Calibra Verve Cat Verve GF Kitten Chicken & Turkey 3,5 kg NEWchristmas delivery
29,70 € 27 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje koreňom čakanky, ktorý slúži ako zdroj inulínu a podporuje trávenie. Obsahuje olej z lososa s omega-3 pre vývoj a funkciu mozgu. Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken & Turkey 3,5 kg NEW je vhodné pre mačiatka.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 750 g NEWchristmas delivery
7,60 € 6,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje púpavou, ktorá je bohatá na vitamíny, minerály a bioaktívne zložky. Obsahuje chlorellu s omega-3 a goji, ktorá spomaľuje proces starnutia. Calibra Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 750 g NEWchristmas delivery
8,50 € 7,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 750 g NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Sterilised Herring 750 g NEWchristmas delivery
28,40 € 6,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring 750 g NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 3,5 kg NEWchristmas delivery
29,70 € 27 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje šípkovými plodmi, ktoré majú antioxidačné účinky. Semeno pestreca obsahuje silymarín, ktorý zaisťuje správnu funkciu pečene. Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 3,5 kg NEW je vhodné pre mačacích seniorov nad 8 rokov.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEWchristmas delivery
8 € 7,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje šípkovými plodmi, ktoré majú antioxidačné účinky. Semeno pestreca obsahuje silymarín, ktorý zaisťuje správnu funkciu pečene. Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEW je vhodné pre mačacie seniorov nad 8 rokov.

Calibra Verve Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5 kg NEWchristmas delivery
28,40 € 25,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5 kg NEW je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Calibra Verve Cat Verve GF Sterilised Herring 3,5 kg NEWchristmas delivery
28,40 € 25,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring 3,5 kg NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 3,5 kg NEWchristmas delivery
28,40 € 25,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje púpavou, ktorá je bohatá na vitamíny, minerály a bioaktívne zložky. Obsahuje chlorellu s omega-3 a goji, ktorá spomaľuje proces starnutia. Calibra Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 3,5 kg NEW je vhodné pre dospelé mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Herring 3,5 kg NEWchristmas delivery
30,80 € 28,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje koreňom čakanky, ktorý slúži ako zdroj inulínu a podporuje trávenie. Obsahuje olej z lososa s omega-3 pre vývoj a funkciu mozgu. Calibra Cat Verve GF Adult Herring 3,5 kg NEW je vhodné pre dospelé mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 750 g NEWchristmas delivery
7,60 € 6,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Calibra Verve Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 3,5 kg NEWchristmas delivery
30,50 € 27,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 3,5 kg NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Verve Cat Verve GF Adult Herring 750 g NEWchristmas delivery
8,80 € 8,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje koreňom čakanky, ktorý slúži ako zdroj inulínu a podporuje trávenie. Obsahuje olej z lososa s omega-3 pre vývoj a funkciu mozgu. Calibra Cat Verve GF Adult Herring 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky.