Caboo Cocoon V2 - ochrana proti dažďu
45,60 €
+ doprava zadarmo

Cocoon V2 – ochrana proti dažďu je univerzálna ochrana proti dažďu pre nosené deti. Možno používať so všetkými typmi šatiek na nosenie detí a mäkkými nosidlami. S reflexnými pruhmi pre lepšiu viditeľnosť za tmy

Caboo Cocoon V2 - zatepľovacia vložka
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cocoon V2 – zatepľovaciu vložku pre nosené deti možno používať so všetkými typmi šatiek na nosenie detí a mäkkými nosidlami. Novo s reflexnými pruhmi pre lepšiu viditeľnosť za tmy.

Caboo + Cotton Blend

Caboo + Cotton Blend

Hodnotenie: 4,5
78,90 € 73,60 €
+ doprava zadarmo

Caboo+cotton blend umožňuje nosiť bábätká od narodenia v 4 rôznych pozíciách podľa veku. Pružný materiál uľahčuje manipuláciu s nosičom. Dodávané v dômyselnom vrecku, ktorý obrátením premeníte na fixačný pruh nosidla.

Caboo Nosidlo DXgo
74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Caboo Nosidlo DXgo je ergonomické detské nosidlo pre nosenie bábätka na bruchu a chrbte. Určené pre deti cca od 8 mesiacov (od 6,5 do 20 kg). Pohodlné, s polstrovanými ramennými popruhmi, konštrukciou priaznivou pre detské bedrá, nastaviteľné.

Caboo + Organic-25%

Caboo + Organic

Hodnotenie: 4,5
72,90 € 54,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Caboo+organic umožňuje nosiť bábätká od narodenia v 4 rôznych pozíciách podľa veku. Pružný materiál uľahčuje manipuláciu s nosičom. Dodávané v dômyselnom vrecku, ktorý obrátením premeníte na fixačný pruh nosidla.