BuddyPhones POP - Teens bluetooth slúchadlá s mikrofónom
36,10 €

Ich dizajn si môže každý teenager kreatívne upraviť cool samolepkami – štýlové Bluetooth slúchadlá BuddyPhones POP – Teens s 2 režimami hlasitosti však bodujú nielen prevedením. K zdroju zvuku je možné pripojiť bezdrôtovo aj pomocou kábla, majú BuddyJack pre zdieľanie muziky s kamarátmi, nechýba im mikrofón a hrajú až 19 h na nabitie.

BuddyPhones GALAXY - detské drôtové herné slúchadlá s mikrofónom
27,30 €

Sú určené všetkým malým hráčom a hráčkam a možno si cez ne aj porozprávať s babičkou – moderné detská herné slúchadlá BuddyPhones GALAXY sa k zdroju zvuku pripájajú 0,8m káblom s 3,5mm jackom a umožňujú aj komunikáciu s ostatnými hráčmi alebo s volajúcimi cez veľmi kvalitný mikrofón. Ich dizajn je možné meniť pomocou samolepiek.

BuddyPhones Discover

BuddyPhones Discover

Hodnotenie: 4,5
15,16 €

Do veselého dětského světa patří pohádky, legrační písničky a barvičky – to vše splňují krásná dětská kabelová sluchátka BuddyPhones Discover s extra odolnou konstrukcí a s měkkými hypoalergenními náušníky. Líbivé provedení může dítě samo dozdobit roztomilými nálepkami. Splňují doporučení WHO.

BuddyPhones InFlight
38,92 €

Na nožky pohodlné bačkůrky a na ouška príma písničky nebo mluvené pohádky – s příjemným trávením podových dní volna pomohou dětská kabelová sluchátka BuddyPhones InFlight vhodná i na výletování. Sluchátka je možné polepit nálepkami a pyšní se mikrofonem3 režimy poslechu s různou hladinou dB.

BuddyPhones Play

BuddyPhones Play

Hodnotenie: 4,8
50,61 €

Dříve nosily na hlavách princezny korunky a rytíři přilbice, dnes se spanilé krásky a udatní bojovníci pyšní pohádkovými dětskými Bluetooth sluchátky BuddyPhones Play s výdrží baterie 14 h a se 4 režimy poslechu pro batolata i školáky. Hudbu je možné sdílet až se 4 přáteli a sluchátka ozdobit nálepkami.

BuddyPhones GUARDIAN - detské ochranné slúchadlá SNR 25
27,30 €

Beriete na festival či inú akciu svoje dieťa? V tom prípade so sebou pribaľte aj účinné ochranné slúchadla BuddyPhones GUARDIAN, ktoré majú hodnotenie SNR 25 a znižujú okolitý hluk o 26 dB tak, aby nepoškodil detský sluch. Slúchadlá sa pýšia krásnym ligotavým prevedením a skladacou konštrukciou.

BuddyPhones Connect

BuddyPhones Connect

Hodnotenie: 5
19,44 €

Stačí nasadit na ouška a frrr, malý posluchač se mžikem přenese do říše pohádek a písniček – kabelová dětská sluchátka BuddyPhones Connect se pyšní skvělým zvukem i rozkošným designem, který může každé dítko vylepšit samolepkami. Ve výbavě nechybí ani mikrofon a BuddyJack pro sdílení hudby s kamarády.

BuddyPhones COSMOS
101,70 €

Ach, tie sú tak roztomilé – pôvabné detské Bluetooth 5.0 slúchadlá BuddyPhones COSMOS s ANC technológiou aktívneho potlačenia okolitých ruchov a s nastaviteľnou mierou hlasitosti na 75, 85 alebo 94 dB nadchnú každého malého poslucháča a poslucháčku krásnym prevedením s rozprávkovými motívmi. Na nabitie hrajú 18 h a dajú sa zložiť.

BuddyPhones Onaoff FOKUS
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Online výučbe jazykov, účasti na online prednáškach a práci s meditačnými aplikáciami nestojí nič v ceste vďaka moderným koncentračným káblovým slúchadlám BuddyPhones Onaoff FOKUS s 2 šikovnými režimami MusicMode a FokusMode. Slúchadlá minimalizujú únavu poslucháčov, zlepšujú sústredenosť a zvyšujú kvalitu hlasového prenosu.

BuddyPhones Wave

BuddyPhones Wave

Hodnotenie: 4,3
81 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohádky zpívánky, cvičení z AJ, telefonáty s babičkou – vše bude díky dětským Bluetooth sluchátkům BuddyPhones Wave ještě větší zábava. Sluchátka jsou voděodolná, mají IP67 certifikát a díky BuddyCable kabelu je možné hudbu sdílet až se 4 kamarády. Rodiče potěší 4 režimy poslechu s nastavitelnou hladinou dB.