BRUDER John Deere 7930 traktor 1:16
27,99 €

23,70 €

John Deere 7930 traktor s off-road plávajúcou prednou nápravou od značky Bruder. Traktor má výškovo nastaviteľné oje a odmínateľné predné zaťaženie. Pre komfort jazdca má plne presklenú kabínu s otváracími dverami.


BRUDER 01174 - Claas Axion 950 so snehovými reťazami, drvičkou a pluhom
43,90 €
+ doprava zadarmo

Zelený Traktor Claas Axion 950 oa snežnou frézou a reťazami je jedným z detailne spracovaných modelov. Chlapci môžu využiť jeho dôkladného zimného vybavenia. Veľké kolesá s reťazami poslúžia výborne pri náročnej jazde na ceste ovplyvnené zimným počasím. Ak sú cesty zasypané snehom, potom môže zabrať traktor s frézou, ktorá si so závejmi ľahko poradí.


BRUDER MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom
44,20 €
+ doprava zadarmo

Konštrukčný voz MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom 1:16. Detailne prepracovaný model klasického sklápača MAN a bagra LIEBHERR na nakladanie materiálu. Nakladač je vybavený mäkkými pneumatikami, má skladacie zrkadlá, priehľadnú kabínu a sklopnú korbu.


BRUDER John Deere 6920 traktor s vyklápacím prívesom
39,56 €

33 €

Traktor John Deere 6920 so sklápacím prívesom. Veľký traktor s otváraním dvierok a krytom motora, ovládaním volantu a možnosťou pripojenia rôznych vlekov. Valník sa vyklápa a samostatne stojí.


BRUDER 2754 MAN Stavebný žeriav
41 €
38,80 €

MAN TGA žeriav 1:16 je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu. Sklápacia kabína vozidla umožňuje jednoducho nahliadnuť do motora. Vonkajšie zrkadlá možno tiež ľahko sklápať. Žeriavový nadstavec je otočný až o 360 stupňov.


BRUDER 2525 Jeep Wrangler
32,56 €

22,50 €

Tento jeep nevyzerá iba ako oslňujúce terénne vozidlo, ale tiež poskytuje nespočet funkcií umožňujúcich takmer neobmedzenú zábavu. Strecha je dvojdielna, oddeliteľná; možno tiež otvárať kapota a zadné aj postranné dvere.


BRUDER 2594 Land Rovers prívesom, snežným skútrom a figúrkou
53,95 €

36,90 €

Precízne vyrobený model vozidla Land Rover Defender s prívesom, snežným skútrom a figúrkou, prinesie každému chlapcovi veľa zábavných chvíľ. Sada vyniká detailným spracovaním a funkčnosťou. Vyrobené z kvalitných a odolných plastov v mierke 1:16.


BRUDER 3623 Mercedes-Benz Acros sklápač
54,80 €

38,40 €

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs s priestrannou sklápacou korbou nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.


BRUDER 62002 Mikrobager JCB s figúrkou
17,35 €
17,10 €

Do detailu prepracovaný model minibagra CAT nesmie chýbať žiadnemu malému staviteľovi. Umožnite svojmu synovi stať sa skutočným bagristom a zažiť veľa staviteľskej zábavy. Súčasťou balenia je aj 10 cm vysoká figúrka s pohyblivými končatinami.


BRUDER 62505 Jazdecký set - kôň, žena a príslušenstvo
23,39 €

16,50 €

Jazda na koni je medzi deťmi veľmi populárna a najmä dievčatá sú veľkými fanúšikmi tohto športu. Staranie sa o zvieratá je to, čo robí tento šport tak lákavým. Súprava pozostáva z koňa s uzdou a sedlom. Jazdkyňa má helmu a jazdecký bičík a iné príslušenstvo. Vďaka svojej flexibilite sa figúrka dá ľahko posadiť na koňa.


BRUDER 62520 Stajňa s koňom, figúrkou a príslušenstvom
80,26 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaná stajňa s figúrkou a koňom predstavuje splnený sen každého malého milovníka koní. Stajňa je vybavená dvoma boxmi pre zvieratá, odnímateľnou strechou a príslušenstvom v podobe náradia. Figúrka má pohyblivé paže, nohy aj hlavu a jej ruky sú prispôsobené na zachytávanie predmetov.


BRUDER Ambulancia Sprinter s vodičom
52,49 €
48,50 €
+ doprava zadarmo

Ambulancia Sprinter s vodičom vás privádza do sveta záchranárov. Dvere do kabíny, bočné dvere a zadné dvere možno otvoriť tak, že zdravotník môže vstúpiť a riadiť sanitku alebo liečiť zranené osoby. Nosidlá možno vysunúť a zasunúť podľa aktuálnej potreby. Ambulancia je vybavená zvukovým a svetelným systémom.


