Biotter Pharma 100% Arganový olej 30 ml
8,50 €

Novinka

Arganový olej je neoceniteľným zdrojom krásy pre Vašu pokožku. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (80%), skvalén, karotény a vitamín E, a preto má priaznivý vplyv na zodpovedajúcu hydratáciu, pružnosť a výživu pokožky, čo pomáha zachovať jej mladistvý a zdravý vzhľad.


Biotter Pharma Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml
10,20 €

Novinka

Sérum s kyselinou hyalurónovou je vysoko koncentrované sérum s kyselinou hyalurónovou dokonale viaže vodu, hĺbkovo hydratuje pokožku a ponecháva ju hladkú a napnutú. Aktívne zložky obsiahnuté v sére odstraňujú známky starnutia a vracajú pokožke pevnosť a pružnosť.


Biotter Pharma Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1 kus
28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezkontaktný infračervený teplomer BoboScan meria teplotu na čele, bez potreby kontaktu s pokožkouměřit možno i teplotu okolitého prostredia alebo tekutín, stačí prepnúť režim. Ideálne pre rýchle a presné meranie. Jednoduché ovládanie, tri režimy merania.


Biotter Pharma WW Jet 3000 zubní sprcha
54,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zubná sprcha WW-Jet 3000 efektívne a rýchlo odstraňuje zvyšky jedla a baktérie z ťažko dostupných miest medzeru medzi zubami a pod líniou ďasien, kam sa nedostane kefka ani zubná niť. Neinvazívne odstraňuje zubný povlak a súčasne masíruje ďasná a zlepšuje tak ich prekrvenie.


Biotter Pharma WW Pulsar sonický zubní kartáček
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kefka WhiteWay Pulsar je kompaktný, vrtký a spoľahlivý zubnú kefku. Poskytne profesionálne a komplexné hygienu ústnej dutiny. efektívne čistenie zubov a jazyka belšie zuby ľahšie odstránenie plaku neobrusuje sklovinu masíruje ďasná a je k nim šetrnejší.


Biotter Pharma WW Sonic sonický zubní kartáček
52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kefka Biotter WhiteWay Sonic vďaka sonické technológii zabezpečí optimálne čistenie povrchu zubov a medzizubných priestorov, ktoré sú nedostupné pre tradičné kefky. Generátor zvukových vĺn vytvára od 31 000 do 48 000 sonických vibrácií za minútu.


Poslaním spoločnosti Biotter Pharma je poskytnúť svojim zákazníkom produkty výbornej kvality a propagovať aktívny, zdravý životný štýl.

Poslaním spoločnosti Biotter Pharma je poskytnúť svojim zákazníkom produkty výbornej kvality a propagovať aktívny, zdravý životný štýl.