Blizzard Slnečné okuliare BLIZZARD 111 rubber black 67-17-135 Veľkosť: 67-17-135
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové slnečné okuliare inšpirované aktívnym životným štýlom sú plne vybavené funkciami, ktoré vám pomôžu prežiť každé dobrodružstvo. Pohodlné, široké plastové nosníky sadnú väčšine nosov ako uliate a bezpečne udržia okuliare na tvári za akýchkoľvek podmienok.

Blizzard Slnečné okuliare BLIZZARD 111 rubber black Veľkosť: 64-17-134
37 €

Štýlové slnečné okuliare inšpirované aktívnym životným štýlom sú plne vybavené funkciami, ktoré vám pomôžu prežiť každé dobrodružstvo. Pohodlné, široké plastové nosníky sadnú väčšine nosov ako uliate a bezpečne udržia okuliare na tvári za akýchkoľvek podmienok.

Blizzard Brýle lyžařské Blizzard 907MDAZO
18,77 €

Okuliare lyžiarske BlizzardSú okuliare s dvojitým zorníkom pre zamedzenie zahmlievaniu podporené navyše proti zahmlievaniu úpravou zorníku. Zrkadlová úprava skla a metalická úprava rámika. Podľa našich sk

Blizzard Lyže BLIZZARD GS JR Racing FIS + FIS plate, 17/18 Veľkosť: 135
286 €

Lyže BLIZZARD GS JR Racing FIS + FIS plate, 17/18

camber/rocker: 0 mm rocker rozmery lyže: 105–65–90 mm, rádius >17 m 163 cm terén: pretekárske dráhy-100% upravený terén rychlost: závodná technológia: drevená závodná sendvičová konštrukcia, dvojité titanové zosilenie, 100% side wall, junior závod…

Blizzard Lyže BLIZZARD RC Ca s viazaním TP10 DEMO Veľkosť: 172
354 €

Zjazdové lyže navrhnuté pre pokročilejších lyžiarov. Patria do kategorie Race/ závodné avšak sú prispôsobené pre jednoduchšie a menej náročné lyžovanie. Okrem toho zvládnu aj náročnejší terén a určite si s nimi užijete jazdu so stredne dlhým oblúkom pri vyských rýchlostiach.

Blizzard Lyže BLIZZARD RTX POWER, 19/20 Veľkosť: 139
156 €

Rekreačné zjazdové lyže Blizzard RTX Power Sú Univerzálne allround lyže s kompozitovým jadrom urcené pre začiatočníkov a stredne pokročilých. Ich rekreačný profil a geometria poskytujú efektívny a jednoduchý prenos síl pri zatáčaní a lepšiu kontrolu nad jazdou.

Blizzard Lyže BLIZZARD RTX RACE, 17/18 Veľkosť: 153
140 €

Rekreačné zjazdové lyže Blizzard RTX Race Sú univerzálne allround lyže s kompozitovým jadrom určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. Ideálne na jazdu stredne dlhým oblúkom. Sú vhodné na jazdu pri nizkych a stredných rýchlostiach prevažne na upravený terén.

Blizzard Lyže BLIZZARD SL JR Racing FIS + FIS plate, 17/18 Veľkosť: 136
276 €

Lyže BLIZZARD SL JR Racing FIS + FIS plate, 17/18

rozmery lyže: 109/64/94 mm, rádius >10 m (136 cm) cieľová skupina: závodné junior terén: pretekárske trate, 100% upravený terén rýchlosť jazdy: závodná technológia: drevená závodná sendvičová konstrukcia, dvojité titanové zosilenie, 100% side wall…

Blizzard Lyže BLIZZARD SRC Masters Racing B + WC plate, 17/18 Veľkosť: 160
456 €

Slalomové lyže určené pre profesionálov najmä  na upravený ranny menčester. Model SRC je prisposobený na oblúky s kratším polomerom pri vyšších rýchlostiach. Ľahké ovládanie a vyníkajúcu stabilitu umožňuje práve výstuž C-Spine vďaka ktorej sa budete cítiť na zjazdovke ľahko a príjemne.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 902DAO JR
19,12 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 902DAO JuniorJsou veľmi pohodlné detské lyžiarske okuliare. Výhodou sú ich odolná skla s úpravou proti zahmlievaniu a ochranou proti poškriabaniu. Extra mäkká pena zaručuje, že okuliare výborne padn