BRUDER Bruder 63010 Policajná štvorkolka s figúrkou
20,80 €

15 €

Policajná štvorkolka s policajtkou. Štvorkolka má odpruženú nápravu a riaditeľné riadidlá. Figúrka s množstvom doplnkov má pohyblivé končatiny. Sada je kompatibilná s autami a strojmi Bruder a figúrka s radom Bworld.


BRUDER CAT kolesové rýpadlo 1:16
30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

CAT kolesové rýpadlo s odnímateľnou lyžicou od značky Bruder. Pre maximálnu bezpečnosť pri práci je rýpadlo vybavené stabilizačnými nohami, ktoré vozidlo uzemní. Nepostrádateľný pomocník v mnohých odboroch.


BRUDER CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16
14,30 €

CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16. Tento valcovací stroj je vybavený dvoma tandemovými vibračnými valcami, ktoré sa pohybujú súčasne a umožňujú tak ľahký pohyb dopredu aj dozadu. Aj tento model, rovnako ako ostatné z radu CAT, je dokonalým spodobením originálneho vozidla CATERPILLAR.


BRUDER Farmer - Lemken pluh 1:16
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Farmer – Lemken pluh 1:16 je skvelý doplnok k poľnohospodárskemu stroju vášho malého statkára. Nasaďte pluh na traktor a vyrazte obrábať polia! Pluh je plne funkčný. Vysoká kvalita spracovania značky BRUDER.


BRUDER Farmer - transportný príves na prepravu 8 balíkov slamy 1:16
18,20 €

Farmer – transportný príves na prepravu 8 balíkov slamy 1:16. Tento príves je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu. Predné aj zadné stĺpiky sa dajú ľahko sklopiť, popr. demontovať. Vozidlo je veľmi priestranné a možno naň naložiť až 8 okrúhlych balíkov.


BRUDER Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom
78,40 €
+ doprava zadarmo

Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom. Model má otváracie dvere, sklápacie vonkajšie zrkadlo. Držiak na hubicu hadice je umiestnený aj na rebríku. Hadicu na vodu možno zrolovať kľukou. Stabilizačné nohy siahajú až k zemi.


BRUDER Konstrukčné vozy - CAT kolový báger 1:16
18,20 €

Konštrukčný voz CAT kolesový nakladač 1:16. Nakladač je vyrobený na báze originálneho modelu bágru CATERPILLAR so všetkými detailmi. Model sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Je vyrobený z kvalitného plastu, určený pre hranie v interiéri aj vonku.


BRUDER Land Rover s prívesom pre prepravu koní vrátane 1 koňa 1.16
42,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Land Rover s prívesom na prepravu koní vrátane 1 koňa 1:16. Nový terénny automobil spája off-road vlastnosti s nadčasovou eleganciou dizajnu Land Rover. Súčasťou modelu je prepravný príves pre kone.


BRUDER Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkom 1:16
36,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkom od značky Bruder. Automobil používaný najmä dopravcami a stavebníkmi je šikovný pomocník. Súčasťou vozidla je paletový vozík vrátane dvoch europaliet na ťažší náklad.


BRUDER Farmer - balíkovačka s čiernym poťahom na balíky
21 €
19 €

Farmer – balíkovačka s čiernym poťahom na balíky. Pri zbere budete zaiste potrebovať aj balíkovačku, táto to s prehľadom zvládne! Možno pripojiť za traktory zo série: 2000, 2100 a 3000. Balenie obsahuje 2 balíky.


BRUDER CAT porovnávacie auto 1:16
53,92 €

42,70 €
+ doprava zadarmo

Cestné CAT porovnávacie auto s odpojiteľnou prednou čepeľou od značky Bruder. Vozidlo je vybavené pohyblivou a výškovo nastaviteľnou vyrovnávacou čepeľou v stredu.


BRUDER Farmer - príves cisterna s nadstavcom
29,20 €

21,30 €

Farmer – príves cisterna s nadstavcom. Nedarí sa vám úroda? Trebárs je potreba pohnojiť pole. Na plošné hnojenie vám pomôže cisterna s hnojacím nadstavcom.


BRUDER 2129 Manitou teleskopický nakladač
55,56 €
52,40 €
+ doprava zadarmo

Teleskopický manipulátor nadchne všetkych malých staviteľov a na ich stavbe nebudete môcť chýbať. Má otočnú kabínu o 360°, otváracie bočné dvere, výškovo nastaviteľné teleskopické rameno, 4 podpery, otváraciu kapotu motora.


