Body tip Darčekové balenie Čierne ríbezle s šalvie
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekové balenie Čierne ríbezle s šalvie obsahuje: Zvláčňujúci krém Čierne ríbezle s šalvie 200 ml Olejová kúpeľová pena Čierne ríbezle s šalvie 200 ml Olejový sprchový gél Čierne ríbezle s šalvie 200 ml Tuhé mydlo do kúpeľa sviečka čajová .

Body tip Darčekové balenie Goji - ošetrujúce
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetika s výťažkami z kustovnice čínskej a mandľovým olejom bude Vašu pokožku rozmaznávať a rozmaznávať. Nie je nič príjemnejšie, než o svoje telo starať kozmetikou, ktorá je predovšetkým účinná a navyše nádherne vonia.

Body tip Balzám na rty s ARGANOVÝM OLEJEM 25ml
2 €

Balzam na pery s bio arganovým olejom pre ochranu pier pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Veľmi dobre sa rozotiera, u udržiava pery vláčne a jemné po dlhý čas. Ošetruje popraskané pery, podporuje hojenie malých raniek.

Body tip Balzam na pery s arganovým olejom 4,2 g
2 €

Body tip Balzam na pery s arganovým olejom pre ochranu pier pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Veľmi dobre sa rozotiera, udržuje pery vláčne a jemné po dlhý čas. Pomáha pri popraskaných pier, podporuje hojenie malých rán, zvlhčuje a ošetruje pery. .

Body tip Darčekové balenie Machovka - ošetrujúce
22,10 €

Kozmetika s výťažkami z machovka a mandľovým olejom bude Vašu pokožku rozmaznávať a rozmaznávať. Darčekové balenie obsahuje: Zvláčňujúci krém Machovka 200 ml, Soľ do kúpeľa Machovka 220 g, Sprchový gél Machovka 200 ml, Tuhé mydlo FRUIT 100 g, Sviečka čajová. .

Body tip Darčekové balenie Slivka - Ošetrujúce
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetika s výťažkami zo sliviek a mandľovým olejom bude Vašu pokožku rozmaznávať a rozmaznávať. Nie je nič príjemnejšie, než o svoje telo starať kozmetikou, ktorá je predovšetkým účinná a navyše nádherne vonia.

Body tip Opaľovací maslo s bio arganovým olejom SPF 0 200 ml
5,60 €

Opaľovací maslo s bio arganovým olejom je premasťujúci opaľovací maslo s vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysúšaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutie pokožky.