Britax Römer

Britax Römer KING II Black 2022, Cosmos Black
265x

Britax Römer KING II Black

229,90 €
215 €

Römer KING II Black má výškovo nastaviteľnú hlavovú opierku so systémom posúvania výšky pásov a odklápaciu zadnú časť pre lepší prístup a upútanie pásu z auta.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Adventure 2022 Cosmos Black
635x

Britax Römer Adventure

79,90 €

Detská autosedačka Römer ADVENTURE je vhodná pre deti od 15 do 36 kg. Má hlavovú opierku, ktorej výšku možno nastaviť a preto ponúka táto detská autosedačka stále dobrú ochranu a pohodlie. Jej profil dopĺňa optimálna ochrana pred bočným nárazom.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer KID II Black 2022, Cosmos Black
243x

Britax Römer KID II Black

155 €

Römer Kid II Black je ľahká autosedačka pre deti od 15 do 36kg, ktorá poskytuje najvyššiu ochranu a môže sa ľahko prenášať medzi automobilmi a upevňovať pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Rastie spolu s dieťaťom a zaisťuje ochranu od hlavy až ku bedrám.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Kidfix SL Black 2022, Black Ash
233x

Britax Römer Kidfix SL Black

154,90 €

Römer Kidfix SL Black je ľahká autosedačka pre deti od 15 do 36kg, ktorá poskytuje najvyššiu ochranu, môže sa ľahko prenášať medzi automobilmi a upevňovať pomocou inovatívneho systému ISOFIT sa západkou Soft Latch alebo 3 -bodového bezpečnostného pásu. Rastie spolu s dieťaťom a zaisťuje ochranu od hlavy až ku bedrám.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Discovery SL 2022, Cosmos Black
249x

Britax Römer Discovery SL

104,90 €

Britax Discovery SL – Autosedačka skupiny 2/3 – 15 – 36 kg ( (cca 4 – 12 rokov). Jednoduchá inštalácia – univerzálny systém ISOFIT Soft-Latch umožňujúce bezpečné upevnenie vo vozidle. Nastaviteľná vo všetkých smeroch – výškovo nastaviteľná opierka hlavy a horné vodidlo pásu.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Autosedačka Kidfix 2 S 2022 Blue Marble
26x

Britax Römer Autosedačka Kidfix 2 S

269,90 €

Máte bezpečie svojich najmenších na 1. mieste? Tak nie je o čom uvažovať! KIDFIX2 R je sofistikovaná detská sedačka 2v1 z nášho oceňovaného produktového radu KIDFIX, ktorá je nielen maximálne flexibilná, ale zároveň je aj veľmi pohodlná pre malých i väčších pasažierov vo veku od 3 a pol do 12 rokov. Vďaka operadlu v tvare V s nastaviteľnou technológiou SICT ponúka táto sedačka nielen viac miesta pre vaše dieťa, ale aj vynikajúcu ochranu proti nárazu.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer EVOLVA 123 SL SICT 2022, Cosmos Black
92x

Britax Römer EVOLVA 123 SL SICT

229,90 €

BRITAX RÖMER AUTOSEDAČKA EVOLVA 1–2–3 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky a prvotriedny vzhľad. Vylepšená vankúšová technológia bočného nárazu (SICT) minimalizuje silu nárazu pri bočnom náraze a ukotvenie ISOFIX s mäkkými západkami spája sedačku priamo s autom.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Autosedačka Advansafix IV R Blue Marble 2022
15x

Britax Römer Autosedačka Advansafix IV R

429 €

Autosedačka Advansafix IV R od značky Britax Römer umožní vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5-bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás a to pomocou pár jednoduchých krokov. Sedačka poskytuje maximálnu flexibilitu a ochranu pre všetky vekové skupiny.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Blue Marble
147x

Britax Römer Dualfix 2 R

416,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Römer Dualfix 2 R ponúka základňu s otočením o 360 °, vďaka ktorej sa vám bude dieťatko zo sedačky lepšie vyberať aj usadzovať. Je určená pre deti od narodenia do 18 kg. Autosedačka sa upevňuje pomocou Isofixu.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Autosedačka Kidfix III M Black Ash 2022
38x

Britax Römer Autosedačka Kidfix III M

264,70 €

Autosedačka Kidfix III M od značky Britax Römer poskytuje vďaka svojmu ergonomicky riešenému designu deťom maximálne pohodlie, a to aj na dlhých cestách. O bezpečnosť sa postará inovatívny systém SecureGuard, ktorý pomáha udržiavať brušný pás v optimálnej polohe nad panvovou kosťou dieťaťa.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer EVOLVA 123, 2022 Cosmos Black
151x

Britax Römer EVOLVA 123

155 €

Autosedačka Evolva 123 rastie s vaším dieťaťom. Pre väčšie pohodlie na cestách je možné nastaviť autosedačku do naklonenej polohy. Vodiace prvky zaisťujú bezpečné vedenie pásu.

Tovar od predajcu MALL
Britax Römer Autosedačka Kidfix 2 R 2022 Moonlight Blue
45x

Britax Römer Autosedačka Kidfix 2 R

209 €

Máte bezpečie svojich najmenších na 1. mieste? Tak nie je o čom uvažovať! KIDFIX2 R je sofistikovaná detská sedačka 2v1 z nášho oceňovaného produktového radu KIDFIX, ktorá je nielen maximálne flexibilná, ale zároveň je aj veľmi pohodlná pre malých i väčších pasažierov vo veku od 3 a pol do 12 rokov. Operadlo v tvare V rastie spolu s vašim dieťaťom a zaisťuje **dostatok priestoru **, pričom ho zároveň aj chráni.

Tovar od predajcu MALL

Poslaním spoločnosti Britax Römer je vytvárať svieži inovatívne výrobky a technológie určené na zvyšovanie bezpečnosti a pohodlia detí pri cestovaní, a tým si zaisťuje udržanie vedúcej pozície značky najvyššej kvality a tvorca trendov v dizajne a technológiách. Je tiež jedným z mála výrobcov na trhu, ktorí spĺňajú prísne požiadavky automobilového priemyslu.