BWT BWT bestmax BALANCE
253,20 €
+ doprava zadarmo

Inovatívny filtračný systém pre odvetvie gastronómie.

vysoká účinnosť filtrácie vďaka 6-násobnej filtrácii odstraňuje všetky nežiaduce nečistoty, ako je vápno, pevné častice, nepríjemné chuťové látky, ako je chlór a organické zložky

BWT bestmax Hlavica Flex
88,80 €
+ doprava zadarmo

NOVÝ KONCEPT FILTRAČNEJ HLAVICE

filtračná hlavica s inovatívnou technológiou pripojenia FLEX

BWT bestmax Hlavica
58,20 €
+ doprava zadarmo

HLAVA FILTRA UNIVERZÁL

univerzálna filtračná hlava pre všetky filtračné systémy od BWT

BWT Filtračná kanvica Vida + športová fľaša
14,70 €

Filtračná kanvica BWT Vida má celkový objem 2,6 l a vďaka svojmu dizajnu sa vojde do dverí bežných chladničiek. Je vybavená elektronickým ukazovateľom životnosti filtra a automatickým plniacim viečkom. Súčasťou balenia je športová fľašaobjeme 600 ml vo farbe kanvice.

BWT Náhradné filtre Mg2 + - balenie 9ks
54 €
+ doprava zadarmo

Náhradné filtre BWT Mg2 + – balení 9ks sú vhodné aj pre Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobené v Rakúsku. Obohacujú pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou odstránime škodlivé látky.

BWT SLIM filtračná kanvica 3,6 l
14,76 € 13,50 €

Vďaka špeciálnym filtrom BWT je filtrovaná voda mineralizovaná horčíkom. Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom 3.6 litra s elektronickým indikátorom výmeny filtra.

BWT Ročné balenie náhradných filtrov + športová fľaša na pitie
49 €
+ doprava zadarmo

Balenie 12 ks filtrov BWT, ktoré vydržia celý rok. BWT vodné filtre s unikátnou patentovanou technológiou obohacujú prefiltrovanú vodu o horčík. Filtráciou vody odstraňujeme škodlivé látky, ako je olovo, kadmium, zinok a meď. V balení nájdete zadarmo športovú fľašu.

BWT Náhradné filtre Mg2 + - balenie 3ks
15,99 € 14 €

Náhradné filtre BWT Mg2 + – balenie 3ks sú vhodné aj pre Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobené v Rakúsku. Obohacuje pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou odstránime škodlivé látky.