BuddyPhones Wave bezdrôtové slúchadlá-23%
81 € 62,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozprávky, spievanky, cvičenia z AJ, telefonáty s babičkou – všetko bude vďaka detským Bluetooth slúchadlám BuddyPhones Wave ešte väčšia zábava. Slúchadlá sú vodoodolné, majú IP67 certifikát a vďaka BuddyCable káblu je možné hudbu zdieľať až so 4 kamarátmi. Rodičov potešia 4 režimy počúvania s nastaviteľnou hladinou dB.

BuddyPhones InFlight slúchadlá s mikrofónom-28%
38,92 € 27,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Na nôžky pohodlné papučky a na ušká priamo pesničky alebo hovorené rozprávky – s príjemným trávením dní voľna pomôžu detské káblové slúchadlá BuddyPhones Inflight vhodné aj na výlety. Na slúchadlá je možné polepiť nálepky a pýšia sa mikrofónom aj 3 režimami počúvania s rôznou hladinou dB.

BuddyPhones Discover slúchadlá
26 €

Do veselého detského sveta patria rozprávky, zábavné pesničky a farbičky – to všetko spĺňajú krásné detské káblové slúchadlá BuddyPhones Discover s extra odolnou konštrukciou a s mäkkými hypoalergénnymi náušníkmi. Pekné prevedenie môže dieťa samo dozdobiť roztomilými nálepkami. Spĺňajú odporúčania WHO.

BuddyPhones GUARDIAN - detské ochranné slúchadlá SNR 25
27,30 € 26 €

Beriete na festival či inú akciu svoje dieťa? V tom prípade so sebou pribaľte aj účinné ochranné slúchadla BuddyPhones GUARDIAN, ktoré majú hodnotenie SNR 25 a znižujú okolitý hluk o 26 dB tak, aby nepoškodil detský sluch. Slúchadlá sa pýšia krásnym ligotavým prevedením a skladacou konštrukciou.

BuddyPhones POP - Teens bluetooth slúchadlá s mikrofónom
36,40 €

Ich dizajn si môže každý teenager kreatívne upraviť cool samolepkami – štýlové Bluetooth slúchadlá BuddyPhones POP – Teens s 2 režimami hlasitosti však bodujú nielen prevedením. K zdroju zvuku je možné pripojiť bezdrôtovo aj pomocou kábla, majú BuddyJack pre zdieľanie muziky s kamarátmi, nechýba im mikrofón a hrajú až 19 h na nabitie.

BuddyPhones Connect slúchadlá s mikrofónom
19,44 € 19 €

Stačí nasadiť na ušká a frrr, malý poslucháč sa ťahom prenesie do ríše rozprávok a pesničiek – káblové detské slúchadlá BuddyPhones Connect sa pýšia skvelým zvukom aj rozkošným dizajnom, ktorý môže každé dieťatko vylepšiť samolepkami. Vo výbave nechýba ani mikrofón a BuddyJack pre zdieľanie hudby s kamarátmi.

BuddyPhones Play bezdrôtové slúchadlá-24%
50,61 € 38,20 €

Predtým nosili na hlavách princezné korunky a rytieri prilbice, dnes sa spanilé krásky a udatní bojovníci pýšia rozprávkovými detskými Bluetooth slúchadlami BuddyPhones Play s výdržou batérie 14 h a so 4 režimami počúvania pre batoľatá aj školákov. Hudbu je možné zdieľať až so 4 priateľmi a slúchadlá ozdobiť nálepkami.

BuddyPhones COSMOS

BuddyPhones COSMOS

Hodnotenie: 5
100,80 €

Ach, tie sú tak roztomilé – pôvabné detské Bluetooth 5.0 slúchadlá BuddyPhones COSMOS s ANC technológiou aktívneho potlačenia okolitých ruchov a s nastaviteľnou mierou hlasitosti na 75, 85 alebo 94 dB nadchnú každého malého poslucháča a poslucháčku krásnym prevedením s rozprávkovými motívmi. Na nabitie hrajú 18 h a dajú sa zložiť.