Carnilove Wild Meat Venison & Reindeer 6x 400 g
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo pre dospelých psov v podobe paté konzervy so zverinou, sobím mäsom a lesným ovocím Výhodné balenie 6 × 400g

Carnilove Dog Fresh Carp & Trout 12kg
64,45 € 60,16 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kompletné, superprémiové krmivo pre dospelé psy bez obilnín a bez zemiakovčerstvým mäsom. Kapor a pstruh

Carnilove Duck & Pheasant for Adult 12kg
56,90 €
+ doprava zadarmo

Holistické vysoko kvalitné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačicou a bažantom bez obilnín a bez zemiakov.

Carnilove Lamb & Wild Boar for Adult 12kg
56,90 €
+ doprava zadarmo

Holistické vysoko kvalitné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien z jahňacieho a diviaka bez obilnín a bez zemiakov.

Carnilove Reindeer for Adult 12kg
57,10 € 54,94 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Holistické vysoko kvalitné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien zo sobím mäsom bez obilnín a bez zemiakov.

Carnilove Salmon for Adult 1,5kg
9,40 €

Holistické vysoko kvalitné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien z Lososa bez obilnín a bez zemiakov.

Carnilove Salmon & Turkey for Puppy 12kg
62,89 € 60,60 €
+ doprava zadarmo

Holistické vysoko kvalitné krmivo z lososa a moriaka bez obilnín a bez zemiakov. Vhodné pre šteňatá všetkých plemien id 4. týždňa do 12. mesiaca. Krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace suky.

Carnilove Salmon & Turkey for Puppy 1,5kg
9,10 €

Holistické vysoko kvalitné krmivo z lososa a moriaka bez obilnín a bez zemiakov. Vhodné pre šteňatá všetkých plemien id 4. týždňa do 12. mesiaca. Krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace suky.

Carnilove Dog Crunchy Snack Lamb with Cranberries with fresh meat 200g
2,69 € 2,30 €

Maškrta obsahuje kvalitné jahňacie mäso a brusnice, ktoré sú zdrojom antioxidantov a podporujú imunitu. Kocky sú vhodné aj pre psy s citlivejším zažívaním. Carnilove Dog Crunchy Snack Lamb with Cranberries with fresh meat 200 g sú bez cukru a obilnín.

Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon with Blueberries with fresh meat 200 g
2,69 € 2,30 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso z lososa a čučoriedky, ktoré vďaka antioxidantom podporujú správnu funkciu mozgu. Kocky sú vhodné pre každého psíka. Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon with Blueberries with fresh meat 200 g sú perfektnou odmenou pri výcviku.

Carnilove Dog Crunchy Snack Wild Boar with Rosehips with fresh meat 200 g
2,69 € 2,30 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso z diviaka a šípku, ktorá je zdrojom vitamínu C dôležitého pre zotavovanie. Kocky sú vhodné pre každého aktívneho psíka. Carnilove Dog Crunchy Snack Wild Boar with Rosehips with fresh meat 200 g sú bez obilnín, cukru a sóje.

Carnilove Dog Semi Moist Sardines enriched with Wild garlic 200 g
2,50 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso zo sardiniek a medvedí cesnak, ktorý zlepšuje vitalitu a spomaľuje starnutie. Je vhodný pre každého psíka od šteniat po seniorov. Carnilove Dog Semi Moist Sardines enriched with Wild garlic 200 g sú perfektnou odmenou pri výcviku.

Carnilove Dog Semi Moist Snack Carp enriched with Thyme 200 g
2,50 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso z kapra a tymián, ktorý zaisťuje správne trávenie a zdravý metabolizmus. Je vhodný pre každého psíka od šteniat po seniorov. Carnilove Dog Semi Moist Snack Carp enriched with Thyme 200 g sú perfektnou odmenou pri výcviku.

Carnilove Dog Semi Moist Snack Duck enriched with Rosemary 200 g
2,70 €

Pamlsek obsahuje kvalitní kachní maso a rozmarýn, který podporuje zdraví zubů a dásní. Je vhodný pro každého pejska od štěňat po seniory. Carnilove Dog Semi Moist Snack Duck enriched with Rosemary 200 g jsou perfektní odměnou při výcviku.

Carnilove Dog Semi Moist Snack Quail enriched with Oregano 200 g
2,50 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso z prepelice a oregano, ktoré podporuje zdravie metabolizmu. Je vhodný pre každého psíka od šteniat po seniorov. Carnilove Dog Semi Moist Snack Quail enriched with Oregano 200 g sú perfektnou odmenou pri výcviku.

Carnilove Dog Semi Moist Snack Trout enriched with Dill 200 g
2,39 € 2,10 €

Maškrta obsahuje kvalitné mäso zo pstruha a kôpor, ktorý zvyšuje chuť do jedla a potláča nadmerné nadúvanie. Je vhodný pre každého psíka od šteniat po seniorov. Carnilove Dog Semi Moist Snack Trout enriched with Dill 200 g sú perfektnou odmenou pri výcviku.