Calibra Cat EN Sterilised 2kg
10,10 € 9,60 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné suché krmivo pre dospelé sterilizované alebo kastrované mačky s vysokým obsahom kuracieho mäsa a nízkym obsahom obilnín je vhodné aj pre veľmi maškrtné mačky a tiež mačky s citlivým zažívaním.

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg
37,40 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg sú vhodné pre dospelých psov stredných plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Premium Line Junior Large 12 kg NEW
29,60 € 26,90 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Junior Large značky Calibra je určené pre šteňatá a mladé psy veľkých plemien nad 30 kg. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho aktívneho psíka.

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 12 kg
46,20 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 12 kg sú vhodné pre dospelých psov stredných plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb 12 kg
46,50 € 44,40 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb 12 kg sú vhodné pre mladých psov malých a stredných plemien a podporujú vývoj imunitného systému.

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb 2,5 kg
10,40 € 9,70 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb 2,5 kg sú vhodné pre psov všetkých plemien a podporujú vývoj imunitného systému.

Calibra Joy Dog Classic Salmon Sticks 250 g NEW
4,20 € 3,80 €

Novinka

Tyčinky z lososa disponují nenasycenými mastnými kyselinami, které zajišťují zdravou kůži a srst. Calibra Joy Dog Classic Salmon Sticks 250 g NEW je zdravý, voňavý a lehce stravitelný pamlsek.

Calibra Dog EN Sensitive Salmon NEW 2 kg
10,90 € 9,60 €

Hypoalergénne granule disponujú lososovým olejom, ktorý sa stará o zdravú kožu a lesklú srsť a fulvokyselinami pre podporu vstrebania živín. Calibra Dog EN Sensitive Salmon NEW 2 kg sú vhodné pre starostlivosť o ústnu dutinu psa a k riešeniu dentálnych ťažkostí.

Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb 12 kg
46,90 € 46 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s lososovým olejom, ako zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega-3. Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb 12 kg sú vhodné pre mladé psy veľkých plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Life Adult Large Breed Lamb 12 kg
46,50 € 45,30 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Potrebná výživa pre kĺby. Calibra Dog Life Adult Large Breed Lamb 12 kg sú vhodné pre dospelých psov veľkých plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken & Duck 12 kg
52,50 €

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken & Duck 12 kg je vhodné pro dospělé psy středních plemen s hmotností 10–30 kg.

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb 12 kg
46,50 € 45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb 12 kg sú vhodné pre psov všetkých plemien a podporujú vývoj imunitného systému.

Calibra Cat EN Sterilised 7kg
27,57 € 25,60 €

Kompletné suché krmivo pre dospelé sterilizované alebo kastrované mačky s vysokým obsahom kuracieho mäsa a nízkym obsahom obilnín je vhodné aj pre veľmi maškrtné mačky a tiež mačky s citlivým zažívaním.

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken 6 kg
25,40 € 24,40 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken 6 kg sú vhodné pre psov všetkých plemien a podporujú vývoj imunitného systému.

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg
23,60 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s lososovým olejom, ako zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega-3. Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg sú vhodné pre dospelých psov menších plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 2,5 kg
10,90 € 10,30 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 2,5 kg sú vhodné pre dospelých psov stredných plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb 2,5 kg
11,20 € 10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s lososovým olejom, ako zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega-3. Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb 2,5 kg sú vhodné pre mladé psy veľkých plemien a podporujú prirodzený vývoj a rast.

Calibra Cat EN Hair Care 2kg
12,20 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné krmivo pre dospelé mačky s dlhou srsťou.

Calibra Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 750 g NEW
8,50 € 7,20 €

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Chick & Turkey 750 g NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring 750 g NEW-74%
28,40 € 7,30 €

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring 750 g NEW je vhodné pre kastrované mačky.

Calibra Joy Dog Classic Duck Strips 250 g NEW
4,60 € 4,10 €

Novinka

Proužky z kachního masa disponují vysokým obsahem proteinů a nízkým obsahem tuku. Calibra Joy Dog Classic Duck Strips 250 g NEW jsou vhodné i pro psy s citlivým zažíváním.

Calibra Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 750 g NEW
7,60 €

Superprémiové krmivo disponuje púpavou, ktorá je bohatá na vitamíny, minerály a bioaktívne zložky. Obsahuje chlorellu s omega-3 a goji, ktorá spomaľuje proces starnutia. Calibra Cat Verve GF Adult Chicken & Turkey 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky.

Calibra Cat Verve GF Adult Herring 750 g NEW
8,80 € 8,50 €

Superprémiové krmivo disponuje koreňom čakanky, ktorý slúži ako zdroj inulínu a podporuje trávenie. Obsahuje olej z lososa s omega-3 pre vývoj a funkciu mozgu. Calibra Cat Verve GF Adult Herring 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky.

Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb 2,5 kg
10,90 € 10,40 €

Superprémiové granule s monoproteinovým zdrojom živočíšnych bielkovín. Vyvážené množstvo živín, vitamínov a minerálov. Hypoalergénne zloženie s nízkym obsahom obilnín. Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb 2,5 kg sú vhodné pre mladých psov malých a stredných plemien a podporujú vývoj imunitného systému.

Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 2 kg
11,30 €

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 2 kg je vhodné pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 2 kg
13,40 €

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 2 kg je vhodné pro dospělé psy středních a velkých plemen s hmotností 10–90 kg.