BRUDER 02028 Prepravník na kone
21,30 €

Prepravník na kone v mierke 1:16. Ide o veľmi kvalitn a do najmenších detailov spracovaný prepravník je vernou kópiou originálu. Možno ho pripojiť k niektorým traktorom, autám Jeep Wrangler a MB Sprinter. Súčasťou balenia je aj figúrka koňa.


BRUDER 02209 Rozmetadlo hnoja
23,50 €

19 €

Vhodný doplnok pre traktory značky Bruder. Rozmetadlo hnoja potrebuje každý farmár. Vlečka je určená na naloženie a rozmetanie. Obsahuje rotujúcu zadnú časť.


BRUDER 2031 Pásový dopravník
24,46 €

16,30 €

Tento dopravníkový pás má skutočne širokú škálu využitia. Uľahčuje ľudskú prácu nielen v stavebníctve, ale aj v poľnohospodárstve. Pomocou neho je možné transportovať rôzne materiály. Dopravník má rozkladacé tiahlo, výškovo nastaviteľný podvozok a ručne poháňaný pohyb pásu.


BRUDER 2108 Traktor John Deere 5115M s valníkem
33 €

28,70 €

Plastový model traktora je vyrobený s dôrazom na detail a prepracovanosť. Zmenšenina traktora John Deere so sklápacím prívesom je v mierke 1:16. Traktor má odpruženú prednú nápravu, ktorá sa dá riadiť pomocou volantu. Príves možno jednoducho zaháknuť a je plne funkčný.


BRUDER 2454 Nakladač JCB 5CX ECO
20,50 €

JCB MIDI CX nakladač 1:16. Tento model se vyznačuje především svou multifunkčností a všestranností. Spojuje takřka tři stroje v jeden: traktor, minibagr a čelní nakladač. Mezi jeho hlavní funkce a vybavení patří zejména přední lžíce a bagrovací rameno.


BRUDER 2533 Mercedes Benz - Sprinter
37,20 €

Plastový model vyrobený z důrazem na detail v měřítku 1:16. Mercedes-Benz sprinter dodávka pro přepravu zvířat s otevíratelnými dveřmi. Součástí balení je i jedna figurka koně. Do dodávky se vejdou najednou maximálně dva koně. Auto má moderní design s potiskem.


BRUDER 2591 Land Rover Defender Pick-up
26,30 €

23,20 €

Terénne auto Land Rover s odpruženou prednou i zadnou nápravou je ďalším z precízne spracovaných modelov značky Bruder. Toto odpruženie je výhodné práve do náročnejšieho terénu. Túto verziu Pick up je možné riadiť pomocou predĺženej tyče.


BRUDER 2596 Land Rover hasiči s figúrkou
41,22 €
39,20 €

Pozor! Horí !!! Tento hasičský zásahový voz Land Rover je pripravený vyraziť na zásah. Auto má funkčný zvukový a svetelný maják, dlhý volant, otváracie dvere i kapotu. Vďaka odpruženej prednej a zadnej náprave hravo zvládne aj náročnejší terén.


BRUDER 3524 Nákladné auto Scania na prepravu dreva
62,50 €

57,10 €
+ doprava zadarmo

Scania na prepravu kmeňov s nakladacím ramenom a 3 kladkami. Detailne spracovaný model nákladného vozidla vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16. Model disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami a rovnako ako originál, žeriav umiestnený za kabínou vodiča. Nakladací žeriav je vybavený chytačom klád.


BRUDER 3651 Mercedes-Benz Arocs valník s ramenom
63,50 €

57,80 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs so sklopným prívesom a otočným žeriavom nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.


BRUDER 3685 MB Arocs Mercedes Benzs s radlicou na sneh
66 €

59,40 €
+ doprava zadarmo

Nákladné auto Bruder 3685 je prepracované do posledných detailov a určite poteší každého priaznivca modelov Bruder a značky Mercedes-Benz. Model je vybavený množstvom funkčných prvkov. Snežná radlica je ovládaná pomocou páky a má nastaviteľný uhol +/- 30 ° a adaptér pre pripojenie k traktorom alebo nákladným automobilom.


BRUDER 62000 Stavebný set
21,46 €
20,90 €

Stavenisko láka deti ako magnet. Vždy ponúka veľa akcie. Stroje používané na stavbách fascinujú deti nielen svojím výkonom ale aj veľkosťou. Postavy Bworld umožňujú deťom rozvíjať ich predstavivosť a v úlohe jednej z postáv sa môžu stať súčasťou diania na stavenisku.


