BRUDER 3651 Mercedes-Benz Arocs valník s ramenom
63,50 € 44,90 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs so sklopným prívesom a otočným žeriavom nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.

BRUDER 3685 MB Arocs Mercedes Benzs s radlicou na sneh-31%
66 € 45,48 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nákladné auto Bruder 3685 je prepracované do posledných detailov a určite poteší každého priaznivca modelov Bruder a značky Mercedes-Benz. Model je vybavený množstvom funkčných prvkov. Snežná radlica je ovládaná pomocou páky a má nastaviteľný uhol +/- 30 ° a adaptér pre pripojenie k traktorom alebo nákladným automobilom.

BRUDER Jeep Wrangler Rubicon Polícia-34%
48,78 € 32,02 €

Výpredaj

Model policajného auta Jeep Wrangler Rubicon rozžiari oči každého chlapca. Tento model vyniká veľmi detailným a kvalitným spracovaním v mierke 1:16. Okrem skvelého vzhľadu však nadchne aj zábavnými funkciami a majákom so zvukovými a svetelnými efektmi.

BRUDER MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom
40,40 € 38,20 €

Konštrukčný voz MAN TGA nákladné auto s Liebherr bagrom 1:16. Detailne prepracovaný model klasického sklápača MAN a bagra LIEBHERR na nakladanie materiálu. Nakladač je vybavený mäkkými pneumatikami, má skladacie zrkadlá, priehľadnú kabínu a sklopnú korbu.

BRUDER Nakladač JCB MIDI CX
20 € 18,50 €

JCB MIDI CX nakladač 1:16. Tento model se vyznačuje především svou multifunkčností a všestranností. Spojuje takřka tři stroje v jeden: traktor, minibagr a čelní nakladač. Mezi jeho hlavní funkce a vybavení patří zejména přední lžíce a bagrovací rameno.

BRUDER Bruder 63010 Policajná štvorkolka s figúrkou
20,80 € 14,90 €

Policajná štvorkolka s policajtkou. Štvorkolka má odpruženú nápravu a riaditeľné riadidlá. Figúrka s množstvom doplnkov má pohyblivé končatiny. Sada je kompatibilná s autami a strojmi Bruder a figúrka s radom Bworld.

BRUDER Konštrukčné vozy - CAT Excavator 1:18
43,20 € 39,40 €

Konštrukčný voz CAT Excavator 1:18. Tento pásový bager sa pýši moderným dizajnom CAT v klasickom čierno-žltom prevedení. Funkcie, ktoré tento bager má, plne zodpovedajú originálnemu stroju v skutočnosti.

BRUDER 02028 Prepravník na kone
19,70 €

Prepravník na kone v mierke 1:16. Ide o veľmi kvalitn a do najmenších detailov spracovaný prepravník je vernou kópiou originálu. Možno ho pripojiť k niektorým traktorom, autám Jeep Wrangler a MB Sprinter. Súčasťou balenia je aj figúrka koňa.

BRUDER 2031 Pásový dopravník
24,46 € 17,70 €

Tento dopravníkový pás má skutočne širokú škálu využitia. Uľahčuje ľudskú prácu nielen v stavebníctve, ale aj v poľnohospodárstve. Pomocou neho je možné transportovať rôzne materiály. Dopravník má rozkladacé tiahlo, výškovo nastaviteľný podvozok a ručne poháňaný pohyb pásu.

BRUDER 62002 Mikrobager JCB s figúrkou
17,35 € 13,80 €

Do detailu prepracovaný model minibagra CAT nesmie chýbať žiadnemu malému staviteľovi. Umožnite svojmu synovi stať sa skutočným bagristom a zažiť veľa staviteľskej zábavy. Súčasťou balenia je aj 10 cm vysoká figúrka s pohyblivými končatinami.

BRUDER Ambulancia Sprinter s vodičom
52,49 € 39,40 €

Ambulancia Sprinter s vodičom vás privádza do sveta záchranárov. Dvere do kabíny, bočné dvere a zadné dvere možno otvoriť tak, že zdravotník môže vstúpiť a riadiť sanitku alebo liečiť zranené osoby. Nosidlá možno vysunúť a zasunúť podľa aktuálnej potreby. Ambulancia je vybavená zvukovým a svetelným systémom.

BRUDER CAT kolesové rýpadlo 1:16
28,70 €

CAT kolesové rýpadlo s odnímateľnou lyžicou od značky Bruder. Pre maximálnu bezpečnosť pri práci je rýpadlo vybavené stabilizačnými nohami, ktoré vozidlo uzemní. Nepostrádateľný pomocník v mnohých odboroch.

