Bridgedale Hike Lightweight Mp Boot Women'S Grey Pink 823
19,30 €

Ľahké dámske ponožky Bridgedale Hike Lightweight Mp Boot pre turistiku v teplom počasí. Ponožky sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali v suchu a pohodlí aj v teplých letných dňoch. Merino vlna odvádza pot od pokožky a hreje, aj keď je vlhká.

Bridgedale Hike Midweight Mc Boot Charcoal 832
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahké pánske ponožky Bridgedale Hike Lightweight Mp Boot pre turistiku v teplom počasí. Ponožky sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali v suchu a pohodlí aj pri teplých letných dňoch. Merino vlna odvádza pot od pokožky a hreje, aj keď je vlhká.

Bridgedale Ski Midweight+ Women'S
27,15 € 24,30 €

Dámske naozaj teplé a plne polstrované lyžiarske ponožky s užšou konštrukciou pre dámsku nohu, ktoré Vám splnia všetky vaše požiadavky.

Bridgedale Ski Cross Country Women'S
21,33 € 18,90 €

Teplé dámske ponožky z merino vlny, ktoré patria na bežky a backcountry lyže. O perfektné usadenie na nohe sa postará Y heel konštrukcia, takže sa vám ponožky nebudú nikde zhŕňať.

Bridgedale Trailsport Ultralight Cc No Show Gunmetal 866
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske ultraľahké ponožky Bridgedale Trailsport Ultralight Cc No Show pre veľmi intenzívne aktivity v horúcom počasí – cyklistika, beh, telocvičňa. Výška pod členok.

Bridgedale Hike Lightweight Merino Endurance Boot
19,38 € 17,40 €

Vydajte sa, kam vás nohy ponesú! A že vás zanesú ďaleko, tak na to sa môžete v týchto turistických ponožkách Bridgedale spoľahnúť. Sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali v suchu a pohodlí aj pri teplých letných dňoch.

Bridgedale Hike Lightweight Merino Endurance Boot W
19,38 € 17,40 €

Vydajte sa, kam vás nohy ponesú! A že vás zanesú daľeko, tak na to sa môžete v týchto turistických ponožkách Bridgedale spoľahnúť. Sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali v suchu a pohodlí aj v teplých letných dňoch.

Bridgedale Hike Midweight Mc Boot Women'S Natural/926
20,95 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské ponožky Bridgedale Hike Midweight Mc Boot s volnějším komínem a vysokým tepelným komfortem. Užší konstrukce pro dámskou nohu. Nástupce modelu MerinoFusion Trail. Klasická výška.

Bridgedale Hike Midweight Merino Endurance Boot
22,49 € 20,10 €

Pánske trekové ponožky Bridgedale Hike Midweight Merino Endurance Boot pre celoročné výpravy do hôr, ale aj do mesta, na výlety a pod. Ponožky sú nástupcom modelu WoolFusion Trekker.

Bridgedale Hike Midweight Merino Endurance Boot W
22,49 € 20,10 €

Dámske trekové ponožky Bridgedale Hike Midweight Merino Endurance Boot pre celoročné výpravy do hôr, ale aj do mesta, na výlety a pod. Ponožky sú nástupcom modelu WoolFusion Trekker.

Bridgedale Ski Cross Country
21,33 € 18,90 €

Teplé pánske ponožky z merino vlny, ktoré patria na bežky a backcountry lyže. O perfektné usadenie na nohe sa postará Y heel konštrukcia, takže sa vám ponožky nebudú nikde zhŕňať.

Bridgedale Ski Lightweight
22,49 € 20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Športová jazda po zjazdovke alebo výšľap na hrebene so skialpy na nohách, to sú ideálne podmienky pre tieto ľahké lyžiarské ponožky Bridgedale.

Bridgedale Ski Midweight
26,38 € 23,20 €

Pánske stredne teplé lyžiarske ponožky Bridgedale z merino vlny určené na zjazdovky, freeride alebo skialpy.

Bridgedale Ski Midweight+ Navy/Steel/039
26,95 € 24,90 €

Pánské opravdu teplé a plně polstrované lyžařské ponožky Bridgedale Ski Midweight+ z merino vlny. Nástupce modelu Mountain. Výška pod kolena.

Bridgedale Ski Midweight Women'S
26,38 € 23,20 €

Štýlové a navyše funkčné! To je kombinácia, ktorú vám tieto lyžiarske ponožky Bridgedale môžu ponúknuť. Merino vlna sa postará, aby vám bolo teplo, aj keď budete mať ponožky vlhké.

Bridgedale Ski Nordic Race-24%
22,49 € 16,90 €

Výpredaj

Vymrzlá stopa, ostré tempo, rýchly dych. Každá sekunda sa počíta a tieto závodné bežkárske ponožky Bridgedale vás vo výkone podporia.Vybavené polstrovaním cez špičku, chodidlo až po pätu.