CellularLine USB dátový kábel s USB-C konektorem, 60 cm USBDATA06USBCW, biely
9,70 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjací a dátový kábel sa môže pochváliť praktickou dĺžkou 60 cm. CellularLine USB dátový kábel s USB-C konektorom, 60 cm USBDATA06USBCW disponuje USB konektorom na jednej strane a USB-C konektorom na druhej. Ľahko sa zbalí do tašky alebo do kabelky.

CellularLine Extratenký zadní kryt Fine pro Samsung Galaxy A51 FINECGALA51T, čirý
8,90 €

Novinka

Čirý TPU zadní kryt k vašemu Samsung Galaxy A51 perfektně přilne. Cellularline Extratenký zadní kryt Fine FINECGALA51T chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

CellularLine Extratenký zadní kryt Fine pro Samsung Galaxy A91 FINECGALA91T, čirý
8,90 €

Novinka

Čirý TPU zadní kryt k vašemu Samsung Galaxy A91 perfektně přilne. Cellularline Extratenký zadní kryt Fine FINECGALA91T chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

CellularLine Extratenký zadní kryt Fine pro Samsung Galaxy A71 FINECGALA71T, čirý
8,90 €

Novinka

Čirý TPU zadní kryt k vašemu Samsung Galaxy A71 perfektně přilne. Cellularline Extratenký zadní kryt Fine FINECGALA71T chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

CellularLine Ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy S10+ SPCURVEDGALS10PL
8,90 €

Univerzální ochranná fólie chrání displej vašeho Samsung Galaxy S10+ před špínou a škrábanci. CellularLine SPCURVEDGALS10PL je speciálně přizpůsobená zaobleným displejům a nemá negativní vliv na jejich funkčnost. Díky ohebnému TPU se fólie snadno instaluje a perfektně přilne k vašemu telefonu.

CellularLine Ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy S10 SPCURVEDGALS10
8,90 €

Univerzální ochranná fólie chrání displej vašeho Samsung Galaxy S10 před špínou a škrábanci. CellularLine SPCURVEDGALS10 je speciálně přizpůsobená zaobleným displejům a nemá negativní vliv na jejich funkčnost. Díky ohebnému TPU se fólie snadno instaluje a perfektně přilne k vašemu telefonu.

CellularLine Ochranný kryt s karabinou Bounce pro Apple AirPods 1 & 2 BOUNCEAIRPODSW, bílý
9 €

Novinka

Silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods soupravu před mechanickým poškozením. Cellularline Ochranný kryt s karabinou Bounce pro Apple AirPods 1 & 2 BOUNCEAIRPODSW je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Praktická karabina umožňuje připevnění pouzdra na batoh či opasek.

CellularLine Magnetický držiak kábla Cable Manager, 2 × magnetický klip, čierny (CABLEMANAGERMAG)
9,70 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický držiak pre organizáciu káblov na pracovnom stole či v aute. Táto vychytávka od spoločnosti CellularLine sa skladá z dvoch magnetických koncoviek, ktoré slúžia na zafixovanie kábla (ako guľatých, tak plochých). K požadovanej ploche držiaky pripevníte pomocou nalepovacej základne, ktorú možno opakovane používať a ktorá nezanecháva stopy.

CellularLine Extratenký zadní kryt Fine pro Samsung Galaxy S20+, bezbarvý FINECGALS11T
9,70 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra tenký zadní kryt. CellularLine Fine je zhotovený z odolného a ohebného TPU a ochrání váš Samsung Galaxy S20+ před nárazy, škrábanci i špínou. Prakticky nezvětšuje rozměry telefonu a nechává vyniknout jeho originálnímu designu. Zachovává plný přístup ke všem ovládacím prvkům.

CellularLine Zadný kryt Elemento Smoky Quartz pro Apple iPhone 11, SMOKYQUARTZIPHXIK
15,50 € 10,90 €

Zadný kryt Elemento Smoky Quartz značky CellularLine je určený pre telefón iPhone 11. Okraje sú zosilnené pre bezpečnú ochranu vášho telefónu. Zadná časť je vyrobená z TPU, ktorý je príjemný na dotyk. Priehľadná čierna nechá vyniknúť logo telefónu. Ponecháva voľné otvory pre konektory.

CellularLine Extratenký zadný Kryt Fine pre Samsung Galaxy A6 (2018) FINECGALA618T, číry
9,70 €

Číry TPU zadný kryt k vášmu Samsung Galaxy A6 (2018) perfektne priľne. Cellularline Extratenký zadný kryt Fine FINECGALA618T chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu telefónu

CellularLine zadní kryt Fine, Apple iPhone 5/5S/SE, čirý
13,66 € 10,40 €

Extratenký zadní kryt CellularLine Fine vyrobený z odolné gumy přesně na míru daného telefonu. Ochrání Váš chytrý telefon proti pádům, poškrábání a jinému mechanickému poškození.

CellularLine Ochranný kryt s karabinou Dynamic pro Apple AirPods 1 & 2 s nástavci za ucho DYNAMICAIRPODSB, modrý
10,90 €

Novinka

Silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods soupravu před mechanickým poškozením. Cellularline Ochranný kryt s karabinou Dynamic pro Apple AirPods 1 & 2 s nástavci za ucho DYNAMICAIRPODSB je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Připínací silikonové nástavce zaručují, že vám vaše AirPods při používání nevypadnou z ucha.

CellularLine USB dátový kábel s konektorom USB-C, 2 m, biely, USBDATACUSBC2M
11,60 € 11,20 €

USB kábel CellularLine USBDATACUSBC2MW je praktickým doplnkom, ktorý vám uľahčí nabíjanie a prenos dát všetkých zariadení s USB-C konektorom. Okrem kvalitného spracovania poteší aj extra dĺžkou 200 cm, vďaka ktorej vám dodá slobodu pohybu. Kábel je vyvedený v bielej farbe.