BRUDER Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou
47,15 € 38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cat vibračný pôdny valec s vyrovnávacou čepeľou je stroj, ktorý vyrovnáva a udupáva podkladový materiál než sa na ceste nanesie jej vrchný povrch. Model je vyrobený z vysokokvalitného a odolného plastu. Fascinuje svojou dokonalosťou a pôvodnými detailmi. Proste dokonalé spodobnenie originálneho vozidla CATERPILLAR.

BRUDER Farmer - traktor John Deere 9730 s dvojitými koly 1:16
35,40 €

Traktor John Deere 9730 s dvojitými kolesami 1:16 sa vyznačuje všestrannosťou. Je vybavený presklenou kabínou vodiča, dvere kabíny možno otvoriť. Kapota motora sa môže vyklopiť a ponúka ničím nerušený výhľad na blok motora.

BRUDER Farmer - transportný príves na prepravu 8 balíkov slamy 1:16
19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Farmer – transportný príves na prepravu 8 balíkov slamy 1:16. Tento príves je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu. Predné aj zadné stĺpiky sa dajú ľahko sklopiť, popr. demontovať. Vozidlo je veľmi priestranné a možno naň naložiť až 8 okrúhlych balíkov.

BRUDER JCB 4CX nakladač 1:16
25,99 € 23,60 €

JCB 4CX nakladač s naklápacou lyžicou od značky Bruder. Nakladač má za zadnými kolesami stabilizátory pre prácu v ťažkom teréne. Rýpadlo je plne pohyblivé hore a dolu a zo strany na stranu.

BRUDER Konstrukčné vozy - CAT kolový báger 1:16
16,90 € 15,30 €

Konštrukčný voz CAT kolesový nakladač 1:16. Nakladač je vyrobený na báze originálneho modelu bágru CATERPILLAR so všetkými detailmi. Model sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Je vyrobený z kvalitného plastu, určený pre hranie v interiéri aj vonku.

BRUDER Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenom 1:16
27,99 € 23,60 €

Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenom 1:16. Najväčšou prednosťou tohto nakladača je jeho ovládateľnosť a ľahké riadenie. Prostredníctvom bočných ovládačov možno riadiť lyžicový drapák, vrchné ovládanie slúži potom k manipulácii s teleskopickým ramenom.

BRUDER SCHAEFF HR16 mini bager 1:16
12,60 €

SCHAEFF HR16 mini bager 1:16. Tento model minibager je u detí veľmi obľúbený predovšetkým vďaka plne funkčnému bagrovaciemu ramenu. Lyžica bagra sa dá podľa priania odňať a predná radlica podľa potreby nastaviť.

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 F
14,80 € 14,50 €

Traktor Class Nectis. Funkčné riadenie, súčasťou druhý volant s dlhším ramenom, ktorý sa inštaluje do existujúceho volantu a prevlečie výsuvným otvorom v streche – uľahčí podstatným spôsobom ovládanie stroja. Verná kópia skutočného stroja. Veľmi kvalitné spracovanie nemeckej firmy do najmenších detailov.

BRUDER 3524 Nákladné auto Scania na prepravu dreva
62,50 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Scania na prepravu kmeňov s nakladacím ramenom a 3 kladkami. Detailne spracovaný model nákladného vozidla vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16. Model disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami a rovnako ako originál, žeriav umiestnený za kabínou vodiča. Nakladací žeriav je vybavený chytačom klád.

BRUDER 2594 Land Rovers prívesom, snežným skútrom a figúrkou
53,95 € 41,80 €
+ doprava zadarmo

Precízne vyrobený model vozidla Land Rover Defender s prívesom, snežným skútrom a figúrkou, prinesie každému chlapcovi veľa zábavných chvíľ. Sada vyniká detailným spracovaním a funkčnosťou. Vyrobené z kvalitných a odolných plastov v mierke 1:16.

BRUDER CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16
13,99 € 11,80 €

CAT valcovací stroj pri pokladaní asfaltu 1:16. Tento valcovací stroj je vybavený dvoma tandemovými vibračnými valcami, ktoré sa pohybujú súčasne a umožňujú tak ľahký pohyb dopredu aj dozadu. Aj tento model, rovnako ako ostatné z radu CAT, je dokonalým spodobením originálneho vozidla CATERPILLAR.

BRUDER Claas Rollant 250 vlek k traktoru na výrobu balíků slámy 1:16
19,81 € 18,50 €

Farmer – Claas Rollant 250 vlek k traktoru na výrobu balíků slámy 1:16. Tento vlek na výrobu slámy je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu.Během jízdy je sběrač,který se pohybuje pomocí opěrného kolečka,plně funkční.

