Bright Starts Deka na hranie cestovná 2v1 Out on the Town 0m+-34%
31,99 € 21,10 €

Akcia

Cestovná deka na hranie 2v1 značky Bright Starts môže slúžiť ako prebaľovacia podložka alebo deka na hranie. Farebná hrazdička obsahuje hračky pre zaujatie a zábavu dieťatka. Veľmi ľahko sa skladá a tak ju môžete vziať so sebou na cesty.

Bright Starts Deka na hranie 4v1 Rounds of Fun modrá, ťava 0m + 2019-16%
70,90 € 58,90 €

Bright Starts deka na hranie 4v1 Rounds of Fun je to najlepšie miesto na hranie a navyše je bezpečné vďaka sieťovanej bariére. Odnímateľná hrazdička je plná nádherných hračiek a vankúšik poskytuje maximálne pohodlie pri hre na brušku. Vhodné pre deti od narodenia.

Bright Starts Deka na hranie Monkey Business Musical
54,90 € 52 €

Vaše dieťatko si túto hraciu deku s pestrofarebnými motívmi s témou džungle zamiluje. Vďaka jasným farbám a príjemným plyšovým hračkám rozvíja detské zmysly a podnecuje fantáziu.

Bright Starts Deka na hranie Ball Pit Fun 0m+
43,90 € 39 €

Bright Starts Deka na hranie Ball Pit Fun je určená pre deti od narodenia a rastie spolu s dieťaťom. 76 centimetrová hracia deka poskytuje útulný povrch pre hranie na zemi, steny tejto zábavnej a farebnej deky sa dajú nastaviť nahor alebo nadol, steny pôsobia ako bariéra počas hry aj hry na brušku a pomáhajú udržať
10 farebných loptičiek vždy po ruke a nadosah pre dieťatko. Hrazdička obsahuje 4 odnímateľné hračky, ktoré pomáhajú trénovať motorické schopnosti dieťaťa.

Bright Starts Stolík aktívny Ball Get Rollin
43,40 € 38,76 €

Aktívny stolík s tematikou džungľa je plný aktivít a zábavy. Funkcia Rolling Activity Table™ poskytuje deťom možnosť rozvíjať ich vizuálnu stimuláciu aj motorické zručnosti. Ústa hrocha sa otvárajú a zatvárajú a vydávajú zábavné zvuky. Otáčaním strán knihy prepínate režimy prehrávania do režimu poznávania.

Bright Starts hojdačka vibrujúca Safari Blast 0m +, do 18 kg, 2019
66,90 € 57 €

Bright Starts vibrujúca hojdačka Safari Blast deti doslova rozmaznáva svojimi upokojujúcimi vibráciami a spoločnosťou veselých zvieratiek. Dieťa je v sedačke zaistené 5bodovým bezpečnostným pásom a možnosť nastavenia do 2 pozícií mu dopraje tú správnu polohu a pohodlie. Vhodné pre deti od narodenia do 18 kg.

Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg
54,90 € 50 €

Ružové chodítko Floral Friends 6m + od Bright Starts pre zvedavé slečny, ktoré síce ešte samé nezvládnu svoje prvé krôčiky, ale aj tak chcú objavovať svet. Hrací pultík im ponúka nespočetné množstvo hier, ktoré pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti dieťaťa. Vhodná pre deti od 6m+.

Bright Starts Hojdačka vibrujúca Playful Parade, do 18 kg, 2017
57,90 € 56 €

Bright Starts hojdačka vibrujúca Playful Parade, do 18 kg, 2017 s rozmerom 86 × 71 × 61 cm je roztomilé zelenkavej lehátko, ktoré si obľúbi každé dieťa. Upokojujúce vibrácie, nastaviteľné ležadlo, odnímateľná hrazdička s hračkami. Bezpečné a zábavné zároveň.

Bright Starts detský vankúš multifunkčný 2v1 - Sloník 0m +-46%
49,90 € 26,80 €

Akcia

Detský multifunkčný vankúš 2v1 s motívom slona. Vhodné pre deti už od narodenia. Dvojitá funkcia vankúšika: prvá je pokojová strana, druhá aktívna strana zase rozvíja zručnosti bábätka. Keď dieťa sedí, vankúšik predstavuje ideálnu podporu a napomáha mu nájsť rovnováhu.

Bright Starts Lehátko vibrujúce s melódiou Happy Safari
47,90 € 43 €

Lehátko vibrujúce s melódiou Happy Safari 0m+, do 9 kg bude dieťatko rozmaznávať a baviť usmievajúcimi sa zvieratkami, z ktorých sa stanú jeho najlepší priatelia. Upokojujúce vibrácie a príjemné melódie napomáhajú dieťatku odpočinúť si.

