Brazil Keratin 100% Arganový olej (Argan Oil)
12,10 €

100% arganový olej – je právom nazývaný „Marocké zlato“ Arganový olej môžeme tiež pridávať do všetkých kozmetických prípravkov a tým zvyšovať ich účinnosť!.

Brazil Keratin Brazílsky keratín Beauty 150 ml
26,10 € 21,40 €

Brazílsky keratín je špeciálna liečba pre uhladenie a obnovenie poškodených vlasov. Základom starostlivosti je keratínový a kolagénový komplex, ktorý vlasy zanecháva lesklé a hydratované a umožňuje ľahšie úpravu.

Brazil Keratin Darčeková sada na suché a poškodené vlasy Chocolate
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Jemný šampón pre poškodené vlasy (Intensive Repair Shampoo Chocolate) 300 ml Keratínový vlasový kondicionér pre veľmi suché vlasy (Intensive Repair Chocolate Conditioner) 300 ml Luxusné koncentrované sérum na rozštiepené končeky (Hair Repair Therapy) 100 ml .

Brazil Keratin Darčeková sada pre krepaté vlasy Gold
31,70 € 27,90 €

Sada obsahuje:

Šampón s keratínom Gold (Anti Frizz Shampoo) 300 ml Kondicionér s keratínom Gold (Anti Frizz Shampoo) 300 ml Regeneračné vlasové sérum Gold (Elixir Repair Treatment) 100 ml .

Brazil Keratin Elixír pre suché a poškodené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
11,10 €

Elixír obsahuje vzácne a účinné oleje, ktoré bohato vyživujú vlasy, dodávajú im potrebnú hydratáciu a vitalitu! Už pár kvapiek tohto vzácneho elixíru oživí aj veľmi narušené a poškodené vlasy, vlasy veľmi suché, bez lesku a života, vlasy poškodené častnými chemickými úpravy alebo vplyvom agresívneho

Brazil Keratin Jojobový olej (Jojoba Oil with Vitamin A & E) 100 ml
7,90 €

Jojobový olej s prímesou mandľového oleja, oleja z pšeničných klíčkov a vitamíny. Zmes olejov s vynikajúcimi hydratačnými a pěstícími účinky, vhodná pre všetky typy pleti a štiepajúce sa alebo inak poškodené vlasy. Pre svoje hojivé účinky možno používať aj v starostlivosti o problematickú pleť.

Brazil Keratin Kompletné hydratačná maska na nohy (Foot Repair Mask)
3,40 €

Kompletné hydratačná maska na nohy – 1 pár. Intenzívne stará o Vašej pokožku na nohách. Novo vyvinutá regeneračná maska na nohy sa rýchlo vstrebáva, pokožku hydratuje a následne aj chránia. Zanechá zamatovo hebký film, ktorý predĺži dlhodobé pôsobenie masky. Dodáva koži elasticitu.

Brazil Keratin Ricínový olej (Ricinus Protective Oil) 100 ml
5,40 €

V tradičnom ľudovom liečiteľstve sa ricínový olej používa ako:

zábal na vlasy pri problémoch s padaním vlasov a na posilnenie vlasov na premastenie suchej pokožky, k posilneniu rastu rias, na lámavé a štiepiace sa nechty, pri regenerácii pokožkypři problematickej pleti, na pleť so sklonom k ​