BRUDER 20002 Smetiarske auto
34,70 € 29,90 €

Nákladné smetiarske auto je plne funkčná hračka s fungujúcim mechanizmom – nakladaním/vysypaním smetiakov do nákladného priestoru, má výklopnú kabínu. U auta možno otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20050 Bager kolesový
26,20 € 22,90 €

Nákladný autobager je plne funkčná hračka s možnosťou bagrovania aj pod úrovňou terénu a ten potom upraviť radlicou, má výklopnú kabínu. U bagra možno otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20070 Auto nákladné s nakladačom
49,10 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Sklápačka s nakladačom Bobík zo série ROADMAX je robustná hračka s dizajnom vhodným pre malé deti. Zábavu pri hraní sľubuje mnoho realistických funkcií. Malý nakladač Bobík je sympatický od začiatku a skvele doplňuje nákladné auto. Vďaka sklopnej rampe môže nakladač pohodlne nabehnúť na korbu sklápača. Mäkké pneumatiky šetria podlahu i nábytok. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku.

BRUDER 20102 Traktor s radlicou
24,20 € 20,90 €

Tento traktor s radlicou je plne funkčná hračka, ktorá môže nakladať a premiestňovať predmety so svojou lyžicou. Traktor má výklopnú kabínu a možno u neho otvoriť aj okná a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega alebo iného panáčika. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20105 Nakladač
20,90 €

Rozšírte svoju zbierku stavebných strojov o mininakladač. Ide o detailne prepracovaný model v mierke 1:16. Tento malý dvojnápravový nakladač má výklopnú kabínu, odklápacie čelné sklo, mäkké mohutné pneumatiky a lyžicu dosahujúcu značné výšky. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 20105 Traktor nakladač
29,20 € 24 €

Bager s prednou nakladacou lyžicou a zadnou lyžicou je plne funkčná hračka s možnosťou otáčania a nakladania. U auta možno otvoriť aj kabínu a za volant posadiť svojho obľúbeného vodiča od Lega, má vzadu pohyblivé rameno s lyžicou. Auto má mäkké kolesá a šetrí nábytok i podlahu. Hračka je vhodná pre použitie ako vo vnútri tak i vonku, napríklad do piesku. Ide o robustnú a odolnú hračku, ktorá je určená predovšetkým pre menšie deti, pre ktoré je i bezpečnejšia.

BRUDER 62505 Jazdecký set - kôň, žena a príslušenstvo-30%
23,39 € 16,30 €

Výpredaj

Jazda na koni je medzi deťmi veľmi populárna a najmä dievčatá sú veľkými fanúšikmi tohto športu. Staranie sa o zvieratá je to, čo robí tento šport tak lákavým. Súprava pozostáva z koňa s uzdou a sedlom. Jazdkyňa má helmu a jazdecký bičík a iné príslušenstvo. Vďaka svojej flexibilite sa figúrka dá ľahko posadiť na koňa.

BRUDER Farmer - traktor JCB Fastrac 3220
27,40 €

Farmer – traktor JCB Fastrac 3220. Traktor má ovládané obe nápravy, zadná sa natáča opačným smerom pre zmenšenie polomeru zatáčania. Otvárateľný motorový priestor, dvere, zasklená kabína, vďaka výškovo nastaviteľnému závesnému zariadeniu sa dajú pripojiť rôzne vleky.

BRUDER Farmer - balíkovačka s čiernym poťahom na balíky
21 € 6,70 €

Farmer – balíkovačka s čiernym poťahom na balíky. Pri zbere budete zaiste potrebovať aj balíkovačku, táto to s prehľadom zvládne! Možno pripojiť za traktory zo série: 2000, 2100 a 3000. Balenie obsahuje 2 balíky.

BRUDER CAT porovnávacie auto 1:16
53,92 € 34,30 €

Cestné CAT porovnávacie auto s odpojiteľnou prednou čepeľou od značky Bruder. Vozidlo je vybavené pohyblivou a výškovo nastaviteľnou vyrovnávacou čepeľou v stredu.

BRUDER Traktor Claas Xerion 5000 1:16
35,99 € 31,50 €

Traktor Claas Xerion 5000 s otočnou kabínou vodiča od značky Bruder. Zadné oje sa dá výškovo nastaviť a pripojiť tak akékoľvek príslušenstvo. Kapota motora sa dá otvoriť. Traktor je možné riadiť pomocou tyče cez posuvný otvor v streche.

BRUDER 62000 Stavebný set
21,46 € 18,50 €

Stavenisko láka deti ako magnet. Vždy ponúka veľa akcie. Stroje používané na stavbách fascinujú deti nielen svojím výkonom ale aj veľkosťou. Postavy Bworld umožňujú deťom rozvíjať ich predstavivosť a v úlohe jednej z postáv sa môžu stať súčasťou diania na stavenisku.

