Biotter Pharma Exfoliační maska na chodidla 1 pár
5,10 €

Exfoliačný maska na chodidlá odstraňuje stvrdnutú a hrubú kožu na chodidlách, hydratuje, ľahko sa používa. Maska na chodidlá vo forme ponožiek efektívne odstraňuje mozole, ponecháva kožu hladkú, mäkkú a jemnú.

Biotter Pharma 100% Arganový olej 30 ml
8,50 €

Arganový olej je neoceniteľným zdrojom krásy pre Vašu pokožku. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (80%), skvalén, karotény a vitamín E, a preto má priaznivý vplyv na zodpovedajúcu hydratáciu, pružnosť a výživu pokožky, čo pomáha zachovať jej mladistvý a zdravý vzhľad.

Biotter Pharma Horčík 125 mg s vitamínom B6 50 tablet
1,90 €

Horčík 125 mg s vitamínom B6 prispievajú k zníženiu miery vyčerpania, prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky. Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín a tiež k udržaniu zdravých kostí a zubov a normálnej činnosti svalov.

Biotter Pharma Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml
10,20 €

Sérum s kyselinou hyalurónovou je vysoko koncentrované sérum s kyselinou hyalurónovou dokonale viaže vodu, hĺbkovo hydratuje pokožku a ponecháva ju hladkú a napnutú. Aktívne zložky obsiahnuté v sére odstraňujú známky starnutia a vracajú pokožke pevnosť a pružnosť.

Biotter Pharma WW Pulsar sonický zubní kartáček
38,80 €

Kefka WhiteWay Pulsar je kompaktný, vrtký a spoľahlivý zubnú kefku. Poskytne profesionálne a komplexné hygienu ústnej dutiny. efektívne čistenie zubov a jazyka belšie zuby ľahšie odstránenie plaku neobrusuje sklovinu masíruje ďasná a je k nim šetrnejší.

Poslaním spoločnosti Biotter Pharma je poskytnúť svojim zákazníkom produkty výbornej kvality a propagovať aktívny, zdravý životný štýl.

Poslaním spoločnosti Biotter Pharma je poskytnúť svojim zákazníkom produkty výbornej kvality a propagovať aktívny, zdravý životný štýl.