bioserie toys Hrkálka - Krúžok
9,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá hrkálka v tvare krúžku má väčšiu skrytú guľôčku na vrchole, menšie guľôčky sa pohybujú vo vnútri rukoväte. Tieto pohybujúce sa guľôčky vytvárajú jemný zvuk a stimulujú zrak a sluch. Hrkálka je veľmi ľahko uchopiteľná a u detí podporuje rozvoj koordinácie oko-ruka. Je vyrobená zo 100% prírodného materiálu bez plastov.


bioserie toys Hrkálka - Činka
9,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá hrkálka v tvare činky má väčšiu skrytú guľôčku na jednom konci a niekoľko menších guličiek na druhom konci. Tieto guličky vytvárajú jemný zvuk. Hrkálka je veľmi prínosná pre poznávanie vzťahu „príčina-následok“. Je vyrobené zo 100% prírodného materiálu bez plastov.


bioserie toys Kocka s tvarmi
20,31 €
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Robustná kocka, ktorá pomáha malým deťom poznávať tvary, veľkosti a farby. Vďaka veselým farbám a variabilite zaručuje kocka hodiny plné zábavy. Kocka s tvarmi podporuje rozvoj jemnej motoriky a poznávanie farieb a tvarov. Vyrobená zo 100% prírodného materiálu bez plastov.


bioserie toys Hryzátko - Zelená hviezda
7,36 €

Hryzátko so štruktúrovaným povrchom v tvare hviezdy je veľmi dobre uchopiteľné pre detské ručičky a je tiež vhodné k prvým hrám malých detí. Hryzátko stimuluje ďasná a tým zjednodušuje priechod zúbkov dieťaťa. Je vyrobené zo 100% prírodného materiálu bez plastov..