Bristot Gentile Stomach 200 g
5,60 €

Zmes praženej mletej kávyodbitúmenovaných zrniek odrôd arabica a robusta. Káva Bristot Gentile Stomach zaistí nielen príjemnú chuť, ale tiež pokojné trávenie aj u citlivejších osôb. Nová technológia balenia Fresh Pack uchováva čerstvosť a rozvíja arómu.

Bristot Darčekové balenie + Šálka
11,50 € 5,75 €/ks

Darujte radosť s darčekovým balením kávy a šálky od talianskeho výrobcu s dlhoročnou tradíciou Bristot. V balení nájdete 2 ks praženej kávy Diamante Espresso po 250 g a hrnček s tanierikom na espresso lungo. Káva intenzívnej chuti ponúka brazílsku a indickú Arabicu s kúskom exotické indickej Robusty. To všetko zabalené s technológiou Fresch Pack pre dlhotrvajúcu čerstvosť.

Bristot Classico zrnková káva 1kg
12,10 €

Zrnková káva Bristot Classico vyniká obzvlášť silnou chuťou. Pozostáva z indickej kávy Robusta a brazílskych káv Arabica, ktoré v duchu skutočnej talianskej tradície prepožičiavajú tejto zmesi neprekonateľnú chuť. Charakteristická hustá pena. Ideálna na prípravu latte, cappuccina a macchie a na prípravu silnejšieho espresa.

Bristot Espresso zrnková káva 1kg
19,80 € 16,90 €

Bristot Espresso zrnková káva obzvlášť silnej chuti. Pozostáva z kávy Robusta a Arabica, ktoré v duchu skutočnej talianskej tradície prepožičiavajú tejto zmesi neprekonateľnú chuť. Káva má hustú penu. Ideálna pre prípravu latte, cappuccina a macchie a pre prípravu silnejšieho espressa. Veľmi dobrá ako ranná káva.