Bormioli Rocco BORMIOLI Parma miska kompótová, 12 cm
1,19 €

BORMIOLI Parma miska kompótová, 12 cm Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier OVAL 34x24
3,70 €

BORMIOLI Parma tanier OVAL 34×24 Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma miska na šalát, 14 cm
1,39 €

BORMIOLI Parma miska na šalát, 14 cm Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro miska dezertná, 14 cm
1,80 €

Ebro miska dezertná, 14 cm Ebro miska dezertná je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro miska kompótová, 12 cm
1,31 €

Ebro miska kompótová, 12 cm Ebro miska kompótová je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro obedová súprava, 19 ks
35,39 €

Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Kolekciu EBRO je možné doplniť o šálky a taniere.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro sada šálok 250 ml, 6 ks
15,59 €

Objem 250 ml 6-dielna sada šálok s podšálkami. Jednoduchý biely set šálka – podšálka určený na každodenné používanie. Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro šalátová misa 23cm
3,69 €

Ebro šalátová misa 23cm Šalátová misa Ebro z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier dezertný 20 cm
1,09 €

Ebro tanier dezertný 20 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier hlboký 24 cm
1,19 €

Ebro tanier hlboký 24 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier OVAL plytký, 36 cm
3,27 €

Tanier Ebro OVAL plytký, 36 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm
1,29 €

Ebro tanier plytký 25 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 32 cm
3,60 €

Ebro tanier plytký 32 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma misa na šalát, 25 cm
3,59 €

BORMIOLI Parma misa na šalát, 25 cm Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI PARMA sada šálok, 220 ml, 6 ks
17,39 €

BORMIOLI PARMA sada šálok, 220 ml, 6 ks Objem 220 ml 6-dielna sada šálok s podšálkami. Jednoduchý biely set šálka – podšálka určený na každodenné používanie. Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier dezertný, 20 cm
1,59 €

BORMIOLI Parma tanier dezertný, 20 cm Kolekcia PARMA je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier hlboký, 22 cm
1,69 €

BORMIOLI Parma tanier hlboký, 22 cm Kolekcia PARMA je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier OVAL 18x21
1,50 €

BORMIOLI Parma tanier OVAL 18×21 Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier OVAL 20x28
3,20 €

BORMIOLI Parma tanier OVAL 20×28 Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier plytký, 27 cm
1,79 €

BORMIOLI Parma tanier plytký, 27 cm Kolekcia PARMA je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier plytký, 31 cm
2,90 €

BORMIOLI Parma tanier plytký, 31 cm Kolekcia PARMA je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanierová sada, 18 ks
29,99 €

BORMIOLI Parma tanierová sada, 18 ks Kolekcia PARMA je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Bormioli Rocco Milky white hrnček, 320 ml
2,19 €

Milky Icon white hrnček, 320 ml Je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.