Bissell 1440N Powerfresh Steam Mop
139,90 €

128 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parný mop Bissell 1440N powerfresh Steam Mop čistí a dezinfikuje silným parným prúdom. Pri čistení zanecháva sviežu vôňu. Prejdite na paru a jednoduchosť, teraz sú podlahy čisté vďaka pare


Bissell CrossWave

Bissell CrossWave

Hodnotenie: 5
351,53 €

299 €
+ doprava zadarmo

Bissell CrossWave je multifunkčný vysávač určený k efektívnemu vysávaniu či vytieraniu nečistôt a následnému vysúšaniu všetkých typov tvrdých podláh. K jednoduchšej údržbe prispeje praktická duálna nádrž na vodu, ktorá oddeľuje znečistenú vodu od tej čistej a prispieva k hygienickému ošetrovaniu povrchov.


Bissell Parný čistič Steam Shot
68,90 €
+ doprava zadarmo

Výkonný vysokotlakový parný stroj Bissell Steam Shot čistí a dezinfikuje. Uvoľňuje špinu a mastnotu silou pary. Rôzne nástavce pre čistenie kuchyne, grilu, kúpeľne, omietky, okien. Predlžovacia hadica, sada drobných kief s 3 farbami odlíšenými kefami, kefa na omietky, uhlový nástavec, okenná stierka, plochá podložka z mikrovlákna, 2 čistiace handry z mikrovlákna a plochá škrabka. Čistenie bez chemikálií – nekupujete žiadne prípravky.


Bissell 1132N VacSteam

Bissell 1132N VacSteam

Hodnotenie: 4,5
219 €

207 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Exkluzívne na MALL.SK! Parný mop a vysávač 2v1 Bissell 1132N VacSteam. Jedinečný parný mop, ktorý dokáže vysať a vytrieť naraz. Už nikdy nebudete tráviť čas vysávaním a následným čistením podláh, od teraz už všetko jedným ťahom. Mop má suchú nádobu pre povysávané nečistoty a nádobu na vodu pre parné čistenie. O filtráciu prachu sa starajú 2 filtre.


Bissell 5898E
16 €

6 €

Posledný kus za túto cenu!

3 náhradné kefky pre mop Lift Off Steam Mop 2v1.


Bissell 7399E

Bissell 7399E

Hodnotenie: 1
24,90 €

19 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradné Microban návleky pre mop Lift Off Steam Mop 2v1.


Bissell CrossWave Pet Pro 2225N
399 €

349,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkční vysavač 3 v 1 vysává, vytírá a vysušuje podlahy v jednom kroku, čímž spoří váš čas. Bissell CrossWave Pet Pro 2225N je vybaven silným motorem a dvěma nádobami – na čistou a špinavou vodu. Údržba přístroje je snadná a rychlá – stačí použít čistící základnu a nalít čistou vodu.


Bissell Pet Hair Eraser - Hand Vacuum 1987N
116,17 €

92,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BISSELL Pet Hair Eraser – Hand Vacuum 1987N – bezdrôtový bezvreckový odstraňovač zvieracích chlpov a ručný vysávač. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ho budete mať vždy po ruke. Na jedno nabitie môžete vysávať viac ako 12 minút. Súčasťou vysávača je i nadstavec na čalúnenie, rotačná kefa a štrbinový nadstavec.


Bissell SmartClean 2274N
279 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezsáčkový vysavač s příkonem 750 W a nádobou na nečistoty o objemu 3 litry. Bissell SmartClean 2274N je vybaven postranními kartáčky na hubici, které zlepšují úklid v rozích a kolem nábytku. Nádobu na nečistoty je možné vyprázdnit pouhým stiskem jednoho tlačítka, bez kontaktu s prachem.


Bissell MultiClean Wet & Dry Drum 2026M
129 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný vysávač pre suché a mokré sanie. Bissell MultiClean Wet&Dry Drum 2026 je ideálny pre čistenie áut, lodí, garáží alebo pivníc. Disponuje funkciou vyfukovania napríklad pre odstránenie nečistôt z dverí alebo pre nafúknutie matraca. K vysávaču dostanete špecializované nástavce vrátane kombinovaného nadstavca na tvrdé podlahy a koberce.


Bissell Multifunkčný čistiaci roztok pre CrossWave
15 €

Multifunkčný čistiaci roztok k čistiacemu zariadeniu Bisselu CrossWave. Roztok je vhodný pre čistenie všetkých podláh a rohožiek. Odstraňuje mastnotu a špinu na tvrdých podlahách, ktoré zostanú žiarivo čisté a bez lepkavých zvyškov.


Bissell HydroClean Proheat Complete
449 €

369 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový vysávač Bissell HydroClean Proheat Complete s príkonom 2000W bude udržiavať vašu domácnosť bez prachu a nečistôt. V bielom prevedení, s maximálnou hlučnosťou 82 db. Extra veľký objem nádoby na nečistoty 5 l.


Bissell PowerFresh Lift Off Steam Mop 1897N
185,12 €

157,90 €
+ doprava zadarmo

Parný mop s nastaviteľným parným výkonom. Bissell PowerFresh Lift Off Steam Mop 1897N so systémom filtrácie vody využíva na čistenie podlahy horúcu paru, ktorá zničí až 99,9% bežných baktérií vo vašej domácnosti. Vyčistí aj zaschnuté nečistoty vďaka zabudovanej škrabke. K mopu dostanete bohaté príslušenstvo a tiež nástavec pre osvieženie vzhľadu koberca.


Bissell SpinWave

Bissell SpinWave

Hodnotenie: 5
232,38 €

196,90 €
+ doprava zadarmo

BISSELL SpinWave je bezvreckový multifunkčný elektrický mop pre súčasné umývanie a vysúšanie tvrdých podláh. Vodná filtrácia 3v1 – ideálne riešenie pre alergikov. Zahrievacia doba: 60 minút. Udržuje sviežosť a čistotu.


Bissell SpotClean
239 €
+ doprava zadarmo

Čistič skvrn Bissell SpotClean. Všechny skvrny zmizí navždy. Buďte vždy připraveni na nečekané skvrny. BISSELL SpotClean čistič koberců navždy odstraní skvrny a jiné nečistoty odevšad.


Bissell SpotClean Professional 1558N
239 €
+ doprava zadarmo

Čistič škvŕn vhodný na čistenie kobercov, čalúnenia, interiérov karavanov alebo lodí. Bissell SpotClean Professional 1558N vyčistí a zároveň vysuší znečistené miesto v jednom kroku. K čističu obdržíte kefu na škvrny o šírke 8 cm a 15cm nástavec na schody. Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko skladuje a prenáša.