CARLINE Olej CARLINE GARDEN 0,5l 4-Takt
3 € 2,96 €
+ doprava zadarmo

Výkonný, viacstupňový olej pre mazanie 4-taktných motorov všetky malé záhradné a poľnohospodárskej techniky: kosačky, golfové vozíky, frézy, manipulačná technika, centrály, snežné frézy apod.

CARLINE Carline Konzervačné olej 101 400 ml
3,36 €

Multifunkčný mazací a konzervačný olej, ktorý uvoľňuje zhrdzavené a spečené spoje. Je vhodný na mazanie a konzerváciu elektrických spojov, kontaktov, strojov, motorov, náhradných dielov a podobných častí.

CARLINE Carline Leštenka leštiaci 250 ml
2,50 €

Carline Autoleštenka je prípravok určený na ošetrenie, oživenie a obnovenie nových lakov a metalízy. Obsahuje prírodný vosk CARNAUBA, ktorý ošetreným plochám dodá vysoký lesk s dlhodobou ochranou laku. Neobsahuje abrazíva. </ P>
Návod na použitie: Pred použitím fľašu opakovane pretrepte.

CARLINE Carline Autošampón s voskom 1 l
2,74 €

Carline Autošampón s voskom je vysoko účinný umývací prostriedok pre odstránenie vonkajších nečistôt osobných i nákladných automobilov. </ P>
Aktívna pena silne pôsobí na mastný a znečistený povrch a zabraňuje opakovanému ukladaniu prachových, mastných aj olejových častíc.

CARLINE Carline Čistič bŕzd 400 ml bez acetónu
3,17 €

Carline čistič bŕzd bez acetónu je vysoko účinný rýchloschnúci čistič pre kotúčové brzdy a ich časti. </ P>
Vysoko kvalitný špeciálny čistič s intenzívnym čistiacim účinkom pre kotúčové brzdy a časti bŕzd (brzdové obloženie, brzdové kotúče, doštičky a obloženie spojky).

CARLINE Carline Čistič kože 500 ml
2,50 €

Carline Čistič kože je zotretý prípravok na čistenie kožených a koženkových materiálov. Čistí kožené alebo koženková sedadlá, povrchy z plastu a všetky umývateľné plochy interiéru.

CARLINE Carline Oživovač plastov a pneu 500 ml
2,50 €

Carline Oživovač plastov a pneu oživuje, chráni a konzervuje plastové a gumové vonkajšej časti automobilov a motocyklov. Ochraňuje ošetrované časti pred atmosférickými a chemickými vplyvmi. Zanecháva prirodzený lesk nárazníkom, spoilerům, plastovým a gumovým lištám.

CARLINE Carline Silikónový olej 400 ml
3,36 €

Vysoko kvalitný silikónový olej určený pre automobily, motocykle, bicykle, strojné priemysel ale aj v domácnosti. Prípravok slúži k ochrane pred zamŕzaním, koróziou, oxidáciou a je vodoodpudivý.

CARLINE Carline Čistič diskov 500 ml
2,62 €

Carline čistič diskov je čistiaci prípravok na čistenie diskov kolies a plastových puklíc. Vynikajúci na kolesá z ľahkých zliatin. Odstraňuje bez námahy všetku nečistotu vrátane prachu z brzdových doštičiek.

CARLINE Carline Čistič interiéru 400 ml
3,28 €

Carline Čistič interiéru je vysoko účinný penový prípravok s čistiacimi odmasťovacími schopnosťami. Dokonale vyčistí autopoťahy, čalúnenie, koberce, skla, plastové a chrómové plochy, apod. Čistí do hĺbky vlákien a navracia pôvodné farby.

CARLINE Carline Čistič motorov Profi 500 ml
2,50 €

Carline Čistič motorov PROFI je vysoko účinný prípravok s čistiacimi odmasťovacími schopnosťami. </ P>
Návod na použitie: Nastriekajte rovnomerne na vychladnutý motor a nechajte pôsobiť 1–5 minút. V prípade väčšej vrstvy nečistôt odporúčame použiť štetec. Potom motor dôkladne opláchnite vodou.

CARLINE Carline Čistič poťahov 500 ml
2,74 €

Carline Čistič poťahov je vysoko účinný čistiaci prípravok s obsahom aktívnych látok pre dokonalé vyčistenie čalúnených častí interiéru, kobercov a sedadiel. Vhodný aj na čistenie textilných povrchov.