BRUDER 63100 Bworld Snežný skúter sa saňami a figúrkami
33,55 €

27,50 €

So snehom prichádzajú aj zimné športy a lyžiari. Pre zaistenie bezpečnosti na horách tu operuje horská služba so svojim špeciálne vybaveným snežným skútrom so saňami pre zranených lyžiarov. Na skútri je tiež dostatok miesta pre batožinu a keď nie je potrebný, možno sane oddeliť.


BRUDER Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou
47,15 €

40,30 €
+ doprava zadarmo

Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou je stroj, ktorý vyrovnáva a udupáva podkladový materiál než sa na ceste nanesie jej vrchný povrch. Model je vyrobený z vysokokvalitného a odolného plastu. Fascinuje svojou dokonalosťou a pôvodnými detailmi. Proste dokonalé spodobnenie originálneho vozidla CATERPILLAR.


BRUDER Claas Jaguar 900 polní sekací stroj 1:16
43,50 €
+ doprava zadarmo

Claas Jaguar 900 polní sekací stroj 1:16. Tento model sklízecí mlátičky je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu.V přední části stroje je mlátička, která je vybavena lištou. Lištu je možné dle přání nastavit nebo dokonce celou odejmout.


BRUDER 02120 Kombajn Claas Lexion 480
39,20 €

Claas Lexion 480 harvestor 1:16. Tento kombajn s mnoha funkcemi, je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Pohyblivá a odnímatelná přední žací lišta s polohovatelným podávacím válcem je vysokosklopná a polohovatená.


BRUDER 2132 Kombajn JOHN DEERE
63,70 €
+ doprava zadarmo

Vierohodný model kombajnu John Deere je plne funkčný. Má otváracie dvere kabíny, výklopné zrkadlá, otáčavé schody do kabíny kombajnu, otočná žacia lišta, zatáčacie zadné kolesá, výklopné horné a bočné dekle, výklopné rameno. Slimák v ramene imituje sypanie obilia.


Spoločnosť založil v roku 1926 pán Paul Bruder . V tej dobe dodával pre hračkársky trh mosadzné súčiastky, ktoré vyrábal na ručnom lise . Jeho podnikanie prerušila druhá svetová vojna. Po roku 1950 vstupuje do firmy čerstvo vyštudovaný syn Heinz s novými nápadmi. Nakúpi nové stroje a presmeruje výrobu na plastové hračky. V tej dobe sa spoločnosť preslávila najmä malými plastovými hračkami, ktoré ďalej predávali do cukrárskeho priemyslu. V roku 1957 sa firma prvýkrát prezentuje na hračkárskom veľtrhu v Norimbergu. Vzhľadom na vývoj firmy sa zavádzajú stále nové produktové rady plastových vozidiel, drobných hračiek a reklamných predmetov. V roku 1988 už má spoločnosť 45 priemyselných vstrekovacích strojov na výrobu tovaru.

Vďaka vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam sa Bruder radí medzi popredných výrobcov plastových vozidiel v hračkárskom svete. Ich cieľom je vyrábať presné kópie strojov a vozidiel, ktoré deti vidia okolo seba v reálnom živote a priblížiť im tak svet dospelých. Firma sa tiež zaujíma o kvalitu životného prostredia . Preto vyrába hračky, ktoré sú trvanlivé .

V našom sortimente nájdete autá zo stavebného, farmárskeho aj mestského prostredia.

Spoločnosť založil v roku 1926 pán Paul Bruder . V tej dobe dodával pre hračkársky trh mosadzné súčiastky, ktoré vyrábal na ručnom lise . Jeho podnikanie prerušila druhá svetová vojna. Po roku 1950 vstupuje do firmy čerstvo vyštudovaný syn Heinz s novými nápadmi. Nakúpi nové stroje a presmeruje výrobu na plastové hračky. V tej dobe sa spoločnosť preslávila najmä malými plastovými hračkami, ktoré ďalej predávali do cukrárskeho priemyslu. V roku 1957 sa firma prvýkrát prezentuje na hračkárskom veľtrhu v Norimbergu. Vzhľadom na vývoj firmy sa zavádzajú stále nové produktové rady plastových vozidiel, drobných hračiek a reklamných predmetov. V roku 1988 už má spoločnosť 45 priemyselných vstrekovacích strojov na výrobu tovaru.

Vďaka vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam sa Bruder radí medzi popredných výrobcov plastových vozidiel v hračkárskom svete. Ich cieľom je vyrábať presné kópie strojov a vozidiel, ktoré deti vidia okolo seba v reálnom živote a priblížiť im tak svet dospelých. Firma sa tiež zaujíma o kvalitu životného prostredia . Preto vyrába hračky, ktoré sú trvanlivé .

V našom sortimente nájdete autá zo stavebného, farmárskeho aj mestského prostredia.