Botanico jemné brezové mydlo rastlinné s glycerínom 50g
1,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemné brezové mydlo rastlinné s gylcerinem – brezovej mydlo bez konzervantov je špeciálne vytvorené pre mastnú pokožku. Obsahuje zmes aktívnych výťažkov z brezy, ktoré majú priaznivé účinky na celú pokožku, účinne ju čistí, dodávajú pružnosť a zdravý vzhľad.

Botanico mydlo v organzovom sáčku - biela ruža
2,04 €

Botanico mydlo v organzovom sáčku biela ruža – Botanico vyrába mydla výhradne ručným spôsobom a tradičnou metódou. Mýdla obsahujú aktívne látky, ktoré sú prirodzenou súčasťou kožného filmu. Mydlový základ dopĺňa vysoký obsah glycerínu, ktorý napomáha vláčnosti pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu.

Botanico mydlo glycerín darčekové s dekorácií fólie levanduľa 180g
3,45 €

Mydlo glycerín darčekové s dekoráciou fólie – toto mydlo má mimoriadne vysoký obsah glycerínu, ktorý napomáha vláčnosti pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu. Podporuje pružnosť pleti, jej odolnosť a je vhodné aj na holenie. Mydlo môže prispieť aj k hojeniu akné alebo upraviť mastnú pleť.

Botanico mydlo detské krištáľové motýlik zelený 100 g
3,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Botanico mydlo detské krištáľové motýlik – jemné krištáľové mydlo z rastlinných olejov a rastlinného glycerínu. Pokožku celého tela umyje jemne a šetrne, môžete ho použiť aj ako šampón na vlasy. Neobsahuje konzervanty ani parabény.

Botanico darčeková sada mandle - papierová krabička malá
9,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Botanico darčeková sada mandle – táto krásna sada značky Botanico bola vyrobená v Slovenskej republike. Všetky produkty sú vyrobené ručnou výrobou a sú prírodné alebo majú pôvod v prírodných Materiáloch. Výrobky Botanico sú originálne a sú odlišné od bežne ponúkaných produktov v obchode.

Botanico Mydlo v organzovom sáčku - more - veterník
2,04 €

Botanico mydlo v organzovom sáčku mora – Botanico vyrába mydla výhradne ručným spôsobom a tradičnou metódou. Mýdla obsahujú aktívne látky, ktoré sú prirodzenou súčasťou kožného filmu. Mydlový základ dopĺňa vysoký obsah glycerínu, ktorý napomáha vláčnosti pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu.

Botanico mydlo v organzovom sáčku srdiečko - mandarínka
2,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Botanico mydlo v organzovom sáčku mandarínka – Botanico vyrába mydla výhradne ručným spôsobom a tradičnou metódou. Mýdla obsahujú aktívne látky, ktoré sú prirodzenou súčasťou kožného filmu. Mydlový základ dopĺňa vysoký obsah glycerínu, ktorý napomáha vláčnosti pokožky a zabraňuje jej vysušovaniu.