BRITA Flow zásob. na vodu 8,2l PO
42,50 €

Filtračná kanvica s celkovou kapacitou 8,2 litra prefiltruje 5,2 litra vody. Brita Flow zásob. na vodu 8,2l PO disponuje displejom, elektronickým indikátorom výmeny filtra a je vhodná do umývačky riadu. Balenie obsahuje kanvicu a jeden filter.

BRITA Style LED modrá-21%
31,90 € 24,90 €

Novinka

Filtračná kanvica Brita Style LED modrá s prvotriednym filtrovaním vody pomocou technológie MicroFlow redukuje obsah vodného kameňa a odstraňuje chlór, ťažké kovy, herbicídy, pesticídy aj zvyšky liekov. Celý objem hornej časti kanvice sa prefiltruje za 5 minút. Používaním filtračná kanvica nielen dosahujete čistejšej vody s lepšou chuťou, ale aj predlžujete život spotrebičom, ktoré tak chránite pred vodným kameňom.

BRITA Fill&Go Vital 0,6l

BRITA Fill&Go Vital 0,6l

Hodnotenie: 4,6
22,40 €

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vďaka opakovane naplniteľnej fľaši si môžete užívať čerstvo filtrovanú vodu. Praktická stlačiteľná filtračná fľašaa s objemom 0,6 l pre všetkých je vybavená filtrom Brita Micro Disc, ktorá účinne znižuje chlór a ďalšie nečistoty a pritom ponecháva minerály.

BRITA Marella XL Memo, modrá - rozbalené-20%
23,60 € 18,80 €

Rozbalené

Filtrační konvice Marella značky Brita zjistí čistou vodu bez škodlivých látek a mikroplastů. Přefiltruje 2 l kohoutkové vody, lze ji umývat v myčce nádobí. Indikátor oznámí, kdy je třeba vyměnit filtr.

BRITA Fill&Go Active 0,6l

BRITA Fill&Go Active 0,6l

Hodnotenie: 4,9
14 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická stlačiteľná filtračná fľaša s objemom 0,6 l pre všetkých, ktorí chcú mať so sebou kdekoľvek skvele chutnajúcu studenú vodu. Filtračná fľaša je vybavená filtrom Brita Micro Disc, ktorá účinne znižuje chlór a ďalšie nečistoty a pritom ponecháva minerály.