Biopon BIOPON gélové hnojivo na orchidey 500 ml
2,61 €

BIOPON gélové hnojivo na orchidey 500 ml – vysoko účinné minerálne hnojivo vo forme gélu je vhodné pre všetky druhy orchideí. Pravidelné používanie stimuluje dlhodobé a časté kvitnutie (i niekoľkokrát ročne), poskytuje potrebné živiny, zvyšuje tvOrbu pukov a zintenzívňuje farbu kvetov a listov.

Biopon BIOPON hnojivo na paradajky, uhorky a zeleniny 1 kg
2,82 €

Viaczložkové minerálne hnojivo na zeleninu, pRedovšetkým na paradajky a uhorky. Vhodné k hnojenie rastlín vonku aj v skleníku či fóliovníku. Výživovo vhodné pre rastliny vo fáze rozsádzaní a plodenia. Zvýšený obsah K má pozitívny vplyv na zdravú a veľkú úrodu.

Biopon BIOPON duo elixír na orchidey 35 ml
1,08 €

BIOPON duo elixír na orchidey 35 ml – toto hnojivo je na okamžité použitie a jeho použitie je veľmi jednoduché a pohodlné vďaka aplikátoru.Inovatívny dvojzložkové hnojivo je vhodné pre výživu a rýchlu regeneráciu všetkých druhov orchideí.

Biopon BIOPON hnojivo na jahody 1 kg
2,88 €

BIOPON hnojivo na jahody 1 kg – viaczložkové minerálne hnojivo určené na hnojenie záhradných a lesných jahôd pestovaných v pôde. Termín aplikácie: III, VI.

Biopon BIOPON záhradnícke vápno 1 kg
2,14 €

BIOPON záhradnícke vápno – univerzálne záhradnícke vápno určené pre ošetrovanie kmeňov stromov. Táto metóda ochrany je medzi záhradníkov a Sadar obľúbená už po mnoho generácií nielen pre jej vysokú účinnosť, ale aj jednoduché a lacné použitie.