej domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii, kedy je maľba aplikovaná pod glazúrou, taniere nestratia svoj dekor pri každodennom použití. Súprava obsahuje 6 kusov. Vhodné do umývačky.