Bruno Banani Absolute Woman - EDT 40 ml
2x

Bruno Banani Absolute Woman - EDT

11,30 € 0,28 €/ml

Po vôni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádza na trh svoju ženskú verziu Absolute Woman. Vôňa je vyhlásená ako hravá kompozície pre energetické a sebavedomé ženy a zachytáva ich sladkú aj zlú stranu.

Partner: Vivantis
Made For Men - EDT 30 ml

Bruno Banani Made For Men - EDT

9,10 €
8,80 € 0,29 €/ml

Made For Men je zbraňou cool vyrovnaného zvodcu, nevyhnutnou súčasťou výzbroje bojovníka vo zvádzaní. Rovnako ako muž, pre ktorého bol stvorený, je parfum Made For Men vybavený mužnosťou, iróniou a triezvosťou. Skvelá ľahšia vôňa, ktorá prekvapí.

Partner: Vivantis
Bruno Banani Dangerous Man - EDT 30 ml
5x

Bruno Banani Dangerous Man - EDT

10,80 € 0,36 €/ml

Dangerous Man od značky Bruno Banani je pánska, drevito-korenistá vôňa pre mladých, atraktívnych a ambicióznych mužov, ktorí majú radi zábavu a milujú flirtovanie. Je to jediná vôňa, ktorá sa ešte viac zvýrazní vo chvíľach flirtujúceho zážitku.

Partner: Vivantis
Bruno Banani Absolute Man - EDT 30 ml
2x

Bruno Banani Absolute Man - EDT

8,80 €
8 € 0,27 €/ml

Absolute Man je neodolateľne zvodná a sebavedomá vôňa pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Zatiaľ čo iní muži sa prehnane snažia zapôsobiť, Absolute Man je prirodzený a sebavedomý. Priťahuje ženy svojím bezstarostným, uvoľneným postojom, ktorý je pre všetky ženy neodolateľný.

Partner: Vivantis
Bruno Banani Dangerous Woman - EDT 40 ml
4x

Bruno Banani Dangerous Woman - EDT

11,20 €
10,60 € 0,27 €/ml

Bruno Banani predstavuje vôňu Dangerous Woman, ktorá doplňuje pánsku verziu Dangerous Man, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2012. Dangerous Woman je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy, ktoré milujú party a večierky, sú očarujúce a žiadny muž im neodolá.

Partner: Vivantis
-17%
Bruno Banani Limited Edition Woman - EDT 40 ml

Bruno Banani Limited Edition Woman - EDT

20,10 €
16,50 € 0,41 €/ml

Zabudnite na konvencie a vyjadrite svoje pravé JA. Silná dámska vôňa pre ňu je zmesou nót mandarínky, konvalinky a kvetov broskyne. Vôňou dotvára tep kakaových nót, odvážne vanilky a malinového pokušenia. Osloboďte sa od predsudkov a buďte tým, kým chcete byť. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
Bruno Banani Man`s Best - EDT 30 ml
1x

Bruno Banani Man`s Best - EDT

10,40 € 0,35 €/ml

Bruno Banani PÁNSKY Best predstavuje orientálno-korenistú vôňu pre mužov, ktorí chcú upútať pozrnost. Otvára sa tóny ružového korenia, pomela a jablká. Srdce tvorí muškátový oriešok, škorica a kašmírové drevo. Na záver sa rozvonia fazuľa tonka v spojení s vanilkou a santalovým drevom.

Partner: Vivantis
Woman´s Best - EDT 20 ml
1x

Bruno Banani Woman´s Best - EDT

7,40 € 0,37 €/ml

Woman ´s Best od Bruno Banani je nová vôňa plná šťavnatého ovocia. V úvode vás poteší svieže tóny grapefruitu, pomaranča a broskyne. Srdce vône tvorí granátové jablko, hruškový sorbet a ruže. V základe nájdete santalové drevo, fatole tonka a panna cotta z lesných plodov.

Partner: Vivantis
-23%
Magic Woman - EDT 30 ml
2x

Bruno Banani Magic Woman - EDT

14,10 €
10,80 € 0,36 €/ml

Vôňa Magic Woman je neopísateľná, opojná a zvodná pre každého muža. Magic Woman je vôňa pre ženy, ktoré milujú flirt – kdekoľvek, kedykoľvek a akokoľvek chcú. Potajomky, trúfalo, zvodne alebo nezbedne so ženskosťou a eleganciou alebo aj so štipkou provokácie. Ich úsmev a pohyb, ich chôdza.

Partner: Vivantis