Biolit Prášok proti lezúcemu hmyzu 250 g
4,64 € 4 €

Prášok proti mravcom vytvorí bariéru proti vniknutiu hmyzu do interiéru. Biolit prášok zaistí nepretržitú ochranu až po dobu 12 týždňov.

Biolit Plus 007 proti osám-52%
12 € 5,66 €

Akcia

Biolit Plus je vysoko účinný priestorový a povrchový sprej k ochrane proti osám. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť. Vďaka veľkému výdaju látky má Biolit Plus tiež okamžitý Podchladzovací účinok, ktorý znižuje pohyblivosť hmyzu

Biolit Elektrický odparovač so suchou náplňou
6,83 €

Biolit elektrický odparovač so suchou náplňou hubí komáre, pakomárce a iný malý hmyz. Ochráni Vás pred nepríjemným hmyzom, používa sa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach.
Návod na použitie: El. odparovač je určený pre pripojenie do el. siete s napätím 220–230 V

Biolit Sprej proti lietajúcemu hmyzu-46%
8 € 4,30 €

Akcia

vlastnosti Rýchly účinok na muchy, komáre, sršne a osy Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Otočte dýzu nádobky smerom od tváre a stlačte aplikátor. Nádobku držte v čo najviac vzpriamenej polohe

Biolit Plus sprej Stop pavúkom 2x400 ml
9,70 €

Bilot Plus sprej je primárne určený proti pavúkom, ale je účinný aj na iný lezúci hmyz ako sú mravce, šváby či škvory. Pôsobí dvojitým spôsobom – zabíja ihneď po aplikácii a funguje ako prevencia.

Biolit Plus sprej proti osám 2x400 ml
9,70 €

Špeciálny sprej Biolit Plus je vysoko účinný na ničenie a ochranu proti osám. Jeho aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz na väčšiu vzdialenosť a optimálne účinnou dávkou. Okamžitý podchladzovací účinok znižuje pohyblivosť hmyzu.

Biolit Plus elektrický odparovač 30 nocí - proti muchám a komárom
9,46 €

Novinka

Biolit Plus elektrický odparovač chráni proti komárom a muchám až 30 dní. Zabíja aj komármi skryté za závesy, pod stoly a v neprístupných rohoch. Proti komárom ochráni miestnosť do 34 m3. Proti muchám ochráni miestnosť do 20 m3. Prináša rýchly účinok a nepretržitú ochranu proti komárom a muchám

Biolit UNI 007 2x400 ml

Biolit UNI 007 2x400 ml

Hodnotenie: 4,6
7,30 €

Univerzálny sprej značky Biolit proti lietajúcemu aj lezúcemu hmyzu je rýchly a účinný. Zbaví vašu domácnosť komárov, švábov, mravcov a iného otravného hmyzu a to všetko bez parfumácie a iného zápachu.

Biolit proti lezúcemu hmyzu - pomarančový kvet 400 ml-24%
5,86 € 4,40 €

Insekticíd vďaka účinnému zloženiu pôsobí okamžite počas niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhodobú ochranu až 4 týždňov. Zahubí dospelé šváby a ich vajíčka. Pôsobí aj na lezúci hmyz ako sú napr. rus domáci, mravce, pavúky, rybenky, ploštice a cvrčky. Objem 400 ml.

Biolit elektrický odparovač - pomarančový kvet 45 nocí
7,83 € 6,90 €

Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Používa sa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach. Nepretržitá ochrana s vôňou pomarančového kvetu až 45 nocí (1noc = až 10 hodín).

Biolit tekutá náplň do elektrického odparovača 45 nocí-20%
6,27 € 5 €

Náhradná tekutá náplň je určená pre elektrický odparovač Biolit. Insekticíd chráni proti komárom vrátane tigrích aj pri mierne otvorených oknách a rozsvietených svetlách. Nepretržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodín).

Biolit tekutá náplň - pomarančový kvet 45 nocí
7,04 € 6 €

Náhradná tekutá náplň je určená pre elektrický odparovač Biolit. Insekticíd chráni proti komárom vrátane tigrích aj pri mierne otvorených oknách a rozsvietených svetlách. Nepretržitá ochrana s vôňou pomarančového kvetu až 45 nocí (1 noc = až 10 hodín).

Biolit elektrický odparovač 45 nocí-22%
7,06 € 5,50 €

Výpredaj

Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Používa sa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach. Nepretržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodín).

Biolit Plus sprej proti mravcom
7,03 €

vlastnosti Až 4 týždne Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ Max teplota ° C trvanlivé 50 Príprava a použitie Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Nádobku držte vo vzpriamenej polohe. Nasmerujte dýzu nádobky na povrch, ktorý chcete ošetriť, a pevne stlačte aplikátor

Biolit L 007 2x400 ml-24%

Biolit L 007 2x400 ml

Hodnotenie: 5
9,68 € 7,30 €

Vysoko účinný sprej proti muchám, komárom, ovadom, osám aj moliam oceníte najmä na chalupe či dovolenke. Pôsobí rýchlo a stopercentne a to všetko bez parfumácie či iného zápachu.

Biolit Prášok proti lezúcemu hmyzu-48%
8 € 4,10 €

Akcia

•Proti vniknutiu hmyzu do interiéru.• Nepretržitá ochrana až po dobu 12 týždňov.• Pomáha chrániť proti opätovnému zamorenia.• Rýchly účinok – do 30 minút po kontakte hmyz hynie.

Biolit Tekutá náplň do elektrického odparovača 45 nocí
8,55 €

Novinka

Vlastnosti •Náhradní tekutá náplň je určena pro elektrický odpařovač Biolit •Insekticid chrání proti komárům včetně tygřích i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech •Nepřetržitá ochrana až 45 nocí (1 noc = až 10 hodin)…

Biolit Elektrický odparovač s náplňou
9,71 €

Novinka

Vlastnosti •Elektrický odpařovač včetně jedné tekuté náplně •Poskytuje spolehlivou ochranu až na 45 nocí •Efektivně působí proti komárům včetně komárů tygřích •Bez parfemace •Působí i při mírně otevřených oknech Popis Vyzrajte na komáry, kteří se skrývají…

Biolit Elektrický odparovač s tekutou náplňou s vôňou pomaranča
9,92 €

Novinka

•Elektrický odpařovač včetně jedné tekuté náplně •Poskytuje spolehlivou ochranu až na 45 nocí •Efektivně působí proti komárům včetně komárů tygřích •S příjemnou vůní pomeranče •Působí i při mírně otevřených oknech Popis Vyzrajte na komáry, kteří se…

Biolit Tekutá náplň do elektrického odparovača s vôňou pomaranča
8,85 €

Novinka

Vlastnosti •Náhradní tekutá náplň do elektrického odpařovače •Poskytuje spolehlivou ochranu až na 45 nocí •Efektivně působí proti komárům včetně komárů tygřích •S příjemnou vůní pomeranče •Působí i při mírně otevřených oknech Popis Vyzrajte na komáry,…

Biolit proti komárom a muchám bez vône 400 ml-24%
5,85 € 4,40 €

Biolit sprej proti lietajúcemu hmyzu vďaka svojmu inovovanému zloženiu a obsahu účinných látok rozprašovaných v podobe vysoko účinných mikročastíc účinne a rýchlo hubia hmyz, predovšetkým muchy a komáre. Tento sprej je BEZ ZÁPACHU. Objem 400 ml.