Bione Cosmetics Relaxačný sprchový gél Levandule 260 ml
3,30 € 2,90 €

Gél je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky, v BIO formulácii, neobsahuje žiadne ropné produkty, silikóny, parabény, SLS, SLES, ai. Dosahuje vysokej penivosti a mohutné čistiace a umývacie sily bez extrémneho odmastenie pokožky.

Bione Cosmetics Pravý včelí Propolis 82 ml
4,20 € 3,70 €

Propolisový extrakt do každej lekárničky. Propolis obsahuje asi 300 rôznych bioaktívnych látok. Je známe, že propolis potláča rozvoj baktérií, kvasiniek, plesní a niektorých vírusov. Pôsobí hojivo, protizápalovo a lokálne anesteticky.

Bione Cosmetics Vlasový šampón tradičné Pivné 260 ml
3,40 €

Novinka

Tradičné, populárne, jemný a výdatný šampón pre každodenné použitie pre všetky typy vlasov a pokožky. Obsahuje sladovej minerály, aminokyseliny, sacharidy a chmeľové živice, terpény, fytosteroly, vitamíny a iné. – všetko pre vaše krásne a zdravé vlasy.

Bione Cosmetics Krémový balzam po holení pre mužov Cannabis 200 ml
3,50 €

Novinka

Unikátny ľahký balzam po holení s vôňou Black Diamond spája všetky požiadavky na moderné a elegantné prostriedok starostlivosti o pleť po holení pre každý deň. Je vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, ropných produktov, silikónov, parabénov a dráždivých parfumov.

Bione Cosmetics Balzam na ruky Arganový olej + Karité 205 ml
2,70 € 2,40 €

Balzam na ruky Arganový olej + Karité je stredne tučný, ochranný balzam s univerzálnym použitím pre všetky typy pokožky, s výživnou silou BIO arganového oleja, koenzýmu Q10 a karité. Balzam je doplnený o moderný aktívny koenzým Q10 sa známou regeneračné a protivráskovou aktivitou.

Bione Cosmetics Relaxačné vlasový šampón Malina & Mäta 260 ml
3,40 €

Používaním šampónu Malina a Mäta dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevní, vráti sa ich pružnosť a lesk, nestrapkajú sa.

Bione Cosmetics Salicylovej lieh na problematickú pleť Antakne 255 ml
3,50 € 3,10 €

ANTAKNE – salicytový lieh pre občasnú intenzívnu hĺbkovú očistu mastnej a problematickej pleti. Výborná kombinácia odmasťovacích liehu, kyseliny salicylovej a oleja Tea tree účinne pomáha ošetriť problematickú a mastnú pleť. Lieh pokožku vyčistí, odmastí a uvoľní upchaté póry.

Bione Cosmetics Vlasová voda Kopřiva 215 ml
1,80 €

Novinka

Tradičné masážne bylinná vlasová voda s žihľavovým extraktom. Vhodná na normálne a suché vlasy. Prekrví vlasovú pokožku, upraví pH do optimálnej úrovne. Obsahuje bezoplachový kondicionér. Žihľavový extrakt vyživuje a zvyšuje lesk vlasov.

Bione Cosmetics Vlasová voda Lopúch 215 ml
1,80 €

Novinka

Tradičné masážne bylinná vlasová voda s olejom a lopúchovou extraktom. Vhodná na suché a namáhané vlasy. Prekrví vlasovú pokožku, upraví pH do optimálnej úrovne. Obsahuje bezoplachový kondicionér. Lopuchový extrakt vyživuje a zvyšuje lesk vlasov.

Bione Cosmetics Šampón proti lupinám Cannabis pre ženy 260 ml
3,30 € 2,90 €

Je veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov s účinkom proti tvorbe lupín. Vyrobený v BIO formulácii bez SLS, SLES, bez ropných produktov, bez silikónov a bez parabénov, bez dráždivých parfumov.

Bione Cosmetics Vlasové stimulačné masážne sérum Keratin + Kofein 215 ml
6 € 4,90 €

Unikátny prorastové stimulačné masážne vlasové sérum. Ojedinelým spôsobom spája regeneráciu už vyrastených vlasov spolu s podporou rastu vlasov nových as obmedzením ich vypadávaniu. Vaše vlasy spevní a zregeneruje chemickou reakciou vlasu s keratinovým hydrolyzátom.

Bione Cosmetics Bylinné mazanie s gaštanmi konským a kostihoja 260 ml
4,20 € 3,50 €

Mazanie na unavené telo s ,, konskou silou ´´ pagaštanu konského a kostihoja lekárskeho. Mazanie s univerzálnym použitím pre všetky typy pokožky, pre celú rodinu. Extrakt gaštanu, kostihoj, mentol, gáfor, eukalyptus a ďalšie zložky pôsobia relaxačne a blahodárne na pohybový aparát tela.

Bione Cosmetics Detský penový vlasový a telový šampón 150 ml
3,30 €

Novinka

S výbornou aplikácií pomocou mechanického spevňovač. Zaistí okamžitý vznik umývacie peny, skráti dobu umývanie tela, výrazne obmedzuje nežiaduce nadbytočné množstvo použitého prípravku. Má značnú penivosť, čistiace a umývacie silu, bez extrémne odmašťoval vlasy či pokožku.

Bione Cosmetics Krémová vlasová maska Keratin + Chinin 260 ml
3,40 € 3 €

Unikátne spojenie regeneračného keratínu s chinínu, pre Vaše krásne vlasy. Chinín – tradičná prísada vlasovej kozmetiky už od roku 1860. chinín potláča rast niektorých mikróbov, zvlášť kvasiniek, zároveň stimuluje kožnú mikrocirkuláciu a tým podporuje krvný zásobovanie vlasových korienkov.

