Butter Kings Obal na kufor Bulldogs Heads
57,91 € 23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom buldočkov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.

Butter Kings Obal na kufor Hello Panda
57,91 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na cestovný kufor s motívom pánd bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.

Butter Kings Obal na kufor Pink Pineapple
57,91 € 23,30 €

Obal na cestovný kufor s motívom ananásov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.

Butter Kings Hrnček Beary Much 330 ml
25,87 € 9,70 €

Čo už, ráno je jednoznačne najťažšou časťou dňa. Keď ale budete mať pri sebe niekoho, kto vás má nesmierne rád, hneď všetko pôjde ľahšie. Hoci aj ako príprava rannej kávy do tohto hrnčeka plného medvedej lásky.

Butter Kings Hrnček Bunny Girl 330 ml
25,87 € 9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si kávičku s novou elegantnou spoločníčkou, ktorej sa môžete zveriť so všetkým, čo budete chcieť a ona vždy bude verne počúvať. Keramický hrnček s králičou parádnicou bude vašim obľúbeným kúskom v práci i doma.

Butter Kings Taška na bielizeň Friendly Giraffes
70,28 € 38,50 €

Sem tam sa jednoducho nájde návšteva, ktorá naťahuje krky a sliedi vám v každom rohu. Uchráňte pred ňou obsah tašky na bielizeň, jednoducho ju zaklapnite alebo chyťte za uši a odneste tam, kam zvedavé oči nedovidia.

Butter Kings Vankúš Absolute Cat Love 50 x 50 cm-77%
48,07 € 10,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružový vankúš s odtlačkami mačacích labiek by nemal chýbať v žiadnom interiéri milovníčky mačiek. Je hebký a mäkučký a spolu s vašim štvornohým miláčikom bude tým, čo robí domov domovom.

Butter Kings Taška na bielizeň Green Leafs
70,28 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lepšie mať špinavé ponožky v džungli, než mať zo špinavých ponožiek džungľu v izbe! Štýlová taška zamaskuje špinavé oblečenie a keď sa začne džungľa rozpínať, nie je nič jednoduchšie než ju vziať za uši a po lane sa zosunúť k práčke.

Butter Kings Vankúš Beary Much 50 x 50 cm-77%
48,07 € 10,96 €

Akcia

Rovnako tak, ako vy si zamilujete vankúšik Butter Kings, tak si zamiluje on vás. Bude vás verne podporovať v leňošení, vždy pre vás bude mať hrejivú náruč a nikdy vám neutečie za inou.

Butter Kings Vankúš Bunny Girl 50 x 50 cm
48,07 € 19,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná králičia slečna sa o vás postará kedykoľvek si ľahnete k obľúbenému seriálu či s knižkou. Zaistí vám maximálne pohodlie na leňošenie a bude vernou spoločníčkou pri leňošení a odpočinku.

Butter Kings Vankúš Grey Kitties 50 x 50 cm
48,07 € 19,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak na vás ide smútok, upokojte sa s partiou smejúcich sa mačičiek, ktoré na vás budú žmurkať z hebkého vankúša. Mačičky sa smejú z oboch strán vankúša, ktorý sa bude vynímať na vašej pohovke.

Butter Kings Vankúš King Rhino 50 x 50 cm
48,07 € 19,49 €

Zoznámte sa s novým kráľom z vankúšového kráľovstva Butter Kings. Nemusíte sa báť, že by vládol železnou rukou, naopak! S ním nastanú len časy leňošenia, pretože tento kráľ je k pohode priamo zrodený.

Butter Kings Taška na bielizeň Forest Fox
70,28 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Buďte líška mazaná a zabudnite na nudné plastové bielizňové koše. Tento proste jednoducho chyťte za dve uši a preneste k práčke či späť do spálne. A keď nechcete, aby do neho bolo vidieť, ušami ho skrátka zavrite.

Butter Kings Taška na bielizeň Hi Bunny
70,28 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozdravte sa každý deň s okuliarnatým zajačikom v kúpeľni či v spálni, proste všade tam, kde sa hodí mať pri ruke tašku na bielizeň. A keď je plná, vezmite ju za uši a odhopkajte k práčke.