Bobbi Brown Ceruzka na oči (Long-Wear Eye Pencil) 1,3 g-11%
30,60 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ceruzka na oči Bobbi Brown vám pomôže vytvoriť dokonalé očné linky. Táto dlhotrvajúci ceruzka má bohaté pigmentové zloženie, ktoré vytvára výrazné odtiene. Ľahko sa nanáša a vydrží po celý deň. Nerozmazáva sa, obsahuje aj praktické orezávatko. .

Bobbi Brown Dlhotrvajúci krémové očné tiene (Long-Wear Cream Shadow Stick) 1,6 g
36,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krémové očné tiene Long-Wear Cream Shadow Stick od značky Bobbi Brown sú dlhotrvajúce – vydrží po celý deň. Ľahko sa nanáša as ich pomocou dokonale zvýrazníte váš pohľad. Možno ich použiť aj na vytieňovanie, ohraničenie oka alebo vytvorenie dymového líčenia. Nerozmazávajú sa ani nedrobí.

Bobbi Brown Krémový korektor (Creamy Corrector) 1,4 g-45%
30,80 € 16,70 €

Výpredaj

Krémový korektor Bobbi Brown vás zbaví tmavých kruhov pod očami. Z aručuje dlhotrvajúci efekt a dokáže zamaskovať tmavé kruhy ľahko a rýchlo. Je obohatený o účinnej látky tak, aby chránil jemnú oblasť pod očami.

Bobbi Brown Očné tiene (Eyeshadow) 2,5 g-18%
29 € 23,50 €

Výpredaj

Očné tiene Bobbi Brown sú luxusné očné tiene s hodvábnou textúrou, ktoré rozjasní vaše oči a dodajú im šmrnc. Ľahko sa nanáša a rovnomerne kryjú a navyše majú dlhú výdrž.

Bobbi Brown Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick (Illuminateur Stick) 7 g-25%
41,40 € 31 €

Výpredaj

Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick má ľahkú krémovú textúru, vďaka ktorej sa ľahko rozotiera a vytvára na pleti prirodzený odtieň. Jeho dlhotrvajúci účinok vás milo prekvapí – s týmto krémovým rozjasňovačom zvýrazníte a rozžiarite svoje prednosti! Je vhodný pre všetky typy pleti.

Bobbi Brown Rúž v ceruzke Art Stick 5,6 g-20%
27,90 € 22,10 €

Výpredaj

Jemná farba, ktorá za vás odvedie hneď dvojitú prácu. Ceruzka, ktorá vám poslúži ako rúž aj ako kontúra v jednom. Je príjemná svojim pohodlným nosením a krémovo matnú konzistenciou.

Bobbi Brown Štetec na tvár (Full Coverage Face Brush)
55,20 € 49 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto kozmetickým štetcom na tvár sa stane nanášanie púdru, lícenky alebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemnej štetiny vás jednoducho nadchnú! Z ajistí profesionálne, rovnomernú a príjemnú aplikáciu a prispôsobí sa každej časti tváre.