BRUDER John Deere 6920 traktor s vyklápacím prívesom
42,90 €
+ doprava zadarmo

Traktor John Deere 6920 so sklápacím prívesom. Veľký traktor s otváraním dvierok a krytom motora, ovládaním volantu a možnosťou pripojenia rôznych vlekov. Valník sa vyklápa a samostatne stojí.

BRUDER 2132 Kombajn JOHN DEERE
59,59 € 51,20 €
+ doprava zadarmo

Vierohodný model kombajnu John Deere je plne funkčný. Má otváracie dvere kabíny, výklopné zrkadlá, otáčavé schody do kabíny kombajnu, otočná žacia lišta, zatáčacie zadné kolesá, výklopné horné a bočné dekle, výklopné rameno. Slimák v ramene imituje sypanie obilia.

BRUDER Linde H30D vysokozdvižný vozík s 2 paletami 1:16
20,90 €

Linde H30D vysokozdvižný vozík s 2 paletami 1:16. Tento model vysokozdvižného vozíka má pôsobivý dizajn, a preto sa stal atraktívnym modelom nielen pre deti. Vozík je vybavený zdvíhacími stĺpiky, na streche sa nachádza tlačidlo na zdvíhanie paliet; celý vozík možno teda ovládať jednoducho jednou rukou.

BRUDER 3623 Mercedes-Benz Acros sklápač
54,80 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Detailne spracovaný model nákladného vozidla Mercedes Benz Arocs s priestrannou sklápacou korbou nadchne každého chlapca. Disponuje otváracími dverami, sklápacími zrkadlami či kabína zasklená odolným polykarbonátom. Tento luxusný model je vyrobený z odolného plastu v mierke 1:16.

BRUDER Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom
72,99 € 67 €
+ doprava zadarmo

Hasičské auto SCANIA s výsuvným rebríkom. Model má otváracie dvere, sklápacie vonkajšie zrkadlo. Držiak na hubicu hadice je umiestnený aj na rebríku. Hadicu na vodu možno zrolovať kľukou. Stabilizačné nohy siahajú až k zemi.

Spoločnosť založil v roku 1926 pán Paul Bruder . V tej dobe dodával pre hračkársky trh mosadzné súčiastky, ktoré vyrábal na ručnom lise . Jeho podnikanie prerušila druhá svetová vojna. Po roku 1950 vstupuje do firmy čerstvo vyštudovaný syn Heinz s novými nápadmi. Nakúpi nové stroje a presmeruje výrobu na plastové hračky. V tej dobe sa spoločnosť preslávila najmä malými plastovými hračkami, ktoré ďalej predávali do cukrárskeho priemyslu. V roku 1957 sa firma prvýkrát prezentuje na hračkárskom veľtrhu v Norimbergu. Vzhľadom na vývoj firmy sa zavádzajú stále nové produktové rady plastových vozidiel, drobných hračiek a reklamných predmetov. V roku 1988 už má spoločnosť 45 priemyselných vstrekovacích strojov na výrobu tovaru.

Vďaka vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam sa Bruder radí medzi popredných výrobcov plastových vozidiel v hračkárskom svete. Ich cieľom je vyrábať presné kópie strojov a vozidiel, ktoré deti vidia okolo seba v reálnom živote a priblížiť im tak svet dospelých. Firma sa tiež zaujíma o kvalitu životného prostredia . Preto vyrába hračky, ktoré sú trvanlivé .

V našom sortimente nájdete autá zo stavebného, farmárskeho aj mestského prostredia.

Spoločnosť založil v roku 1926 pán Paul Bruder . V tej dobe dodával pre hračkársky trh mosadzné súčiastky, ktoré vyrábal na ručnom lise . Jeho podnikanie prerušila druhá svetová vojna. Po roku 1950 vstupuje do firmy čerstvo vyštudovaný syn Heinz s novými nápadmi. Nakúpi nové stroje a presmeruje výrobu na plastové hračky. V tej dobe sa spoločnosť preslávila najmä malými plastovými hračkami, ktoré ďalej predávali do cukrárskeho priemyslu. V roku 1957 sa firma prvýkrát prezentuje na hračkárskom veľtrhu v Norimbergu. Vzhľadom na vývoj firmy sa zavádzajú stále nové produktové rady plastových vozidiel, drobných hračiek a reklamných predmetov. V roku 1988 už má spoločnosť 45 priemyselných vstrekovacích strojov na výrobu tovaru.

Vďaka vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam sa Bruder radí medzi popredných výrobcov plastových vozidiel v hračkárskom svete. Ich cieľom je vyrábať presné kópie strojov a vozidiel, ktoré deti vidia okolo seba v reálnom živote a priblížiť im tak svet dospelých. Firma sa tiež zaujíma o kvalitu životného prostredia . Preto vyrába hračky, ktoré sú trvanlivé .

V našom sortimente nájdete autá zo stavebného, farmárskeho aj mestského prostredia.