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 905MDAVZFO
40,96 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 905MDAVZFOSjezdové okuliare Blizzard 905MDAVZFO s metalickou úpravou rámčeka, dvojitým zorníkom so zrkadlovým efektom, ktoré sú aj s úpravou pre prípadné nosenie dioptrických okuliarov

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 906 black matt
38 €

Model 906 má stredne veľký rám, ktorý je však vďaka zjednodušenému dizajnu ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a cylindrické zakrivenie šošovky poskytuje lepšie periférne videnie a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 907DAO zelené
19,12 €

Lyžiarske okuliare Blizzard DAO907Jsou veľmi pohodlné lyžiarske okuliare. Výhodou sú ich odolná skla s úpravou proti zahmlievaniu a ochranou proti poškriabaniu. Extra mäkká pena zaručuje, že okuliare výborne padnú rôznym

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 911 MDAVZ FO
40,96 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 911MDAVZFOSjezdové okuliare Blizzard 911MDAVZFO s metalickou úpravou rámčeka, dvojitým zorníkom so zrkadlovým efektom, ktoré sú aj s úpravou pre prípadné nosenie dioptrických okuliarov

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 919 MDAVZS P
45,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare Blizzard 919MDAVZSPLyžařské okuliare Blizzard sú ideálnou voľbou pre jasnú i zatiahnutú oblohu. Vďaka UV ochrane budú vaše oči v bezpečí. Dvojitý zorník ešte zvyšuje komfort.

Technický

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 919MDAVZS
28,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare Blizzard 919MDAVZSLyžařské okuliare Blizzard sú ideálnou voľbou pre jasnú i zatiahnutú oblohu. Vďaka UV ochrane budú vaše oči v bezpečí. Dvojitý zorník ešte zvyšuje komfort.

Technický

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 921 Contrast Black
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj keď má model 921 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a sférické zakrivenie šošovky poskytuje neskreslené zorné pole a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 922 Black
42 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj keď má model 922 širší rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a cylindrické zakrivenie šošovky poskytuje lepšie periférne videnie a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 925
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj keď má model 925 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a cylindrické zakrivenie šošovky poskytujevynikajúce periférne videnie a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 925 black
60 €

Aj keď má model 925 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a cylindrické zakrivenie šošovky poskytujevynikajúce periférne videnie a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 925MDAZWO
51,69 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 925MDAZWOSjezdové okuliare Blizzard 925MDAZWO s metalickou úpravou rámčeka, dvojitým zorníkom so zrkadlovým efektom, ktoré sú aj s úpravou pre prípadné nosenie dioptrických okuliarov (OTG)

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 926 Black
42 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj keď má model 926 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a sférické zakrivenie šošovky poskytuje neskreslené zorné pole a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 926 Neon Blue
33 €

Aj keď má model 926 Contrast klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a sférické zakrivenie šošovky poskytuje neskreslené zorné pole a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 926DAVZSO
32,15 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 926DAVZSOSjezdové okuliare Blizzard 926DAVZSO s dvojitým zorníkom so zrkadlovým efektom, ktoré sú aj s úpravou pre prípadné nosenie dioptrických okuliarov (OTG). Okuliare majú sférick

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 929 Neon Green
26 €

Aj keď má model 929 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a sférické zakrivenie šošovky poskytuje neskreslené zorné pole a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 929DAO
21,80 €

Lyžařské brýle BLIZZARD 929DAOSjezdové brýle Blizzard 929DAO s dvojitým zorníkem, které jsou i s úpravou pro případné nošení dioptrických brýlí (OTG). Brýle mají zorník

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 931 black matt
75 €

Aj keď má model 931 širší rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a cylindrické zakrivenie šošovky poskytuje lepšie periférne videnie a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Blizzard Lyžiarske okuliare Blizzard 931 DAZO
49,77 €

Lyžiarske okuliare Blizzard 931MDAZOSjezdové okuliare Blizzard 931MDAZO s metalická úprava rámika, dvojitým zorníkom so zrkadlovým efektom, ktoré sú aj s úpravou pre prípadné nosenie dioptrických okuliarov