Boll Black 17
166x

Butterfly Boll Black 17

41,03 €
39,90 €

Ďalšia ponuka za 47 €

Raketa na stolný tenis BUTTERFLY Timo Boll Black patrí medzi najpredávanejšie modely. Útočná raketa s vysokou točivosťou poťahov.

Tovar od predajcu MALL
Butterfly Korbel Magic raketa na stolný tenis

Butterfly Korbel Magic raketa na stolný tenis

33,22 €

Raketa na ping-pong Butterfly Korbel Magic je vhodná pre pokročilejších hráčov. Tento model pálky ocenia predovšetkým priaznivci úderov s topspinom. Korbel Magic je schválený ITTF. Rýchlosť – 6, rotácia – 7, kontrola – 6. Hmotnosť pálky je 150 gramov.

Junior raketa na stolný tenis

Butterfly Junior raketa na stolný tenis

25,43 €
Posledný kus za túto cenu!

Raketa na stolný tenis Butterfly Junior je vďaka svojej nízkej hmotnosti a užšiemu gripu určená predovšetkým pre deti a mladších hráčov. Raketa je vhodná ako pre pokročilých, tak aj pre začínajúcich hráčov, ktorí sa chcú naučiť základné pingpongové údery. Rýchlosť – 4, rotácia – 10, kontrola – 4.

Boll Silver 17
4x

Butterfly Boll Silver 17

23,10 €

Ďalšia ponuka za 25,43 €

Raketa na stolný tenis BUTTERFLY Timo Boll Silver pre začiatočníkov.

Tovar od predajcu MALL
Zhang Jike ZJX6
260x

Butterfly Zhang Jike ZJX6

52,33 €
46,90 €

Ďalšia ponuka za 34,70 €

Raketa na stolný tenis BUTTERFLY Zhang Jike ZJX6 pre pokročilých hráčov.

Tovar od predajcu MALL
pingpongový stôl Playback Rollaway modrý
19x

Butterfly Playback Rollaway

348,90 €

Stôl na stolný tenis vhodný pre vnútorné použitie. Dosku možno sklopiť a hráči tak môžu trénovať aj sami. Súčasťou je kvalitná integrovaná sieťka a kolieska. Butterfly pingpongový stôl Playback Rollaway je ideálny pre závodnú aj rekreačnú hru.

Tovar od predajcu MALL
pálka na stolný tenis Ovtcharov Black
2x

Butterfly pálka na stolný tenis Ovtcharov Black

40,30 €
39,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Pálka na stolný tenis Ovtcharov Black od značky Butterfly je ideálna pre pokročilých hráčov. Poťahy Wakaba o hrúbke 2,1 mm sú vhodné pre útočnú, topspinovú hru a sú schválené ITTF. Príjemné držadlo Ergo Grip pre maximálny prenos vibrácií do dlane v konkávnom tvare.

Tovar od predajcu MALL
Butterfly Boll Platin 17
13x

Butterfly Boll Platin 17

37,27 €
34,90 €

Ďalšia ponuka za 42,69 €

Raketa na stolný tenis BUTTERFLY Timo Boll Platin pre mierne pokročilých hráčov.

Tovar od predajcu MALL
Butterfly raketa na stolný tenis Ovtcharov Platin

Butterfly raketa na stolný tenis Ovtcharov Platin

40,30 €
35,60 €

Raketa na stolný tenis Ovtcharov Platin od značky Butterfly je ideálna pre mierne pokročilých hráčov. Poťahy Panasia o hrúbke 2,0 mm uľahčujú útočnú hru, zachovávajú vysoký stupeň kontroly a sú schválené ITTF. Príjemné držadlo Ergo Grip pre maximálny prenos vibrácií do dlane v anatomickom tvare.

Tovar od predajcu MALL
Butterfly Boll Gold 17
35x

Butterfly Boll Gold 17

29,90 €

Ďalšia ponuka za 34,05 €

Raketa na stolný tenis BUTTERFLY Timo Boll Gold pre mierne pokročilých hráčov.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Butterfly raketa na stolný tenis Boll Smaragd

Butterfly raketa na stolný tenis Boll Smaragd

28,10 €
23,90 €

Kvalitná raketa na stolný tenis Boll Smaragd od značky Butterfly je určená pre začiatočníkov, deti a mierne pokročilých hráčov. Raketa má poťahy Addoy o hrúbke 1,5 mm, ktoré sú vhodné pre univerzálnu hru a sú schválené ITTF. Príjemné držadlo Ergo Grip v anatomickom tvare pre maximálnu kontrolu loptičky.

Tovar od predajcu MALL

Zaciatok pochádza z roku 1950, kedy pán Hikosuke Tamasu založil Tamasu Co Ltd. v malom japonskom meste Yanai City. To bol zaciatok kariéry spolocnosti Butterfly, ktorá je takmer ojedinelá v stolnom tenise. Zakladatel spolocnosti Butterfly pán Tamasu bol medzinárodne slávny vo svojej dobe. Vtedy si splnil svoj ??životný sen, ked pred polstorocím premenil svojho konícka vo svoje povolanie. V tom case si mohol tažko predstavit, že by sa Butterfly mohol stat vedúcou obchodnou znackou v celom svete.

Ale tvorivost, vytrvalost a hlboká technická znalost zaznamenali úspech. Stále znova a znova hladal nové možnosti, aby zlepšil výrobné techniky inovováním materiálu, pretože "každý hrác je iný, má svoje slabé a silné stránky. Tým, že ponúkam individuálne hrací materiál, som chcel správne pomôct hrácom od zaciatku zdôraznovat ich osobnost ", popisuje filozofiu svojej spolocnosti.

Od roku 1983 má Butterfly svoje vlastné výskumné a cvicné stredisko v Tokiu, v ktorom vysoko kvalifikovaní vedci spolupracujú s hrácmi a trénermi svetovej triedy na vývoji herné technológie.

Pred 10 rokmi H.Tamasu ustanovil svojho syna Kimihiko Tamasu výkonným riaditelom, ktorý vedie spolocnost na základe filozofie splecnosti Butterfly. Dnes pracuje pre Butterfly asi 200 clenov zboru z celého sveta. Spolocnost Butterfly ponúka široké spektrum vybavenia vysokej kvality. "Kvalita a služba sú na prvom mieste", to je motto Butterfly.