Burberry Mr. Burberry - EDT 30 ml

Burberry Mr. Burberry - EDT

23,30 €
20,70 € 0,69 €/ml

Mr. Burberry je svieža, fougerovo-drevitá vôňa pre mužov, ktorá uzrela svetlo sveta prvýkrát v roku 2016. Táto vôňa je inšpirovaná Londýnom a otvára sa sviežimi tónmi grapefruitu, estragónu a kardamónu. Potom sa o slovo prihlási srdce tvorené listy brezy, cédrovým drevom a muškátovým orieškom.

Partner: Vivantis
Burberry Weekend For Women - EDP 50 ml
3x

Burberry Weekend For Women - EDP

22,50 €
21,80 € 0,44 €/ml

Kvetinová vôňa so sviežimi, veselými tónmi k noseniu po celý deň aj večer. Je to dych sviežosti a pocitu pohody. Patrí do rodiny kvetinovo-sviežich vôní. Najvyššie tóny vône sú veľmi čisté a svetielkujú citrusovým iskrením.

Partner: Vivantis
-21%
Burberry Burberry For Woman - EDP 30 ml
3x

Burberry For Woman - EDP

20,90 €
16,40 € 0,55 €/ml

Unikátna, rôznorodá vôňa pre emancipovanú mladú ženu, ktorá chce byť sama sebou. Táto žena odmieta všetky úskoky a dáva prednosť zdravej, triezvej harmónii teplého materiálu a voľne splývajúcich vlasov. Vyžaruje z nej originalita a jednoduchosť. Najprv prichádza zľaknutie z neočakávaného stretnutia.

Partner: Vivantis
Burberry Brit For Men - EDT 100 ml

Burberry Brit For Men - EDT

30,10 €
27,70 € 0,28 €/ml

Brit For Men oslavuje individualitu. Vyjadruje osobnosť skôr než abstraktný a emocionálny koncept. Je príkladom moderného britského ducha, ktorý si uvedomuje minulosť, ale hľadí do budúcnosti. Muž Burberry Brit je uvoľnený, nenútený a sexy, má prirodzenú sebadôveru.

Partner: Vivantis
-14%
Burberry London For Men - EDT 100 ml
1x

Burberry London For Men - EDT

36,10 €
30,80 € 0,31 €/ml

Vôňa pre mužov, Burberry London For Men, zachytáva a oslavuje mesto Londýn a jeho zvláštny zmysel pre vycibrený štýl. Vôňa bola vytvorená pre súčasného britského gentlemana, ktorý miluje eleganciu: od obleku šitého na mieru po klasický kabát Chesterfield.

Partner: Vivantis
Burberry Her - EDP miniatura 7,5 ml - roll-on

Burberry Her - EDP miniatura

18,90 €
16,50 € 2,36 €/ml

Burberry Her je delikátna kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Čisto ovocnú hlavu tvorí malina, jahoda, kyslá čerešňa, ostružina, čierne ríbezle, zo sviežich citrusov potom mandarínka a citrón. V kvetinovom srdci je zastúpený jazmín a filka.

Partner: Vivantis
Burberry Body Tender - miniatúra EDT 4,5 ml

Burberry Body Tender - miniatúra EDT

7,40 € 1,85 €/ml

V roku 2013 uviedla na trh značka Burberry dámsku vôňu Body Tender. Táto cyprusovo-ovocná vôňa je určená pre všetky ženy, ktoré milujú luxusné a neobyčajné vône. Hravo v sebe kombinuje zložky drevité s ovocnými, táto toaletná voda vás nadchne a nepustí!.

Partner: Vivantis
Burberry Body - EDP 85 ml

Burberry Body - EDP

36,20 € 0,43 €/ml

Značka Burberry uvádza na trh vôňu Body, ktorej tvárou je Rosie Huntington-Whiteley, modelka a herečka, ktorú poznáte z filmu Transformers 3. Je nenútene zmyselná a krásna.

Partner: Vivantis
-15%
Burberry Burberry For Men - EDT 50 ml

Burberry For Men - EDT

22,90 €
19,40 € 0,39 €/ml

Vôňa pre moderného muža, žijúceho v súlade s dobou, ktorý však sa napriek tomu drží tradícií.  Táto dvojznačnosť mu dáva osobitný rys. Harmonická zmes pokoja a vášne, uhladenosti a prirodzenosti.

Partner: Vivantis
Burberry Her - EDP 30 ml
1x

Burberry Her - EDP

36,90 € 1,23 €/ml

Burberry Her je delikátna kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Čisto ovocnú hlavu tvorí malina, jahoda, kyslá čerešňa, černica, čierne ríbezle, zo sviežich citrusov potom mandarínka a citrón. V kvetinovom srdci je zastúpený jazmín a fialka.

Partner: Vivantis
Burberry Her London Dream - EDP 50 ml
1x

Burberry Her London Dream - EDP

48,20 €
46,60 € 0,93 €/ml

Her London Dream oživuje krásu a slobodu hmlistých dní v Londýne. Žiarivá a iskrivá vôňa, ktorá sa podpisuje zrelými vrchnými tónmi citrónu a čerstvého zázvoru. Romantické srdce dodáva vôni kvetinový efekt vďaka ružu a pivonke. V základe je nezabudnuteľná zmes pižma a jantáru.

Partner: Vivantis
Burberry London - EDP 50 ml

Burberry London - EDP

24,10 €
22,40 € 0,45 €/ml

Naozajstná britská vôňa. Vôňa Burberry London zachytáva a oslavuje mesto Londýn a jeho charakteristický zmysel pre štýl. Vôňa bola vytvorená pre ženu, ktorá pozná a miluje Londýn so všetkými jeho výstrednosťami a protiklady. Flakón je odetý do látky s motívom veľké tradičné kocky.

Partner: Vivantis