Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
BLACKBURN Mammoth AnyValve BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set)
BLACKBURN Mammoth AnyValve

Kvalitná kompaktná pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémnym výkonom. Táto pumpička je ideálnym doplnkom pre vaše vychádzky na MTB. Výhodou je univerzálne využitie na oba typy ventilov a precízne dielenské spracovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set) BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set)
BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set)

Praktický set prednej a zadnej blikačka disponuje výkonom 20 lumenov a vodeodolnosťou IP-65. Ponúka 2 režimy. Uchytíte ju na koleso pomocou silikónového pásku. BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (Set) je ideálnym doplnkom pre každého cyklistu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Outpost Frame Bag Small BLACKBURN Click Front + Click Rear Black (set)
BLACKBURN Outpost Frame Bag Small

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 2 l na 3,5 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Small nájde využitie u každého cyklistu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium

Rámová brašna disponuje vreckami, do ktorých si uschováte všetky potrebné veci. Je vybavená otvorom na hadičku od vodného vaku. Umožňuje zväčšiť objem z 4,3 l na 5,8 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium nájde využitie u každého cyklistu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Tradesman Multi Tool BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
BLACKBURN Tradesman Multi Tool

Kompaktný multi-tool obsahujúci sadu 18 ks náradia. Blackburn Tradesman Multi Tool je vybavený nástrojom na rozpojenie reťaze a úložiskom pre náhradné spojku. Ďalej disponuje plejádou imbusov, kľúčmi Torx, nitovačkou, skrutkovačom a oddeľovačom brzdových doštičiek. Skvelý pomocník pre každého cyklistu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Local 50 BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
Local 50

Kvalitné predné svetlo Blackburn Local 50 poskytuje prostredníctvom 2 LED svetelný výkon 50 lm. Svetlo je pre väčšiu bezpečnosť viditeľné aj z boku. Výhodou je jednoduchá montáž bez náradia a dlhá výdrž až 122 hodín (podľa módu).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Big Switch Multi Tool BLACKBURN Mammoth 2Stage AnyValve Black
BLACKBURN Big Switch Multi Tool

Sada nářadí o 15 kusech včetně praktického pouzdra, do kterého můžete vložit i peníze nebo platební kartu. Blackburn Big Switch Multi Tool obsahuje imbusy v různých velikostech, plochý šroubovák, Torx klíč T25 a T30, nýtovačku, centrovací klíče a oddělovač brzdových destiček.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Mammoth 2Stage AnyValve Black BLACKBURN Mammoth 2Stage AnyValve Black
BLACKBURN Mammoth 2Stage AnyValve Black

Výkonná pumpička na MTB aj cestné bicykle. Blackburn Mammoth 2Stage AnyValve Black disponuje tlakom až 8 barov, vďaka ktorému nafúkne každé koleso za sekundu. Pumpička navyše umožňuje prepínanie medzi vysokým tlakom a veľkým objemom. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a ľahko ju tiež namontujete na rám kolesa pomocou priloženého držiaka. Pumpička je určená pre všetky typy ventilov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Wayside Multi Tool BLACKBURN Mammoth 2Stage AnyValve Black
Wayside Multi Tool

Multifunkčné náradie Wayside Multi Tool značky Blackburn patrí do povinnej výbavy každého ozajstného fanúšika cyklistiky. Obsahuje 19 najvyužívanejších funkcií, ktoré pomôžu s každou opravou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN AirStik 2Stage Grey BLACKBURN Click Front predná blikačka
BLACKBURN AirStik 2Stage Grey

Malá, ale extra výkonná pumpička na cestné aj MTB bicykle. Blackburn AirStik 2Stage Grey disponuje tlakom až 11 barov, vďaka ktorému nafúkne každé koleso za sekundu. Pumpička navyše umožňuje prepínanie medzi vysokým tlakom a veľkým objemom. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a ľahko ju tiež namontujete na rám kolesa. Pumpička je určená iba pre galuskový ventil.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN AirStik SL Black BLACKBURN Click Front predná blikačka
BLACKBURN AirStik SL Black

Blackburn AirStik SL je jedna z nejmenších, ale za to nejrychlejší pumpička v kopcích! Rychlost a tlak až 11 barů ocení každý milovník silnic. Lehká a tak malá, že ji schováte i do kapsy u dresu. Pouze pro galuskový ventilek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Click Front predná blikačka BLACKBURN Click Front predná blikačka
BLACKBURN Click Front predná blikačka

Praktická predná blikačka disponuje výkonom 20 lumenov a vodeodolnosťou IP-65. Ponúka 2 režimy. Uchytíte ju na koleso pomocou silikónového pásku. BLACKBURN Click Front predná blikačka je ideálnym doplnkom pre každého cyklistu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Click USB Front Black Dayblazer 1000 + Dayblazer 65 (Set)
BLACKBURN Click USB Front Black