Bright Starts Hopsadlo do dverí Sea&Discover 2016
54,90 € 50 €

Hopsadlo do dverí Sea & Discover 2016 od Bright Starts je určené pre deti od pol roka veku a do 11 kg. 4 odnímateľné hračky, popruhy sú prispôsobiteľné. Jednoduché a bezpečné uchytenie k rámu dverí, prateľné v práčke.

Bright Starts Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 2019
109 € 101 €

Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 0m +, 2019 od Bright Starts je vhodná pre deti od narodenia. 5 kombináciou zloženia deky, strieška s otvormi, taška s balónikmi, hrazdička s hračkami, zrkadlo a ďalšie. Rozmer pri zvednute ohradce 70×60 cm. Skvelá voľba!

Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
58,90 € 57 €

chodítkom ZigZag Zebra od Bright Starts môže vaše dieťa trénovať jeho prvé krôčiky a objavovať tak všetko, čo ho zaujíma. Skvelou spoločnosťou mu budú zvieratka zo safari, ktoré pomôžu s rozvojom motorických schopností. Volant na odnímateľným hracím pultom doslova volá po zábave.

Bright Starts Hrajúca a svietiaca včielka Beaming Buggie
19,50 € 16,63 €

Táto magická včielka svojimi svietiacimi krídlami upúta pozornosť každého malého dieťaťa. Okrem toho prehráva upokojujúce zvuky oceánu alebo uspávanky, čo môže byť prospešné počas cestovania. Hračka rozvíja motoriku, intelektuál a predstavivosť našich detí už od narodenia.

Bright Starts Hojdačka Sunshine Seaside 0m+, do 9kg, 2019
47,99 € 43,70 €

Veselá hojdačka Sunshine Seaside od Bright Starts rozosmeje vaše bábätko a poskytne mu perfektné pohodlie. Dieťa sa iste vyhrá aj so zvieratkami na hrazdičke, ktorú môžete ľahko zložiť pre lepší prístup. Ležadlo je vhodné pre deti od narodenia do 9 kg.

Bright Starts Deka na hranie Hug-n-Cuddle Elephant 0m+
73 €

Deka na hranie Hug-n-Cuddle Elephant od značky Bright Starts je určená už pre deti od narodenia. Multifunkčná dečka deti zaujme svojou roztomilou hrazdičkou s odnímateľnými hračkami i možnosťou zahrať až 20 minút veselé melódie.

Bright Starts Deka na hranie PiP Charming Chirps 0m+, 2019
54,90 € 47 €

Bright Starts Deka na hranie PiP Charming Chirps 0m +, 2016 s rozmermi cca 76×76 cm je krásna ružová deka pre malé princezné už od narodenia. Krásne hračky (hudobná sovička, bezpečnostné zrkadlo, hrkálky, hryzátko), pútka navyše. Deka sa dá vyprať v práčke.

Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m +, do 11kg
54,90 € 52 €

Chodítko Giggling Safari je skvelý kamarát pre objavovanie sveta, než vaše dieťa samo urobí prvé krôčiky. Hrací pult sa postará o zábavu a navyše pomôže dieťatku rozvíjať jeho motorické zručnosti. Bezpečie a stabilitu zaručuje robustný rám.

Bright Starts Interaktívny slimák-44%
22,90 € 12,60 €

Akcia

Interaktívna hračka v podobe slimáka od Bright Starts umožní pomocou hrania dieťaťu sa rozvíjať. Hračka môže slúžiť ako chodítko to pre staršie deti, alebo po odpojení tyče dieťa s hračkou posúva a strká ju. Slimák deti za hru odmení zvukovými a svetelnými efektmi, ktoré navyše zvyšujú záujem detí o hru s ním. Hračka v atraktívnej farbe poskytne veľa zábavy.

Bright Starts húpatko vibrujúce Pattern Pals 0m+, do 9kg, 2019
40 €

Veselé vibrujúce húpatko Pattern Pals od Bright Starts rozosmeje vaše bábätko a poskytne mu perfektné pohodlie. Dieťa si iste vyhrá aj so zvieratkami na hrazdičke, ktorú môžete ľahko zložiť pre lepší prístup. Ležadlo je vhodné pre deti od narodenia do 9 kg.

Bright Starts Deka na hranie Zippy Zoo, 2019-47%
54,90 € 28,70 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané detské hracie deky, ležadlá a hojdačky značky Bright Starts s kódom MDL9SK36 (platí od 14. 9. do 20. 9. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Bright Starts Deka na hranie Zippy Zoo 0m+, 2019 má rozmer 76 × 76 × 46 cm. Táto deka je vhodná pre detičky už od narodenia. Farebná, s množstvom zaujímavých hračiek, ktoré zabavia aj Vaše dieťatko na dlhú dobu. Možno prať v práčke
Bright Starts Hračka plyšová hudobný Belly Laughs psík 0m+
21,40 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

S najlepším kamarátom Belly pôjde obľúbená hra veľmi jednoducho. Smejúce sa šteniatko, ktoré si po stlačení bruška zahrá s Vaším dieťatkom hru na schovávačku Peek-a-Boo. Ušká šteňatá zakryjú jeho očká a to všetko dopĺňajú melódie a chichotanie, ktoré sa veľmi rýchlo prenesie na bábätko.

