Butter Kings Hrnček Home With Cat
25,87 €

8,90 €

Čo si budeme hovoriť, proste čaj z vlastného hrnčeka, pohodlie a v lone pradúci maznáčik je to, čo robí domov tým najlepším miestom. Vychutnajte si tieto chvíle so štýlovým hrnčekom od Butter Kings.


Butter Kings Hrnček Forest Friends 330 ml
25,87 €

9,70 €

Uvarte si čaj s lesnými plodmi a vydajte sa na výlet do lesného sveta. Prvý vás uvíta zvučný spev vtáčikov, s ďalšími krokmi vám cez cestu prebehne statný daniel a líška so zajacom vás príde pozdraviť, keď si na chvíľu oddýchnete na mäkučkom machu.


Butter Kings Vankúš Absolute Cat Love 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Ružový vankúš s odtlačkami mačacích labiek by nemal chýbať v žiadnom interiéri milovníčky mačiek. Je hebký a mäkučký a spolu s vašim štvornohým miláčikom bude tým, čo robí domov domovom.


Butter Kings Taška na bielizeň Green Leafs
70,28 €

38,40 €

Lepšie mať špinavé ponožky v džungli, než mať zo špinavých ponožiek džungľu v izbe! Štýlová taška zamaskuje špinavé oblečenie a keď sa začne džungľa rozpínať, nie je nič jednoduchšie než ju vziať za uši a po lane sa zosunúť k práčke.


Butter Kings Obal na kufor Bonjour Melon
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom melónov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Critique Cat
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom mačky bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Flowers Obsession
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom kvetín bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Hello Panda
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom pánd bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Pink Pineapple
57,91 €

23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na cestovný kufor s motívom ananásov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Tasty Pizza
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom pizze bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Vankúš Beary Much 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Rovnako tak, ako vy si zamilujete vankúšik Butter Kings, tak si zamiluje on vás. Bude vás verne podporovať v leňošení, vždy pre vás bude mať hrejivú náruč a nikdy vám neutečie za inou.


Butter Kings Vankúš  Black Cat 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Buďte originálny, buďte tým, koho je vidieť v dave! Vankúš Butter Kings iste nikoho nenechá na pochybách, že byť súčasťou stáda nie je nič pre vás. Či už na leňošenie v obývačke alebo ako ušiak v spálni, mačacia svorka sa o váš odpočinok postará.


Butter Kings Vankúš Bunny Girl 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Elegantná králičia slečna sa o vás postará kedykoľvek si ľahnete k obľúbenému seriálu či s knižkou. Zaistí vám maximálne pohodlie na leňošenie a bude vernou spoločníčkou pri leňošení a odpočinku.


Butter Kings Vankúš Good Night 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Uložte sa k spánku pod zasneženú strechu hôr, ktorú osvetľuje výseč mesiaca, ktorý je dominantou tmavého neba posypaného žiarivými hviezdami. Odplávajte na vlne snov do ríše, kde je všetko možné. Dobrú noc praje Butter Kings.


Butter Kings Vankúš Grey Kitties 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Ak na vás ide smútok, upokojte sa s partiou smejúcich sa mačičiek, ktoré na vás budú žmurkať z hebkého vankúša. Mačičky sa smejú z oboch strán vankúša, ktorý sa bude vynímať na vašej pohovke.


Butter Kings Vankúš King Rhino 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s novým kráľom z vankúšového kráľovstva Butter Kings. Nemusíte sa báť, že by vládol železnou rukou, naopak! S ním nastanú len časy leňošenia, pretože tento kráľ je k pohode priamo zrodený.


Butter Kings Vankúš Which Frenchie 50 x 50 cm
48,07 €

18,47 €

Deväť párov roztomilých očí francúzskeho buldočka pre vás budú útechou po náročnom pracovnom dni. Vždy vás poteší, nič po vás nebudú chcieť a ešte vám ponúknu mäkkú hrejivú náruč k odpočinku.


Butter Kings Taška na bielizeň Cats In Colours
70,28 €

38,40 €

A teraz zbystria všetci milovníci a majitelia pradúcich domácich maznáčikov! Parádna veselá taška pojme toľko bielizne, koľko je na jej vonkajšku mačiek a keď je zavretá, ponúka pohodlnú pozorovateľňu pre vašu štvornohú kamarátku.


Butter Kings Taška na bielizeň Forest Fox
70,28 €

38,40 €

Buďte líška mazaná a zabudnite na nudné plastové bielizňové koše. Tento proste jednoducho chyťte za dve uši a preneste k práčke či späť do spálne. A keď nechcete, aby do neho bolo vidieť, ušami ho skrátka zavrite.


Butter Kings Taška na bielizeň Hi Bunny
70,28 €

38,40 €

Pozdravte sa každý deň s okuliarnatým zajačikom v kúpeľni či v spálni, proste všade tam, kde sa hodí mať pri ruke tašku na bielizeň. A keď je plná, vezmite ju za uši a odhopkajte k práčke.


Butter Kings Hrnček Beary Much 330 ml
25,87 €

9,70 €

Čo už, ráno je jednoznačne najťažšou časťou dňa. Keď ale budete mať pri sebe niekoho, kto vás má nesmierne rád, hneď všetko pôjde ľahšie. Hoci aj ako príprava rannej kávy do tohto hrnčeka plného medvedej lásky.


Butter Kings Hrnček Black Cat 330 ml
25,87 €

9,70 €

Nebojte sa vystrčiť hlavu z davu a nebyť súčasťou stáda. S originálnym hrnčekom Butter Kings sa rozhodne odlíšite. Objem 330 ml je ideálny na kávičku k počítaču v práci, či na hrnček teplého čaju za rána.


Butter Kings Hrnček Bunny Girl 330 ml
25,87 €

9,70 €

Užite si kávičku s novou elegantnou spoločníčkou, ktorej sa môžete zveriť so všetkým, čo budete chcieť a ona vždy bude verne počúvať. Keramický hrnček s králičou parádnicou bude vašim obľúbeným kúskom v práci i doma.


Butter Kings Hrnček Grey Kitties 330 ml
25,87 €

9,70 €

Ak ste skleslí a smutní, chce to horúci nápoj. A ako inak než do hrnčeka s partiou veselých mačiatok! Či preferujete kávičku či čaj, nápoj z tohto hrnčeka vás zahreje aj na duši a vráti úsmev na tvári.


Butter Kings Taška na bielizeň Friendly Giraffes
70,28 €

38,40 €

Sem tam sa jednoducho nájde návšteva, ktorá naťahuje krky a sliedi vám v každom rohu. Uchráňte pred ňou obsah tašky na bielizeň, jednoducho ju zaklapnite alebo chyťte za uši a odneste tam, kam zvedavé oči nedovidia.


Butter Kings Obal na kufor Bulldogs Heads
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom buldočkov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Obal na kufor Which Frenchie
57,91 €

23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom buldočkov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.


Butter Kings Taška na bielizeň Bulldog Babies
70,28 €

38,40 €

Buldoček je veselý a hravý psík a čo potom, keď hrá všetkými farbami a je v páre! Nápaditá taška na bielizeň s dvoma kamarátmi vám tak dozaista rozveselí kúpeľňu či spálňu, kde sa konečne prestanú povaľovať kúsky oblečenia.