Malá, ale výkonná přední blikačka Blackburn Click USB Front, díky ní budete v provozu nepřehlédnutelní. Pomocí pružného silikonového pásku lze upnout téměř kamkoliv. Váha pouhých 20 gramů.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Core 3 Floor Pump Dayblazer 1000 + Dayblazer 65 (Set)
BLACKBURN Core 3 Floor Pump

Kvalitná dielenská pumpa disponuje 71 cm dlhým oceľovým telom a stabilnou základňou. Súčasťou je hlavica AirTap kompatibilná s galuskovým aj auto ventilom. BLACKBURN Core 3 Floor Pump má spúšťacie tlačidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dayblazer 1000 + Dayblazer 65 (Set) Dayblazer 1000 + Dayblazer 65 (Set)
Dayblazer 1000 + Dayblazer 65 (Set)

Výkonné svetlo Blackburn so svietivosťou 1000 lúmenov a dobíjaním cez micro USB port. Výkon tohto ľahučkého svetla je viac než dostatočný pre lesné radovánky aj uprostred čierno čiernej tmy. Dostupné aj v sade s blikačkou DayBlazer 65.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Grid 13 Grid 2FER predná alebo zadná blikačka
BLACKBURN Grid 13

Multifunkčné náradie Grid 13 značky Blackburn je nevyhnutným pomocníkom pre každú vychádzku na bicykli. Obsahuje 13 najpoužívanejších náradí pre údržbu bicykla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Grid 2 Floor Pump Grid 2FER predná alebo zadná blikačka
BLACKBURN Grid 2 Floor Pump

Kvalitná dielenská pumpa disponuje 66 cm dlhým oceľovým telom a stabilnou základňou. Súčasťou je hlavica LocJaw kompatibilná s galuskovým aj auto ventilom. BLACKBURN Grid 2 Floor Pump má ľahko čitateľný ukazovateľ tlaku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Grid 2FER predná alebo zadná blikačka Grid 2FER predná alebo zadná blikačka
Grid 2FER predná alebo zadná blikačka

"Grid 2'FER je vysoko výkonná predná a zároveň zadná blikačka. Dvojitým kliknutím spínacieho tlačidla si vyberiete farbu svetla: bielu (prednú) alebo červenú (zadnú). Je vybavená celkom štyrmi módmi, z ktorých si určite vyberiete ten správny pre danú príležitosť podľa toho, či potrebujete vyšší výkon, alebo dlhšiu výdrž. Každopádne s maximálnym výkonom 175 lúmenov (predná) alebo 55 lúmenov (zadná) vás na ceste nikto neprehliadne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Grid 2FER Two Pack (2ks) BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
Grid 2FER Two Pack (2ks)

Grid 2'FER je vysoko výkonná predná a zároveň zadná blikačka. Je vybavená celkom štyrmi módmi, z ktorých si určite vyberiete ten správny pre danú príležitosť podľa toho, či potrebujete vyšší výkon, alebo dlhšiu výdrž. Každopádne s maximálnym výkonom 175 lúmenov (predný) alebo 55 lúmenov (zadný). Dobíjanie prebieha pomocou USB-C kábla. Ochrana proti vode

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Grid Large Bag Black Reflective BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
Grid Large Bag Black Reflective

Velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Large Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective

Stredne veľká podsedadlová ťaška vhodná na duši, náradie alebo montpáky. Blackburn Grid Medium Seat Bag Black Reflective je prevedená v čiernej farbe s reflexnými bokmi, polstrovaním a pútkom na blikačku. Vodeodolný zips zabráni poškodeniu uložených vecí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Grid predný + Grid zadný (Set) BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
Grid predný + Grid zadný (Set)

Predná a zadná blikačka Grid je vybavená celkom štyrmi módmi, z ktorých si určite vyberiete ten správny pre danú príležitosť podľa toho, či potrebujete vyšší výkon, alebo dlhšiu výdrž. Každopádne s maximálnym výkonom až 110 lúmenov vás na ceste nikto neprehliadne. Nabíjanie prebieha pomocou USB-C kábla. Ochrana proti vode IP-65.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Grid Rear zadná blikačka BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
Grid Rear zadná blikačka

Zadná blikačka Grid je vybavená celkom štyrmi módmi, z ktorých si určite vyberiete ten správny pre danú príležitosť podľa toho, či potrebujete vyšší výkon, alebo dlhšiu výdrž. Každopádne s maximálnym výkonom 40 lúmenov vás na ceste nikto neprehliadne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective

Malá podsedadlová taška, vhodná pre uloženie duše, náradia alebo montpáky. Blackburn Grid Small Seat Bag Black Reflective je prevedená v čiernej farbe s reflexnými bokmi, polstrovaním a pútkom na blikačku. Vodeodolný zips zabráni poškodeniu uložených vecí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL