Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Boffin I 100 Boffin III - Bricks
Boffin I 100

Elektronická stavebnica Boffin 100 je určená pre malých šikulov, ktorí si podľa jednoduchého návodu môžu zostaviť najmenej 100 rôznych elektronických hračiek a zariadení, ktoré spoľahlivo fungujú. Napríklad lampičku, rádio, policajnú húkačku alebo hlasom riadenú žiarovku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin III - Bricks Boffin III - Bricks
Boffin III - Bricks

Nová stavebnica Boffin III kombinuje kocky s dielmi Boffin! So stavebnicou Boffin III sa dozviete, ako prepojiť stavebnicu Boffin s kockami, aby ste si zostavili niekoľkoposchodové domy a ďalšie reálne budovy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin I 300 Boffin III - Bricks
Boffin I 300

Elektronická stavebnica radu Boffin s návodom na 300 zaujímavých elektronických hračiek a jednoduchých zariadení. Napríklad detektor lži, poplašné zariadenia – detektor pohybu, ventilátor, rádio, merač tlaku, tlmič svetla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin 500 Boffin II LIGHT
Boffin 500

Boffin 500 je vynikajúca elektronická stavebnica, ktorá mladým technikom umožňuje zostaviť podľa zrozumiteľného obrázkového návodu najmenej 500 jednoduchých elektronických prístrojov a zaujímavých hračiek, spoľahlivo fungujúcich.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II LIGHT Boffin II LIGHT
Boffin II LIGHT

Viete, čo je SVETLO, ako sa prenáša, akým spôsobom rozpohybovať veci a ako ich ovládať? Na to ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožňuje zostaviť podľa obrázkového návodu množstvo jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin Start 01 Boffin II LIGHT
Boffin Start 01

Úvodný rad do sveta elektronických stavebníc Boffin. Rad Boffin START je základným radom do základov fyziky, ktorá učí deti, ako prúdi prúd, ako funguje elektrina. Stavebnica obsahuje súčiastky, z ktorých možno postaviť tieto projekty: vetrák, lietajúci tanier, klaksón, žiarovku a ďalšie. Je možné vytvoriť až 14 projektov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin 750 Boffin II 165 - MOTION
Boffin 750

Vzdelávacia stavebnica Boffin 750 je určená nielen hravým deťom. Stavebnica poskytne pútavým spôsobom predstavu o zapájaní základných elektrických obvodov. Skladá sa z 80 dielikov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II 165 - MOTION Boffin II 165 - MOTION
Boffin II 165 - MOTION

Viete čo je ELEKTRINA, ako sa prenáša, akým spôsobom rozpohybovať veci a ako ich ovládať? Na to ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožňuje zostaviť podľa obrázkového návodu množstvo jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II 3D Boffin II 165 - MOTION
Boffin II 3D

elektronickou stavebnicou Boffin II 3D umožňujúcou spojenie viacerých základných mriežok naraz je zostavovanie 3D projektov doslova hračka. S pomocou priloženého manuálu je možné zostaviť 159 rôznych projektov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin Start 02 Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300
Boffin Start 02

Úvodný rad do sveta elektronických stavebníc Boffin. Rad Boffin START je základným radom do základov fyziky, ktorá učí deti, ako prúdi prúd, ako funguje elektrina. Stavebnica obsahuje súčiastky, z ktorých je možné postaviť tieto projekty: silný prúd, sériové zapojenie, žiarovka, slučka a ďalšie. Je možné vytvoriť až 9 projektov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300 Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300
Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300

Rozširujúci set, pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 100 o ďalšie súčiastky a nové projekty. Budete tak mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 300. Boffin je elektronická stavebnica, ktorá malým technikom umožnuje zostaviť hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin 300 - rozšírenie na Boffin 500 Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300
Boffin 300 - rozšírenie na Boffin 500

Rozširujúci set, pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 300 o ďalšie súčiastky a nové projekty. Budete tak mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 500. Boffin je elektronická stavebnica, ktorá malým technikom umožnuje zostaviť hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750 Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750
Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750

Rozširujúci set, pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 500 o ďalšie súčiastky a nové projekty. Budete tak mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 750. Boffin je elektronická stavebnica, ktorá malým technikom umožnuje zostaviť hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II 203 - HRY Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750
Boffin II 203 - HRY

Elektronická stavebnica Boffin HRY obsahuje 35 súčiastok a ponúka zábavnou a hravou formou cez 200 nových projektov, ktoré sú zamerané na postreh, rýchlosť, pamäť a presnosť. V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje. Ďalej si
môžete vymýšľať aj vlastné projekty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II Môj Dom Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750
Boffin II Môj Dom

So stavebnicou Boffin II Môj Dom sa dozviete, ako elektrina prichádza do domov, zostavíte si svetelné čidlo, elektrické kúrenie, dvojposchodový dom, veterný mlyn a ďalšie projekty. Stavebnica obsahuje 60 súčiastok, z ktorých možno postaviť rôzne projekty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin II Zelená Energia Boffin Stavebnice Magnetic Lite, elektronická
Boffin II Zelená Energia

So stavebnicou Boffin II Zelená Energia sa dozviete, ako sa vytvára elektrina z vody, zostavíte si hybridný motor, skúšačku materiálu, solárne hodiny a ďalšie projekty. Stavebnica obsahuje 45 súčiastok, z ktorých možno postaviť rôzne projekty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boffin Stavebnice Magnetic Lite, elektronická Boffin Stavebnice Magnetic Lite, elektronická
Boffin Stavebnice Magnetic Lite, elektronická

Boffin Magnetic Lite obsahuje 30 súčiastok, pomocou ktorých vytvoríte viac ako 150 projektov – skúste napríklad DJ pult, alarm proti krádeži alebo iné. V každom balení je fixka s vodivou náplňou.

môžete mať 22.09

Partner: CZC.cz

Elektronická stavebnica Boffin ponúka zostavenie viac ako 750 projektov, pripojenie k PC a zábavu na týždne a mesiace.

V základnej ponuke sú štyri stavebnice Boffin 100, Boffin 300, Boffin 500, Boffin 750 u ktorých číslo znamená počet projektov, ktoré sa dajú s jednotlivými stavebnicami zostaviť. Každá vyššia stavebnica obsahuje súčiastky a teda aj projekty z tej nižšej + ďalšie navyše.

Stavebnice sú napájané štandardnými tužkovými batériami (2 alebo 4AA batérie) a umožňujú zostavenie vlastných projektov, nezávisle od tých, ktoré sú uvedené a podrobne popísané v manuáli.

Jednotlivé súčiastky sú od seba farebne odlíšené a popísané, aby nedochádzalo k zámenám pri zostavovaní.