Careline Jemný telový krém Sladký bozk ( Silk y Body Cream) 400 ml
6,40 €

Ošetrujúci telový krém s vôňou romantických ruží. Je obohatený o bambucké maslo, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku dlho hydratovanú. Špeciálna formula dodáva elasticitu a chráni proti vysúšaniu, zároveň urýchľuje regeneráciu kožných buniek.

Careline Jemný telový krém Jarná kvet ( Silk y Body Cream) 400 ml
6,40 €

Ošetrujúci telový krém s vôňou jabĺk a vanilky. Je obohatený o bambucké maslo, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku dlho hydratovanú. Špeciálna formula dodáva elasticitu a chráni proti vysúšaniu, zároveň urýchľuje regeneráciu kožných buniek.

Careline Krémový sprchový gél Jarná kvet (Creamy Body Wash) 525 ml
4,90 €

Krémový sprchový gél s bohatou čistiace zložkou je obohatený o hydratačné vitamíny a minerály, ktoré sa starajú o pokožku. Unikátna formula dodáva elasticitu a jemnosť, ktorá vydrží celý deň. Príjemný dojem dokresľuje jemná vôňa jabĺk a vanilky.

Careline Tekuté mydlo na ruky Sladký bozk (Hand Soap) 500 ml
4,10 €

Mydlo hodiaci sa do každej štýlovej kúpeľne. Jemné ruže prepožičiavajú romantickosť ako vzhľadu, tak i príjemnej vôni, ktorá je potom doplnená pižmom. Vďaka bohatému glycerínu príjemne hydratuje a zanechá pokožku jemnú a sviežu.

Careline Tekuté mydlo na ruky Jarná kvet (Hand Soap) 500 ml
4,10 €

Mydlo hodiaci sa do každej štýlovej kúpeľne. Jemný dizajn lúčnych kvetov dodáva pastelové farby, vône prekvapí odvážnymi tónmi jabĺk a vanilky. Vďaka bohatému glycerínu príjemne hydratuje a zanechá pokožku jemnú a sviežu.