By Terry Denný krém proti starnutiu pleti Liftessence (Daily Cream) 30 g
92,40 € 83,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Denný krém proti starnutiu pleti Liftessence Daily Cream intenzívne hydratuje pleť a dodáva jej spevnenie. Tento krém cielia predovšetkým na známky starnutia a podporuje pevnejší a hladší vzhľad pleti. Podporuje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a účinne obnovuje hustotu a pevnosť pleti.

By Terry Hyaluronový rúž Hyaluronic Sheer Rouge 3 g
27 € 26,10 €

Akcia

Hyaluronový rúž Hyaluronic Sheer Rouge dokonale vykreslí vaše pery a navyše o ne stará ako balzam na pery. Je preto vhodná aj pre vysušené pery, ktoré sú popraskané a potrebujú vyživiť. Vďaka UV ochrane tiež chráni pery pred slnečnými lúčmi.

By Terry Kontúrovacou a korekčná tyčinka Stylo Expert Click Stick 1 g-17%
28,50 € 23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kontúrovacou a korekčná tyčinka Stylo Expert Click Stick je určená pre všetky typy pleti. Tento multifunkčný prípravok koriguje akékoľvek nedostatky pleti, rozjasní, konturuje a vymaže stopy únavy z vašej pleti počas niekoľkých sekúnd.

By Terry Lícenka Terrybly Densiliss (Blush) 6 g
46,20 € 42,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvárenka Terrybly Densiliss dodáva pleti rozjasnenie a navracia jej mladistvý vzhľad. Je určená pre všetky typy pleti. Výsledkom je vitálna pleť, omladená a rozžiarená.

By Terry Rúž v ceruzke Rouge-Expert (Click Stick) 1,5 g
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rúž v ceruzke Rouge-Expert Click Stick je multifunkčný produkt na líčenie pier. Je vyživujúci ako balzam na pery, precízne ako ceruzka a intenzívnej vďaka prémiovým pigmentom. Ľahko sa aplikuje a vydrží na perách po celý deň. One Way systém chráni rúž pred vonkajšími vplyvmi.