Bright hotelové mydlo - 15 g
0,16 €

Mydlo 15 g – mydlo z hotelovej kozmetiky Bright má jemnú citrusovú vôňu, nevysušuje pokožku a je 100% rastlinného pôvodu. Toto mydlo v neobvyklom dizajne určite očarí každého hotelového hosťa. Prečo práve hotelová rad Bright? Cítite tú vôňu všade okolo nás – je svieža, ako letné limonáda.

Bright hotelové telové mlieko - 25 ml
0,34 €

Telový krém 25 ml – telový krém z hotelovej kozmetiky Bright má jemnú citrusovú vôňu a je bez parabénov, silikónov a minerálnych látok. Tento krém je v transparentnej tube a jeho neobvyklý dizajn určite očarí každého hotelového hosťa. Prečo práve hotelová rad Bright?

Bright hotelový sprchový gél - 25 ml
0,30 €

Sprchový gél 25 ml – gél z hotelovej kozmetiky Bright má jemnú citrusovú vôňu a je bez parabénov, silikónov a minerálnych látok. Tento sprchový gél je v transparentnej tube a jeho neobvyklý dizajn určite očarí každého hotelového hosťa. Prečo práve hotelová rad Bright?

Bright hotelový šampón a telový šampón - 25 ml
0,30 €

Šampón 25 ml – šampón z hotelovej kozmetiky Bright má jemnú citrusovú vôňu a je bez parabénov, silikónov a minerálnych látok. Tento šampón je v transparentnej tube a jeho neobvyklý dizajn určite očarí každého hotelového hosťa. Prečo práve hotelová rad Bright?