BLACKBURN Mammoth AnyValve

BLACKBURN Mammoth AnyValve

Hodnotenie: 3,8
19,73 € 17,30 €

Kvalitná kompaktná pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémnym výkonom. Táto pumpička je ideálnym doplnkom pre vaše vychádzky na MTB. Výhodou je univerzálne využitie na oba typy ventilov a precízne dielenské spracovanie.

BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set)-18%
19,70 € 16 €

Praktický set prednej a zadnej blikačka disponuje výkonom 20 lumenov a vodeodolnosťou IP-65. Ponúka 2 režimy. Uchytíte ju na koleso pomocou silikónového pásku. BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (Set) je ideálnym doplnkom pre každého cyklistu.

BLACKBURN Splash Board Zadné
21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký a odolný zadný blatník s nastaviteľným uhlom. Blackburn Splash Board Zadná je ľahké namontovať na sedlovú trubku (priemer 22,2–34,9 mm), bez nutnosti použiť náradie. Blatník je kompatibilný s celoodpruženým kolesami.

BLACKBURN AirStik SL

BLACKBURN AirStik SL

Hodnotenie: 4,1
19,73 € 17,50 €

Blackburn AirStik SL je jedna z nejmenších, ale za to nejrychlejší pumpička v kopcích! Rychlost a tlak až 11 barů ocení každý milovník silnic. Lehká a tak malá, že ji schováte i do kapsy u dresu. Pouze pro galuskový ventilek.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Small
47,30 €

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 2 l na 3,5 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Small nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Big Switch Multi Tool-33%
29,95 € 20 €

Sada nářadí o 15 kusech včetně praktického pouzdra, do kterého můžete vložit i peníze nebo platební kartu. Blackburn Big Switch Multi Tool obsahuje imbusy v různých velikostech, plochý šroubovák, Torx klíč T25 a T30, nýtovačku, centrovací klíče a oddělovač brzdových destiček.

BLACKBURN Click USB Front + click USB Rear (set)-40%
41,90 € 24,90 €

Výhodná sada prednej a zadnej blikačky. Blackburn Click USB Front + Click USB Rear zabezpečí, že v prevádzke budete neprehliadnuteľní. Výhodou je vodeodolnosť podľa IP65, vysoká svietivosť a integrovaná dobíjacia Li-Ion batérie.

BLACKBURN Click Rear Black
12 €

Malé dvojdiódové svetlo. Blackburn Click Rear Black sa zapína jednoduchým stlačením krycieho skla. S týmto malým zadným svetlom budete v prevádzke neprehliadnuteľní. Vybavené silikónovým pásikom pre jednoduché pripevnenie.

BLACKBURN Dayblazer 400 + Click USB Rear
55,90 € 49,90 €

Set predného svetla a zadnej blikačky na bicykel pre ochranu v každodennej prevádzke. Blackburn Dayblazer 400+ Click USB Rear v ľahkom prevedení, s možnosťou dobíjania cez micro USB a svietivosťou 400 lumenov. Zvoliť si môžete zo štyroch módov blikania alebo svietenia.

BLACKBURN Grid 2 Floor Pump
38 €

Kvalitná dielenská pumpa disponuje 66 cm dlhým oceľovým telom a stabilnou základňou. Súčasťou je hlavica LocJaw kompatibilná s galuskovým aj auto ventilom. BLACKBURN Grid 2 Floor Pump má ľahko čitateľný ukazovateľ tlaku.

BLACKBURN Wayside Multi Tool
34,95 € 34,10 €

Multifunkčné náradie Wayside Multi Tool značky Blackburn patrí do povinnej výbavy každého ozajstného fanúšika cyklistiky. Obsahuje 19 najvyužívanejších funkcií, ktoré pomôžu s každou opravou.

BLACKBURN Local 75 + Local 15
34,70 €

Set predného a zadného svetla Blackburn Local poskytuje skvelú ochranu nočnej prevádzke. Svetlá sa ľahko montujú a poskytujú postačujúci výkon.

BLACKBURN Plugger Tubeless Tire Repair Kit
19,60 € 19,10 €

Sada na opravu bezdušových plášťov sa veľmi ľahko a rýchlo používa. Disponuje rukoväťou s 10 náhradnými knôtmi. BLACKBURN Plugger Tubeless Tire Repair Kit využije každý cyklista.

BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
19,95 € 17,90 €

Malá podsedadlová taška, vhodná pre uloženie duše, náradia alebo montpáky. Blackburn Grid Small Seat Bag Black Reflective je prevedená v čiernej farbe s reflexnými bokmi, polstrovaním a pútkom na blikačku. Vodeodolný zips zabráni poškodeniu uložených vecí.

