Bruxxi Barová stolička s nerezovou podnožou Dreja, biela

Bruxxi Barová stolička s nerezovou podnožou Dreja, biela

220 €

Barová stolička Dreja je moderný sedací nábytok k barovému stolu či pultu.

Okrúhly sedák harmonicky dopĺňa okrúhly tanier podnože a tiež opierka na nohy, ktorá má zaoblené rohy. Barová stolička Dreja je ako stvorená pre interiéry, ktoré vyžadujú oblé a guľaté tvary.

Bruxxi Barová stolička s nerezovou podnožou Treasure, čierna

Bruxxi Barová stolička s nerezovou podnožou Treasure, čierna

216 €

Barová stolička Treasure je moderný sedací nábytok k barovému stolu či pultu.

Okrúhly sedák harmonicky dopĺňa okrúhly tanier podnože a tiež opierka na nohy, ktorá má zaoblené rohy. Barová stolička Treasure je ako stvorená pre interiéry, ktoré vyžadujú oblé a guľaté tvary.

Bruxxi Kancelárske kreslo Star, textilná poťahovina, čierna

Bruxxi Kancelárske kreslo Star, textilná poťahovina, čierna

248 €

Kancelárska stolička Star zaujme nielen kvalitným spracovaním, ale aj unikátnym a futuristickým vzhľadom. Látkový sedák je skvele zosynchronizovaný s operadlom a opierkou hlavy z vysoko kvalitnej sieťovanej látky. Skvelý pocit zo sedenia vám doprajú plastové podrúčky.

Bruxxi Barová stolička Elvis, červená

Bruxxi Barová stolička Elvis, červená

148 €

Ultimátne retro! Barová stolička Elvis predstavuje to najlepšie z amerického dizajnu 50. rokov 20. storočia.

čalúnená barová stolička
americký retro dizajn 50. rokov 20.

Bruxxi Barová stolička Gepo, zamat, béžová

Bruxxi Barová stolička Gepo, zamat, béžová

192 €

Štýlová barová stolička Gepo zaujme hneď na prvý pohľad svojim originálnym dizajnom. Vysoké sedenie s podnožkou dodá vášmu telu potrebnú dávku komfortu, akú si zaslúžite. Zamatový poťah v béžovej farbe a čierne lakovaná kovová podnož dodá vášmu priestoru osobnosť.

Bruxxi Barová stolička Gepo, zamat, hnedá

Bruxxi Barová stolička Gepo, zamat, hnedá

204,01 €

Štýlová barová stolička Gepo zaujme hneď na prvý pohľad svojim originálnym dizajnom. Vysoké sedenie s podnožkou dodá vášmu telu potrebnú dávku komfortu, akú si zaslúžite. Zamatový poťah v hnedej farbe a čierne lakovaná kovová podnož dodá vášmu priestoru osobnosť.

Špičkový dizajn, ktorý chráni naše životné prostredie. Brüxxi je nemecká značka s jednoznačným zameraním na špičkový dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu, prijateľné ceny a ochranu životného prostredia.

Niekoľko kolekcií dizajnového nábytku od značky Brüxxi sa vyrába z masívneho agátového dreva alebo dreva Sheesham. Použitý materiál je certifikovaným produktom FSC®, čo znamená, že je kladený zvláštny dôraz na udržateľnosť použitých materiálov. Preto zakúpením rady produktov od značky Brüxxi podporujete existenciu lesov. Pokiaľ patríte medzi jedincov s ekologickým zmýšľaním, no zároveň sa chcete doma obklopovať kvalitnými predmetmi, inšpirujte sa napríklad kolekciou dizajnového nábytku z masívu Mumbai.

Ďalšou dobrou správou pre originálne osobnosti je fakt, že väčšina výrobkov tejto značky je vyrábaná ručne a každý kúsok nábytku zhotovený z prírodného dreva je originál. Bruxxi navyše dopĺňa svoje portfólio nábytku luxusnými bytovými doplnkami – pre krásny interiér vyladený do detailu.