BOMIMI BAYO golfový kočík-24%
50,20 € 37,90 €

Akcia

Bomimi BAYO je golfový kočík s ľahkou hliníkovou konštrukciou určený pre deti od 6 mesiacov do 15 kg. Kočík sa skladá jednoducho systémom ala dáždnik. Bezpečnosť zaistí 5bodový bezpečnostný pás a odnímateľný ochranný oblúk.

BOMIMI ELIO golfový kočík
53,90 €

Detský golfový kočík BEFI stripe od značky Bomimi je vhodný pre deti od 6 do 36 mesiacov do 15 kg. K príjemnej a bezpečnej prevádzke poslúži 5bodový bezpečnostný pás s polstrovaním a odopínací ochranný oblúk.

BOMIMI Roto Fix 360 ° otočná autosedačka 0123 grey melange
159 €

Otočná autosedačka Roto Fix 360 ° od značky Bomimi poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasný komfort. Autosedačka má výškovo nastaviteľnú opierku hlavy a 3bodové bezpečnostné pásy. Vhodné pre deti od narodenia do 36 kg.

BOMIMI SALUS podsedák na prepravu detí
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bomimi SALUS je veľký podsedák na prepravu detí od 22 do 36kg. Podsedák umožní dieťaťu používať správne bezpečnostné auto pásy. Je mäkko čalúnený s pohodlnými opierkami rúk, takže je pohodlný aj pre dlhšie cesty.

BOMIMI BEFI golfový kočík stripe
53,90 € 50,90 €

Detský kočík BEFI stripe od značky Bomimi je vhodný pre deti od 6 do 36 mesiacov do 15 kg. K príjemnej a bezpečnej prevádzke poslúži 5bodový bezpečnostný pás s polstrovaním a odopínací ochranný oblúk.

BOMIMI ADA Podložka do kočíka Ježko
17,90 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

ADA podložka do kočíka Ježko od značky Bomimi je z moderného a technologicky vyspelého materiálu. Pamäťová pena ponúka rovnomerné rozloženie tlaku a je vhodnou oporou pri vývoji dieťaťa. Materiál je odolný voči prachovým roztočom a baktériám, podložka je teda vhodná aj pre alergikov.

BOMIMI BELA jedálenská stolička ŽIRAFA-19%
97 € 78 €

Akcia

Jedálenská stolička BELA Žirafa od značky BOMIMI je vhodná pre deti od 6 mesiacov s váhou do 17 kg. Opierku stoličky je možné nastaviť do 3 pozícií a výška je polohovateľná do 6 pozícií. Súčasťou stoličky je aj 5bodový bezpečnostný pás s polstrovaním.

BOMIMI Závesné dno do postieľky, graphite
9,90 €

Bomimi závesné dno do postieľky, graphite má veľmi jednoduchú inštaláciu a je kompatibilné s veľkou väčšinou cestovných postieľok. Vytvorte vášmu bábätku druhé, vyššie dno, kde vám bude bližšie a určite sa mu tak bude skvele spinkať všade, kam spolu pôjdete.

BOMIMI SOFI, podsedák na prepravu detí
17,90 €

Bomimi SOFI je podsedák na prepravu detí od 15 do 36kg. Podsedák umožní dieťaťu používať správne bezpečnostné auto pásy. Je mäkko čalúnený s pohodlnými opierkami rúk, takže je pohodlný aj pre dlhšie cesty.

BOMIMI Seba prebaľovacia taška
20,90 €

Seba Prebaľovacia taška na kočík, ktorá sa bude perfektne hodiť ku každému kočíku i outfitu, vďaka svojej jednoduchosti a elegancii. Súčasťou je aj prebaľovacia podložka veľkosti 57×38 cm.

BOMIMI ADA Podložka do kočíka Pštros
17,90 € 16,90 €

ADA podložka do kočíka Pštros od značky Bomimi je z moderného a technologicky vyspelého materiálu. Pamäťová pena ponúka rovnomerné rozloženie tlaku a je vhodnou oporou pri vývoji dieťaťa. Materiál je odolný voči prachovým roztočom a baktériám, podložka je teda vhodná aj pre alergikov.

BOMIMI URBI termo taška na 2 fľaštičky
15,49 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

URBI termo taška na 2 fľaštičky bude vaším skvelým pomocníkom všade na cestách. Vďaka termoizolačným vlastnostiam vydrží váš nápoj studený alebo teplý dlhšiu dobu. Taška je vybavená popruhom, pre pohodlné upevnenie na kočík.

BOMIMI BASTIEN AIR Športiak
319 €

Športiak BASTIEN AIR je vhodný pre deti od narodenia do 36 mesiacov s váhou do 15 kg. Kočík má priestranný košík s maximálnou nosnosťou 5 kg. Kočík má elegantné prvky a moderný dizajn – s koženkovými detailmi.

BOMIMI TORO 123 isofix ekoleather
139 €

Detská autosedačka TORO 123 isofix ekoleather od značky BOMI je určená pre deti od 9 do 36 kg. Autosedačka sa stane pevnou časťou vozidla vďaka systému isofix a TOP TETHER. Ľahko sa polohuje pomocou jednej ruky a zaistí tak pohodlnú a bezpečnú jazdu pre vaše dieťa.

BOMIMI POPY cestovný kočík
136,20 €

Popy cestovný kočík je praktický a zároveň elegantný kočík vhodný pre cestovanie lietadlom, vlakom, autom i pre pohodlné jazdy mestom. Vhodný pre deti od narodenia do 36 mesiacov s váhou do 15 kg.//

BOMIMI AMADEO kočík 2v1

BOMIMI AMADEO kočík 2v1

Hodnotenie: 4,2
311,50 €

AMADEO kočík 2v1 je určený pre deti od narodenia do troch rokov s max. váhou do 15 kg. Praktický kočík poskytne bábätku pohodlie v akomkoľvek teréne, vďaka gélovým kolesám s možnosťou aretácie.

BOMIMI SPIRO 123 Isofix 2018
122,90 €

BOMI SPIRO je autosedačka pre deti 9–36kg (Skupina I/II/III). Vďaka systému ISOFIX a TOP TETHER sa autosedačka stáva pevnou časťou vozidla. Špeciálna bočná ochrana pre maximálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Autosedačku možno polohovať pomocou jednej ruky pre väčšiu pohodu a pokoj na cestách.

BOMIMI AMADEO adaptér na Maxi Cosi-16%
11,60 € 9,70 €

Akcia

AMADEO adaptér vhodný pre autosedačky značky Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg). Možno používať len v kombinácii s kočíkom značky Bomimi, model: AMADEO.

BOMIMI BASTIEN adaptér pre autosedačku
15,50 €

Adaptér ku kočíku BASTIEN AIR. Vďaka tomuto adaptéru ľahko upevníte autosedačky zn. Kiddo, Cybex a Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg) na kočík Bastien Air.

BOMIMI BASTIEN korba
159 € 103,80 €

Posledný kus za túto cenu!

BASTIEN korba je krásna a elegantná korbička ku kočíku BASTIEN AIR vhodná pre deti od narodenia do 5/6 mesiacov, s maximálnou váhou do 9 kg. V polstrovanej vaničke so striešku sa vaše bábätko bude cítiť ako v bavlnke.

BOMIMI BAYO golfový kočík - zánovné
50,60 €

Zánovné

Bomimi BAYO je golfový kočík s ľahkou hliníkovou konštrukciou určený pre deti od 6 mesiacov do 15 kg. Kočík sa skladá jednoducho systémom ala dáždnik. Bezpečnosť zaistí 5bodový bezpečnostný pás a odnímateľný ochranný oblúk.