BLACKBURN Pro Plugger Tire Repair Kit
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

CNC obrábaný nástroj na opravu bezdušového plášťa disponuje 3 knôtmi. BLACKBURN Pro Plugger Tire Repair Kit je opatrený pomôckou na vyskrutkovanie galuskového ventilu.

BLACKBURN Switch Multi Tool
20 €

Unikátna sada 8 náradia Blackburn Switch Multi Tool vrátane praktického puzdra, ktoré pojme aj peniaze, občianku či platobnú kartu. Obsahuje imbusy 2,5; 3; 4; 5; 6 mm, plochý skrutkovač a torx 25 a 30.

BLACKBURN Tradesman Multi Tool
32,70 €

Kompaktný multi-tool obsahujúci sadu 18 ks náradia. Blackburn Tradesman Multi Tool je vybavený nástrojom na rozpojenie reťaze a úložiskom pre náhradné spojku. Ďalej disponuje plejádou imbusov, kľúčmi Torx, nitovačkou, skrutkovačom a oddeľovačom brzdových doštičiek. Skvelý pomocník pre každého cyklistu.

BLACKBURN Wayside MTB Cage Black-20%
14,78 € 11,70 €

Košík Blackburn Wayside MTB Cage Black s bočním vstupem nastavitelný na levou i pravou stranu. Váha 45 g.

BLACKBURN Core 3 Floor Pump
60 €

Kvalitná dielenská pumpa disponuje 71 cm dlhým oceľovým telom a stabilnou základňou. Súčasťou je hlavica AirTap kompatibilná s galuskovým aj auto ventilom. BLACKBURN Core 3 Floor Pump má spúšťacie tlačidlo.

BLACKBURN Click Front predná blikačka
12 €

Praktická predná blikačka disponuje výkonom 20 lumenov a vodeodolnosťou IP-65. Ponúka 2 režimy. Uchytíte ju na koleso pomocou silikónového pásku. BLACKBURN Click Front predná blikačka je ideálnym doplnkom pre každého cyklistu.

BLACKBURN Grid 13

BLACKBURN Grid 13

Hodnotenie: 5
22,19 € 19,90 €

Multifunkčné náradie Grid 13 značky Blackburn je nevyhnutným pomocníkom pre každú vychádzku na bicykli. Obsahuje 13 najpoužívanejších náradí pre údržbu bicykla.

BLACKBURN Grid 8
15,95 € 15,40 €

Multifunkčné náradie Grid 8 značky Blackburn je nevyhnutným pomocníkom pre každú vychádzku na bicykli. Obsahuje 8 najpoužívanejších náradí pre údržbu bicykla.

BLACKBURN Local 50 + Local 10
26,90 €

Set predného a zadného svetla Blackburn Local poskytuje skvelú ochranu nočnej prevádzke. Svetlá sa ľahko montujú a poskytujú postačujúci výkon.

BLACKBURN Outpost Corner Bag
25,95 € 25,20 €

Rámová brašna s objemom 0,7 l disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená pútkami na uchytenie pumpičky. BLACKBURN Outpost Corner Bag nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN SplashBoard Fender Combo
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada blatníkov Blackburn Splashboard Fender Combo na horské bicykle veľkosti 26"-29". Predný blatník umiestnite na spodnú rámovú trúbku. Zadný blatník s umiestnením na sedlovku s nastaviteľným uhlom.

BLACKBURN Grid Large Bag Black Reflective
27,95 € 26,90 €

Velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Large Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
23,90 €

Stredne veľká podsedadlová ťaška vhodná na duši, náradie alebo montpáky. Blackburn Grid Medium Seat Bag Black Reflective je prevedená v čiernej farbe s reflexnými bokmi, polstrovaním a pútkom na blikačku. Vodeodolný zips zabráni poškodeniu uložených vecí.

BLACKBURN Local 75

BLACKBURN Local 75

Hodnotenie: 4,7
22,30 € 22 €

Kvalitné predné svetlo Blackburn Local 75 poskytuje prostredníctvom 2 LED svetelný výkon 75 lm. Svetlo je pre väčšiu bezpečnosť viditeľné aj z boku. Výhodou je jednoduchá montáž bez náradia a dlhá výdrž až 98 hodín pri blikaní.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Large
55,40 € 52,30 €

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 5,25 l na 6,95. BLACKBURN Outpost Frame Bag Large nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
50,95 € 49,80 €

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 4,3 l na 5,8 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium nájde využitie u každého cyklistu.

BLACKBURN Local 50

BLACKBURN Local 50

Hodnotenie: 4,5
18,30 € 18 €

Kvalitné predné svetlo Blackburn Local 50 poskytuje prostredníctvom 2 LED svetelný výkon 50 lm. Svetlo je pre väčšiu bezpečnosť viditeľné aj z boku. Výhodou je jednoduchá montáž bez náradia a dlhá výdrž až 122 hodín (podľa módu).