Bright Starts Lehátko vibrujúce ZigZag Zebra
39,90 € 38 €

Lehátko vibrujúce ZigZag Zebra 0m +, do 9 kg predstavuje jedinečný hrací priestor s okúzľujúcimi interaktívnymi hračkami. Je vhodné od narodenia a vďaka upokojujúcim vibráciám sa v ňom dieťatko bude cítiť príjemne.

Bright Starts Hračka FunPad
19,90 € 17,90 €

Interaktívna hračka FunPad pre deti od 3 mesiacov učí dieťa rozoznávať zvieratá, tvary, farby, čísla a mnoho ďalšieho. Posuvným tlačidlom možno meniť melódie.

Bright Starts Hračka - hryzátko Snuggle&Teeth žirafa
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spríjemnite dieťatku nepohodlné obdobie prvých zúbkov plyšovým kamarátom zo Safari. Dieťatko si zamiluje mäkkú látku, podmanivé vrúbky a šuštiaci zvuk. To všetko doplní hryzátko, v tvare nôh, na upokojenie boľavých ďasien dieťaťa.

Bright Starts Podbradník s hryzadlom Drool & Teeth 3m +
7,90 € 7,20 €

Bright Starts Podbradník s hryzadlom Drool & Teeth má obojstranný štýlový dizajn a zapínanie na suchý zips. Súčasťou podbradníka je aj hryzadlo, ktoré dieťa upokoja počas nepríjemného rastu zúbkov. Vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Bright Starts Hračka s melódiou na C krúžku Tug Tunes jednorožec
11,90 €

Zatiahnite za túto roztomilú plyšovú hračku a počúvajte 4 zábavné melódie. Tento plyšový kamarát bude sprevádzať dieťatko počas hier doma alebo kdekoľvek na cestách. Vďaka C krúžku môžete hračku pripevniť k väčšine kočíkov, autosedačiek, hracích diek alebo postieľok.

Bright Starts Hračka Oballo™ Wobble Bobble 3m+
19,90 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hračka nadchne Vaše dieťa a vykúzli mu úsmev na tvári. Sýte farby a tvary prinášajú do hry viac zábavy. Unikátny dizajn uľahčuje uchopenie malými ručičkami a po zatrasení loptička jemne vibruje.

Bright Starts Hračka na C krúžku Playful Pals nosorožec 0m+
14,90 €

Tento obľúbený kamarát z džungle ponúka aktivity na cesty, nech už pôjdete kamkoľvek. Hryzátko upokojuje dieťatko pri prerezávaní prvých zúbkov a masíruje mu ďasná. Príjemný zvuk nabáda dieťatko k zvedavosti a k zábave.

Bright Starts Hračka na C krúžku TWIRL Whirly chobotnička 0m+-16%
19,10 € 15,90 €

Chobotnička roztočí zábavu všade na cestách! Stačí potiahnuť za šnúrku a sledovať, ako sa tento morský priateľ začne točiť. Na každom chápadielku dieťa nájde inú aktivitu, ktorá mu vykúzli úsmev na tvári. Detské zrkadlo podporuje sebapoznanie.

Bright Starts Grab & Stack kocky 3m+-16%
16,70 € 13,90 €

Skladať, stavať a skúmať s týmito mäkkými látkovými kockami je bezpečné pre každého malého staviteľa. Balenie obsahuje 4 mäkké látkové kocky.

Bright Starts Hračka s melódiou na C krúžku Tug Tunes slon
11,90 €

Zatiahnite za túto roztomilú plyšovú hračku a počúvajte 4 zábavné melódie. Tento plyšový kamarát bude sprevádzať dieťatko počas hier doma alebo kdekoľvek na cestách. Vďaka C krúžku môžete hračku pripevniť k väčšine kočíkov, autosedačiek, hracích diek alebo postieľok.

Bright Starts Ukľudňujúca hudobná lampička Enchanting Soother sloník-18%
17,10 € 13,90 €

Ukľudňujúca hudobná lampička Enchanting Soother sloník je roztomilý kamarát pre deti k ľahšiemu zaspávaniu. Vhodné pre deti od narodenia, 3 režimy na ukľudnenie, 4 možnosti zvuku, automatické vypnutie, užívanie bez potreby káblov. Vaše deti si sloníka zamilujú.

