Busy Buddy Náplne do hračiek
9 €

Náplne do hračiek sú vyrobené z chutné surovej kože. Sú kompatibilné so všetkými hračkami tejto značky. Každý vrecúško obsahuje 16 kúskov. Busy Buddy Náplne do hračiek vášmu psíkovi určite zachutia.

Busy Buddy Bouncy Bone

Busy Buddy Bouncy Bone

Hodnotenie: 5
6,90 € 6 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka je zložená z gumovej loptičky na tvrdšie nylonové kosti. Je vybavená 2 maškrtami, ktoré psíka zabavia a potešia. Busy Buddy Bouncy Bone je vhodná pre psov všetkých plemien.

Busy Buddy Bristle Bone
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka disponuje štetinkami, ktoré zaisťujú čistenie zubov a starostlivosť o ne. Je vybavená 2 maškrtami, ktoré psíka zabavia a potešia. Busy Buddy Bouncy Bone je vhodná pre psov od 9 do 22 kg.

Busy Buddy Ultra Woofer

Busy Buddy Ultra Woofer

Hodnotenie: 5
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Žuvacia pískacia hračka disponuje skrutkovateľnými koncovkami, ktoré umožňujú vloženie náplne. Je vyrobená z nylonu a odolnej gumy s arómou vanilky. Busy Buddy Ultra Woofer je vhodná pre psov od hmotnosti 5 kg.

Busy Buddy Squeak 'n Treat Ooga
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolná hračka disponuje otvorom, z ktorého počas hry vypadávajú maškrty. Je vyrobená z odolných materiálov. Busy Buddy Squeak 'n Treat Ooga s pískadlom je vhodná pre každého psíka.

Busy Buddy Squirrel Dude

Busy Buddy Squirrel Dude

Hodnotenie: 5
12,90 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolná hračka disponuje otvorom v spodnej strane a gumovými hrotmi, ktoré možno nastaviť či odrezať podľa veľkosti maškŕt. Odmeny počas hry vypadávajú. Busy Buddy Squirrel Dude je vhodná pre každého psíka.

Busy Buddy Ultra Refill Rings
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradné náplne určené do hračiek Busy Buddy Ultra. Sú vyrobené z pravej stlačenej surovej kože a vďaka svojej tvrdosti vydržia dlhšie. Busy Buddy Ultra Refill Rings sú v balení po 6 kusoch.

Busy Buddy Chuckle ML
9,90 € 8,40 €

Hračka disponuje vnútorným priestorom, ktorý je možné naplniť maškrtami. Je vyrobená z odolného materiálu a pri stlačení vydáva zvuk. Busy Buddy Chuckle ML je vhodná pre psov od hmotnosti 9 kg.

Busy Buddy Kibble Nibble
11,90 € 11,20 €

Hračka disponuje vnútorným priestorom, ktorý je možné naplniť granulkami. Slúži preto aj ako dávkovač krmiva. Busy Buddy Kibble Nibble je vhodný pre psov od hmotnosti 10 kg.

Busy Buddy Squeak 'n Treat Booya
6 €

Odolná hračka disponuje otvorom, z ktorého počas hry vypadávajú maškrty. Je vyrobená z odolných materiálov. Busy Buddy Squeak 'n Treat Booya s pískadlom je vhodná pre každého psíka.

Busy Buddy Tug-a-Jug
10,90 € 9,20 €

Odolná hračka disponuje otvorom v spodnej strane, z ktorého počas hry vypadávajú maškrty. Fľaša je vyrobená z odolného materiálu. Busy Buddy Tug-a-Jug je vhodná pre každého psíka.

Busy Buddy Ultra Stratos
10 €

Žuvacia hračka disponuje skrutkovateľnými koncovkami, ktoré umožňujú vloženie náplne. Je vyrobená z nylonu a odolnej gumy s arómou vanilky. Busy Buddy Ultra Stratos je vhodná pre psov od hmotnosti 5 kg.

Busy Buddy Waggle
5,50 € 4,90 €

Zábavná hračka disponuje vrúbkovaným povrchom, ktorý zabezpečuje starostlivosť o zuby. Súčasťou sú bočné otvory, ktoré sú ideálne pre vloženie maškŕt. Je vyrobená z prírodnej gumy. Busy Buddy Waggle je vhodná pre psov s hmotnosťou viac ako 9 kg.