Bione Cosmetics Micelárna voda Exclusive Q10 255 ml
4 € 3,10 €

Úplne unikátne micelárny čistiace a odličovacie pleťová voda bez akýchkoľvek konzervačných látok, bez parfumov, bez silikónov, ropných produktov, a i. Pritom s výbornou čistiacou účinnosťou pre všetky typy pokožky, aj pre veľmi citlivú.

Bione Cosmetics Nočný pleťový krém Exclusive Q10 51 ml
3,70 € 3,20 €

Ultra tenký pleťový krém so zvýšeným obsahom koenzýmu Q10, s hydratačnou zložkou je určený pre všetky typy pleti. Unavenej pleti navracia tonus a lesk, pleť je vláčna, hydratovaná a vyživená. Koenzym Q10 posilňuje bunkové dýchanie a tým optimalizuje biochemické procesy v pokožke.

Bione Cosmetics Profesionálne pleťový a telový peeling Uhorka 200 g
3,50 €

Novinka

Pleť ový a telový peeling s uhorkovým extraktom hĺbkovo vyčistí pokožku tváre i celého tela. Použitím získate pokožku úplne hladkú a zbavenú všetkých nečistôt, zvyškov tieňov, púdrov a líčidiel. Odstraňuje aj odumreté bunky kože a do hĺbky vyčistí upchaté póry.

Bione Cosmetics Regeneračný šampón pre mužov Keratin + Kofein 260 ml
3,60 € 3,20 €

Keratin ový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním šampónu Keratin dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Bione Cosmetics Regeneračný vlasový šampón Heřmánek + Keratin 260 ml
3,60 € 3,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Regeneračný vlasový šampón Heřmánek + Keratin je určený pre všetky typy vlasov. Je vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez silikónov, bez parabénov a bez konzervantov a pod. Dosahuje vysokej penivosti a mohutné čistiace a umývacie sily, bez extrémneho odmastenie pokožky i vlasov.

Bione Cosmetics Relaxačné sprchový gél Malina & Mäta 260 ml
3,40 €

Relaxačné sprchový gél Malina & Mäta je veľmi jemný, a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky, v BIO formulácii, neobsahuje silikóny, parabény, SLS, SLES, ai. Dosahuje vysokej penivosti a mohutné čistiace a umývacie sily bez extrémneho odmastenie pokožky.

Bione Cosmetics SOS šampón s prísadami proti padaniu vlasov 260 ml
4,90 € 4,30 €

Vlasový šampón SOS sa používa ako podporný a sprievodný šampón na umývanie vlasov pri používaní „záchranného spreje“ SOS pre mužov aj ženy. Šampón obsahuje rad moderných i tradičných osvedčených prísad používaných na podporu rastu vlasov a na obmedzenie ich vypadávaniu.

Bione Cosmetics Tělo vé mlieko Macadamia + Coco Milk 400 ml
3,10 €

Telové mlieko Macadamia + Coco Milk je veľmi ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko, ktoré obsahuje regeneračné, zvláčňujúce a hydratačné zložky, ako sú alantoín, panthenol, glycerín, vzácne bambucké maslo a koenzým Q10.

Bione Cosmetics Vlasová voda Proti lupinám 215 ml
1,80 €

Novinka

Moderné mikrobicídna masážne vlasová voda proti lupinám. Vhodná pre všetky typy vlasov. Prekrví vlasovú pokožku, upraví pH do optimálnej úrovne. Obsahuje bezoplachový kondicionér a vysoko účinnú látku ničiacu mikroorganizmy, spôsobujúce tvorbu lupín.

Bione Cosmetics Antiperspirant + deodorant Men modrý 80 ml
2,40 €

Novinka

Moderný, elegantný a efektívny dezodorant – antiperspirant, emulzie bez liehu, bez glykolov, po aplikácii nechladí, na pokožke nelepí, rýchlo zasychá a nezanecháva škvrny na oblečení. S typicky pánskou vôňou mora, citrusov, mošusu, športové, nie však sladkú.

Bione Cosmetics Antiperspirant + deodorant Women ružový 80 ml
2,40 €

Novinka

Moderný, elegantný a efektívny dezodorant – antiperspirant, emulzie bez liehu, bez glykolov, po aplikácii nechladí, na pokožke nelepí, rýchlo zasychá a nezanecháva škvrny na oblečení. S vôňou teplú púdrovú, s prvkami ruže, jazmínu, mošusu. Chráni pred potením a zápachom až 24 hodín.

Bione Cosmetics Antiperspirant + deodorant Women zelený 80 ml
2,40 €

Novinka

Moderný, elegantný a efektívny dezodorant – antiperspirant, emulzie bez liehu, bez glykolov, po aplikácii nechladí, na pokožke nelepí, rýchlo zasychá a nezanecháva škvrny na oblečení. So sviežou ľahkou vôňou rozkvitnutej lúky, trávy, machu a zeleného čaju. Chráni pred potením a zápachom až 24 hodín.

Česká značka Bione Cosmetics ponúka prírodné produkty pleťovej a telovej kozmetiky. Produkty neobsahujú silikóny, parabény, alkylfenoly, ropné deriváty ani iné potenciálne škodlivé látky a nie sú testované na zvieratách. Bione Cosmetics poskytuje kvalitnú kozmetiku za rozumnú cenu.

Česká značka Bione Cosmetics ponúka prírodné produkty pleťovej a telovej kozmetiky. Produkty neobsahujú silikóny, parabény, alkylfenoly, ropné deriváty ani iné potenciálne škodlivé látky a nie sú testované na zvieratách. Bione Cosmetics poskytuje kvalitnú kozmetiku za rozumnú cenu.