CARLINE Carline Cocpit spray Citrón 400 ml
3,05 €

Carline Cospis spray CITRON je prípravok, ktorý dokonale ošetrí a oživí interiér vášho automobilu. Oživuje farby, dodáva svieži citrónovú vôňu a vytvára dlhodobý ochranný film. Má dobré mazacie vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje škrípanie prístrojových dosiek.

CARLINE Carline Cocpit spray Cool Fresh 400 ml
3,05 €

Carline Cospis spray COOL FRESH je prípravok, ktorý dokonale ošetrí a oživí interiér vášho automobilu. Oživuje farby, dodáva sviežu vôňu a vytvára dlhodobý ochranný film. Má dobré mazacie vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje škrípanie prístrojových dosiek.

CARLINE Carline Cocpit spray Jablko 400 ml
3,05 €

Carline Cospis spray JABLKO je prípravok, ktorý dokonale ošetrí a oživí interiér vášho automobilu. Oživuje farby, dodáva osviežujúcu vôňu a vytvára dlhodobý ochranný film. Má dobré mazacie vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje škrípanie prístrojových dosiek.

CARLINE Carline Cocpit spray Vanilka 400 ml
3,05 €

Carline Cospis spray VANILKA je prípravok, ktorý dokonale ošetrí a oživí interiér vášho automobilu. Oživuje farby, dodáva príjemnú vanilkovú vôňu a vytvára dlhodobý ochranný film. Má dobré mazacie vlastnosti a je antistatický. Odstraňuje škrípanie prístrojových dosiek.

CARLINE Carline Diesel aditív Winter 500 ml plech
8,32 €

Carline DIESEL aditív WINTER je zimná prípravok do palív dieselových spaľovacích motorov, ktorý spoľahlivo redukuje hluk, dym a možnosť zlyhania pri štartovaní. Zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť nafty pri teplotách pod bodom mrazu. </ P>
Potláča penenie v palivovom systéme.

CARLINE Carline Kontaktol 400 ml
3,83 €

Carline Kontaktol je čístiace a konzervačný prípravok. Dokonale odstráni zoxidované a sulfidový vrstvy z elektrických kontaktov. </ P>
Čistí a chráni kontakty pred koróziou. Odstraňuje tiež vysoké prechodové odpory.

CARLINE Carline Leštenka renovačné 250 ml
2,50 €

Carline Autoleštenka je prípravok určený na ošetrenie a obnovenie starších autolakov. Obsahuje abrazíva, ktorá ľahko odstráni všetky nečistoty, hrdza a rôzne prefarbenie. Obsahuje prírodný vosk CARNAUBA, ktorý ošetreným plochám dodá vysoký lesk s dlhodobou ochranou laku. Navracia pôvodnú farbu.

CARLINE Carline Penový čistič skiel 400 ml
3,17 €

Carline Čistič skiel je vysoko účinný penový čistiaci prostriedok pre všetky sklenené a chrómové povrchy či zrkadla. Vhodný aj na plastové povrchy v interiéri aj exteriéri. Odstraňuje silné znečistenia, tuk, olej, asfaltové škvrny, hmyz a mastnotu.

CARLINE Carline Rýchly štart 400 ml
4,57 €

Carline Rýchly štart je vysoko kvalitný prostriedok určený pre všetky typy benzínových a naftových motorov, osobných a nákladných automobilov, v poľnohospodárstve i priemysle zvlášť pre tzv. Studený štart. Výrazne šetrí motor a batériu. </ P>
Nepoškodzuje katalyzátor.

CARLINE Carline Service olej 400 ml
3,79 €

Carline Sevice olej je univerzálny produkt, ktorý slúži na mazanie a čistenie všetkých pohyblivých častí všetkých strojných mechanizmov.

CARLINE Carline Uvoľňovač skrutiek 400 ml
3,79 €

Carline uvoľňovač skrutiek účinne preniká hrdzou. Prípravok slúži k uvoľňovaniu zhrdzavených skrutiek a matiek. Obsahuje MoS2. Na mazanie všetkých trecích plôch ako sú zámky, pánty, reťaze, tiahla, náradie apod. Dokonale maže a chráni pred koróziou a preniká do neprístupných miest.

Značka CARLINE, popredný výrobca mazív – oleje, vazelíny, čističe a spreje na reťaze, čističe diskov, rozmrazovače, brzdové kvapaliny, a veľa ďalšieho.

Značka CARLINE, popredný výrobca mazív – oleje, vazelíny, čističe a spreje na reťaze, čističe diskov, rozmrazovače, brzdové kvapaliny, a veľa ďalšieho.