Bright Starts Húpatko vibrujúce s melódiou Sunny Snuggles
89,20 €

Relaxačné vibračné lehátko pre Vaše bábätko. Vhodné pre detičky od narodenia do 18 kg. Lehátko upokojí Vaše bábätko vďaka jemnej vibrácii a príjemnej melódie. Je opatrené ľahko odnímateľnou hrazdičkou.

Bright Starts Lehátko vibrujúce s melódiou Whimsical Wild 0m+, do 9 kg, 2019
70,90 € 67 €

Bright Starts ležadlo vibrujúce s melódiou Whimsical Wild 0 m+, do 9 kg, 2019 rozosmeje vaše bábätko a poskytne mu perfektné pohodlie. Dieťa sa pohrá aj so zvieratkami na hrazdičke, ktorú môžete ľahko zložiť pre lepší prístup. Ležadlo je vhodné pre detičky od narodenia do 9 kg.

Bright Starts Húpatko vibrujúce Merry Sunshine
67 €

Posledný kus za túto cenu!

Húpatko vibrujúce Merry Sunshine 0m + do 18kg od Bright Starts je ideálnou voľbou pre Vaše najmenšie. Poloha húpatka aj sedátka. Odnímateľná hrazdička s hračkami, vibrácie, prateľné v práčke. Rozmery 86,4 × 71,1 × 61cm.

Bright Starts Deka na hranie 5v1 PiP Your Way Ball Play 2019
109 € 101 €

Deka na hranie 5v1 PiP Your Way Ball Play 0m +, 2016 od Bright Starts je vhodná pre deti od narodenia. 5 kombinácií zloženia deky, strieška s otvormi, taška s balónikmi, hrazdička s hračkami, zrkadlo a ďalšie. Rozmer pri zvednute ohradce 70×60 cm. Skvelá voľba!

Bright Starts Chodítko Roaming Safari Walk-A-Bout
54,90 € 50 €

Chodítko Roaming Safari Walk-A-Boutodnímateľnú elektronickú hračku. Obsahuje volant, ktorý aktivuje svetlá, zvuky a melódie. Vhodné od 6 m + do 11 kg.

Bright Starts Hojdačka skladacia ZigZag Zebra 0m +, do 9kg, 2019
84,90 € 77,90 €

Zábava na prvom mieste! Vďaka veselému dizajnu vytvorí** hojdačka ZigZag Zebra** zábavné miesto pre vaše dieťatko. Sedacia časť je opatrená mäkkou tkaninou v krásnych veselých farbách. Táto ľahko prenosná hojdačka je vybavená funkciami vrátane dvoch nastaviteľných polôh, s dvomi sladkými hračkami, ktoré budú vytvárať zábavu vášmu dieťatku a technológiou, ktorá upokojí dieťa. Rovnako je hojdačka vybavená technológiou TrueSpeed™, ktorá sníma hmotnosť dieťaťa a tým udržuje všetkých 6 rýchlosti kývania konzistentné s rastom dieťaťa.

Bright Starts Deka na hranie Spots&Stripes Safari
70,90 € 65,10 €

Veľká deka na hranie Spots & Stripes Safari 0m +, 2016 od Bright Starts je vhodná pre deti už od narodenia. Rozvíja detské zmysly, s množstvom hračiek, prateľná v práčke. Veľkosť deky 81×81 cm. Užívajte si so svojimi deťmi!

Bright Starts Húpatko vibrujúce PIP Raspberry Garden, 2016
66,90 € 57 €

Posledný kus za túto cenu!

Húpatko vibrujúce PIP Raspberry Garden 0m + do 18kg, 2016 od Bright Starts je ideálnou voľbou pre malé princezné. Poloha húpatka aj sedátka . Odnímateľná hrazdička s hračkami, **vibrácie, prateľné v práčke. Rozmery **86,4 × 71,1 × 61cm.

Bright Starts Deka na hranie 2v1 Room For Fun 0m+, 2019
60,90 € 54,70 €

Deka na hranie 2v1 Room For Fun 0m + je aktívna hracia deka 2v1, prináša množstvo zábavy a množstvo miesta! Zabaví dieťatko buď s hrazdičkou alebo bez a poskytne mu priestor pre rast a hranie. Dve možnosti využitia ako plnohodnotná hracia deka alebo ako veľká kniha džunglí na čítanie a objavovanie zvieratiek.

Bright Starts Kolotoč na postieľku, 0m-5m
35,90 €

Ozdobte deťom postieľku hudobným kolotočom s roztomilými zvieratkami. Je navrhnutý tak, aby učil deti udržať očný kontakt s pohyblivými predmetmi. Všetky hračky sa dajú z kolotoča odpojiť a používať samostatne.