Caffé Musetti Kapsule kompatibilné Musetti Cremissimo 70/30 pre Nespresso
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Intenzívna a vyvážená zmes. Bohatá štruktúra a bohatá krémová vôňa dodáva chuťovému poháriku trvalú a ohromujúcu dochuť. Vynikajúce a vyvážené arómy, počnúc náznakmi kakaa, čokolády, lieskových orieškov a produktov po pečení, ako je pečivo a teplé vône, dodávajú živú a rovnako pevnú a hlbokú chuť.

Caffé Musetti MUSETTI GOLD CUVEE E.S.E. PODY 18 KS
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Na oslavu 80. roku Musetti bola vytvorená zmes Gold Cuvée, ktorá pochádza z najprestížnejších zmesí z Kene a Stredoamerických káv. Jedinečná, sladká zmes s bohatým aromatickým buketom a miernou kyslosťou.

Caffé Musetti zrnková káva Musetti Cremissimo 70/30 1kg
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cremissimo: 70% arabika, 30% robusta. Intenzívná a vyvážená chuť kávy Musetti Cremissimo nesie tóny od kakaa, čokolády, lieskových orieškov až po čerstvé pečivo. Bohaté telo, krémová textúra, pretrvávajúca dochuť.

Caffé Musetti Kapsule Musetti Dolce Gusto Evoluzione 100% Arabica 12ks
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cenovo hodnotná zmes 100% certifikovanej kávy špeciálnej arabskej kvality, ktorá sa vyznačuje aromatickými náznakmi ovocia a sladkostí. Jemná chuť a rafinovaná kyslosť pohladia chuťové bunky a zanechajú bohatú a pretrvávajúcu dochuť.

Caffé Musetti Mletá káva Musetti 100% Decaffeinato bezkofeínová 250g
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávová zmes bez kofeínu: menej ako 0,1% kofeínu, 100% tradičná chuť. Sladká, jemná aróma a plná pretrvávajúca dochuť charakterizujú túto zmes určenú pre tých, ktorí chcú prestať s kofeínom bez toho, aby stratili pôžitok z kávy.

Caffé Musetti Mletá káva s prichuťou Irish 125g
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmes, ktorá kombinuje kávovú tradíciu so silnou a bohatou arómou írskej kávy. Víťazná kombinácia kávy a whisky je venovaná tým, ktorí milujú intenzitu chuti inšpirovanej Írskom.

Caffé Musetti Mletá káva s prichuťou Vanilka 125g
3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmes, ktorá kombinuje kávovú tradíciu so sladkou a jemnou vanilkovou arómou. Pre najušľachtilejšie chuťové bunky, ktoré majú radi šteklenie s neustále lahodnou chuťou.

Caffé Musetti MUSETTI GRAND CRU E.S.E. PODY 18 KS
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Výber zakladateľa Achilla Musettiho a jeho zmesi tvoria najprestížnejšie, hlavne sladké a aromatické kávy. Výsledkom je vycibrená chuť s výraznými náznakmi ovocia a čokolády zakončená náznakmi mandlí a vanilky, ktoré pohladia chuťové bunky milovníkov sladkostí. Prevažuje čokoláda a žlté ovocie.