Calibra Joy Dog Classic Dental Brushes 250 g NEW
3,50 € 3,20 €

Novinka

Dentální pamlsek je vhodný k redukci zubního plaku a kamene. Jedná se o zdravý a lehce stravitelný pamlsek. Calibra Joy Dog Classic Dental Brushes 250 g NEW je doplňkové krmivo pro psy.

Calibra Dog EN Mobility NEW 2 kg
10,10 € 8,60 €

Hypoalergénne granule disponujú chondroprotektívmi, ktoré sú ideálne pre výživu chrupaviek a fulvokyselinami pre podporu vstrebanie živín. Calibra Dog EN Mobility NEW 2 kg sú vhodné pre psov s predispozíciami ku kĺbovým problémom.

Calibra Calibra Dog Premium Line Adult 12 kg NEW
27 € 24,50 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Adult značky Calibra je určené pre dospelých psov do 30 kg. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Joy Dog Classic Fish & Chicken Sandwich 250 g NEW
4,20 € 3,80 €

Novinka

Proužky disponují lehkým kuřecím masem a rybím masem. Mají optimální obsah minerálů a esenciálních aminokyselin pro zdravou kůži a srst. Calibra Joy Dog Classic Fish & Chicken Sandwich 250 g NEW je zdravý, voňavý a lehce stravitelný pamlsek.

Calibra Dog Premium Line Puppy & Junior 3 kg NEW
9,60 € 8,70 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Puppy & Junior značky Calibra je určené pre šteňatá, mladých psov a dojčiace alebo gravidné sučky. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Dog Premium Line Senior & Light 3 kg NEW
8,20 € 7,50 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Senior & Light značky Calibra je určené pre staršie psy alebo pre psov s nadváhou. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Dog Premium Line Senior & Light 12 kg NEW
27,30 € 24,80 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Senior & Light značky Calibra je určené pre staršie psy alebo pre psov s nadváhou. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 12 kg
61,80 €

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 12 kg je vhodné pro dospělé psy středních a velkých plemen s hmotností 10–90 kg.

Calibra Dog Premium Line Sensitive 12 kg NEW
38,30 € 34,80 €

Novinka

Kompletní suché krmivo s vyváženým poměrem potřebných živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je bez pšenice, lepku, sóji, přidaných barviv a umělých konzervantů. Calibra Dog Premium Line Sensitive 12 kg NEW je vhodné pro dospělé psy i s citlivým zažíváním.

Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken & Duck 6 kg
26,40 € 25,80 €

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken & Duck 6 kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Calibra Dog Premium Line Adult 3 kg NEW
8,10 € 7,40 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Adult značky Calibra je určené pre dospelých psov do 30 kg. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Dog EN Neutered NEW 2 kg
9,70 € 8,90 €

Hypoalergénne granule disponujú zníženým množstvom kalórií a fulvokyselinami pre podporu vstrebania živín. Calibra Dog EN Neutered NEW 2 kg sú vhodné kastrovaných psov, ktorým zaisťuje optimálnu kondíciu a vitalitu.

Calibra Dog GF Adult Large Breed Salmon 2kg
10,30 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné, superprémiové krmivo pre dospelé psy veľkých plemien (nad 30 kg) bez obilnín s lososom a zemiakmi

Calibra Dog Premium Line Adult Large 12 kg NEW
27,60 € 25,10 €

Novinka

Kompletné suché krmivo Dog Premium Line Adult Large značky Calibra je určené pre dospelých psov veľkých plemien nad 30 kg. Receptúra s výbornou stráviteľnosťou neobsahujúca pšenicu a pšeničný lepok zaistí vyvážený pomer všetkých potrebných živín pre zdravie vášho psíka.

Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEW
8 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje šípkovými plodmi, ktoré majú antioxidačné účinky. Semeno pestreca obsahuje silymarín, ktorý zaisťuje správnu funkciu pečene. Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEW je vhodné pre mačacie seniorov nad 8 rokov.

Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken & Turkey 3,5 kg NEW
29,70 € 27,80 €

Superprémiové krmivo disponuje koreňom čakanky, ktorý slúži ako zdroj inulínu a podporuje trávenie. Obsahuje olej z lososa s omega-3 pre vývoj a funkciu mozgu. Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken & Turkey 3,5 kg NEW je vhodné pre mačiatka.

Použité suroviny a ich pomerné zastúpenie v jednotlivých receptúrach boli starostlivo vyberané a dlhodobo testované skúsenými odborníkmi z radov veterinárnych lekárov, aby čo najviac vyhovovali potrebám a nárokom Vašich psov. Kvalita každej použitej suroviny je neustále kontrolovaná podľa prísnych kritérií. Pri vývoji Calibry sa do receptúry zámerne nezaradilo päť štatisticky najčastejších potravinových alergénov, čím je zaistené preventívne pôsobenie proti vzniku hypersenzitívnych reakcií na potravinové zložky.

Použité suroviny a ich pomerné zastúpenie v jednotlivých receptúrach boli starostlivo vyberané a dlhodobo testované skúsenými odborníkmi z radov veterinárnych lekárov, aby čo najviac vyhovovali potrebám a nárokom Vašich psov. Kvalita každej použitej suroviny je neustále kontrolovaná podľa prísnych kritérií. Pri vývoji Calibry sa do receptúry zámerne nezaradilo päť štatisticky najčastejších potravinových alergénov, čím je zaistené preventívne pôsobenie proti vzniku hypersenzitívnych reakcií na potravinové zložky.