-29%
ByKay Klokanka 4WAY CLICK CARRIER béžová 0

ByKay Klokanka 4WAY CLICK CARRIER

124,78 €
87,90 €
Posledný kus za túto cenu!

ByKay klokanka 4WAY CLICK CARRIER je určená na nosenie detí na bruchu smerom k rodičovi, na bruchu smerom od rodiča, na boku a na chrbte. Je ideálnym riešením pre každého, kto chce jednoducho zaklapnúť a ísť.

Tovar od predajcu MALL
-20%
ByKay Nosič MEI TAI DeLuxe tmavozelená 0
2x

ByKay Nosič MEI TAI DeLuxe

112,59 €
89,10 €
Posledný kus za túto cenu!

ByKay nosič MEI TAI DeLuxe je kombinácia ergonomickej klokanky a viazacej šatky. Tento inovatívny model rastie s dieťaťom. Možno ho využiť od narodenia až do 3 rokov alebo maximálnej nosnosti 23 kg.

Tovar od predajcu MALL
-28%
ByKay Šatka WOVEN WRAP DeLuxe veľ. 7 béžová 0
1x

ByKay Šatka WOVEN WRAP DeLuxe veľ. 7

85,32 €
60,70 €
Posledný kus za túto cenu!

ByKay šatka WOVEN WRAP DeLuxe Sand veľkosti 7 je šatka určená pre prenášanie detí od narodenia do 23kg. Mamičky a oteckovia majú možnosti nosenia bábätka ako na bruchu, tak boku či na chrbte.

Tovar od predajcu MALL
ByKay Stretchy Wrap Deluxe Delfy klokan, modro biela

ByKay Stretchy Wrap Deluxe Delfy klokan, modro biela

126,80 €
110,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Prak značky Kay Stretchy Wrap Deluxe Delfy – Stretchy Wrap Deluxe je ByKayan ergonomicky tkaná šatka, ktorú si uviažete a v ktorej môžete nosiť svoje bábätko alebo batoľa na brušku alebo bokoch.

Partner: Helieli
ByKay Woven Wrap Deluxe klokanka veľkosť 6, tmavošedá

ByKay Woven Wrap Deluxe klokan veľkosť 6

197 €
173,20 €
Posledný kus za túto cenu!

ByKay detská šatka Woven Wrap Deluxe – Woven Wrap Deluxe ByKay je ergonomický tkaný popruh, ktorý si uviažete a v ktorom môžete nosiť svoje bábätko alebo batoľa na bruchu, bedrách alebo chrbte.

Partner: Helieli

Počas niekoľkých rokov vytvorila pani Kay Poelen, nadšená mamička 4 detí, svoj ​​vlastný štýl prirodzeného rodičovstva. Celkom skoro zistila, že používanie nosidiel detí má veľa výhod: napr bezprostredný kontakt, bezpečia, praktický spôsob, ako mať dieťa pri sebe zatiaľ čo máte úplne voľné ruky. Preniesla po celé veky starú a dobre známu metódu nosenia detí do 21. storočia, a to tak, že navrhla módne a pohodlné nosítko detí, ktoré perfektne padne a je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Oddanosť Kay nosidlám BYKAY má jeden jediný zámer: aby si čo najviac detí a rodičov spoločne užívali život viac uvoľnene a v pohode.

BYKAY - Noste svoju lásku!