Bobbi Brown Ceruzka na oči (Long-Wear Eye Pencil) 1,3 g
30,10 €
28,60 €

Akcia

Ceruzka na oči Bobbi Brown vám pomôže vytvoriť dokonalé očné linky. Táto dlhotrvajúci ceruzka má bohaté pigmentové zloženie, ktoré vytvára výrazné odtiene. Ľahko sa nanáša a vydrží po celý deň. Nerozmazáva sa, obsahuje aj praktické orezávatko. .


Bobbi Brown Dlhotrvajúce očné linky (Long-Wear Liquid Liner) 1,6 ml
34,70 €
33 €

Akcia

Dlhotrvajúce očné linky Long-Wear Liquid Liner dodajú vášmu líčeniu chrómový finálny vzhľad. Nezmývajú sa a vydrží naozaj po celý deň. Ak túžite po vysokej intenzite a účinku, potom sú tieto očné linky ako stvorené pre vás. Vďaka úplne novej formuly takmer ihneď zasychajú.


Bobbi Brown Dlhotrvajúci krémové očné tiene (Long-Wear Cream Shadow Stick) 1,6 g
35,60 €
33,80 €

Akcia

Krémové očné tiene Long-Wear Cream Shadow Stick od značky Bobbi Brown sú dlhotrvajúce – vydrží po celý deň. Ľahko sa nanáša as ich pomocou dokonale zvýrazníte váš pohľad. Možno ich použiť aj na vytieňovanie, ohraničenie oka alebo vytvorenie dymového líčenia. Nerozmazávajú sa ani nedrobí.


Bobbi Brown Duo krémový korektor a púder (Creamy Concealer Kit) 1,7 g
41,70 €

Duo krémový korektor od značky Bobbi Brown prináša k Remove korektor a fixačný kompaktný púder v jednom. Kryje tmavé kruhy pod očami a rozjasňuje pleť očného okolia, hydratuje ju a pomáha udržať ideálnu vlhkosť pleti pre hladký vzhľad bez liniek a drobných očných vrások.


Bobbi Brown Gélové očné linky (Long Wear Gel Eyeliner) 3 g
30,20 €
28,70 €

Akcia

Gélové očné linky Long Wear Gel Eyeliner prináša dlhotrvajúci efekt, sýte a výrazné farby, ktorými vytvoríte dramatický vzhľad. Sú vodeodolné, nedrobí a nerozmazávajú sa, navyše sú oftalmologicky testované.


Bobbi Brown Krémový korektor (Creamy Corrector) 1,4 g
30,20 €
28,70 €

Akcia

Krémový korektor Bobbi Brown vás zbaví tmavých kruhov pod očami. Z aručuje dlhotrvajúci efekt a dokáže zamaskovať tmavé kruhy ľahko a rýchlo. Je obohatený o účinnej látky tak, aby chránil jemnú oblasť pod očami.


Bobbi Brown Očné tiene (Eyeshadow) 2,5 g
28,50 €
27,10 €

Akcia

Očné tiene Bobbi Brown sú luxusné očné tiene s hodvábnou textúrou, ktoré rozjasní vaše oči a dodajú im šmrnc. Ľahko sa nanáša a rovnomerne kryjú a navyše majú dlhú výdrž.


Bobbi Brown Rúž v ceruzke Art Stick 5,6 g
27,40 €
26 €

Akcia

Jemná farba, ktorá za vás odvedie hneď dvojitú prácu. Ceruzka, ktorá vám poslúži ako rúž aj ako kontúra v jednom. Je príjemná svojim pohodlným nosením a krémovo matnú konzistenciou.


Bobbi Brown Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick (Illuminateur Stick) 7 g
40,70 €
38,70 €

Akcia

Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick má ľahkú krémovú textúru, vďaka ktorej sa ľahko rozotiera a vytvára na pleti prirodzený odtieň. Jeho dlhotrvajúci účinok vás milo prekvapí – s týmto krémovým rozjasňovačom zvýrazníte a rozžiarite svoje prednosti! Je vhodný pre všetky typy pleti.


Bobbi Brown Tekutý make-up SPF 15 (Skin Foundation SPF 15) 30 ml
47,90 €

Pokiaľ chcete dosiahnuť ľahkého až stredného krytie pri líčení, je tento tekutý make-up určený práve pre vás. Vďaka svojej bezolejové formule zaistí dostatočné krytie a navyše pleť hydratuje. Vaša pokožka bude prirodzene prežiarená.


Bobbi Brown Štetec na tvár (Full Coverage Face Brush)
54,20 €

S týmto kozmetickým štetcom na tvár sa stane nanášanie púdru, lícenky alebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemnej štetiny vás jednoducho nadchnú! Z ajistí profesionálne, rovnomernú a príjemnú aplikáciu a prispôsobí sa každej časti tváre.