BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 1.00 Čierna prírodná 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO je prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy. Bez amoniaku, rezorcinolu, parabénov, fenylendiamínu a para-fenyléndiamínu. * Bez parfumácie.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 5.0 Gaštanová prírodná svetlá 140 ml
12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 5. 0 Gaštanová prírodná svetlá je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 5.50 Hnedá - svetlý mahagón 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 5. 50 Hnedá – svetlý mahagón je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 4.00 Hnedá prirodzená 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 4. 00 Hnedá prirodzená je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 5.34 Medová gaštanová 140 ml
12,20 €

Novinka

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 5. 34 Medová gaštanová je z 92% prírodný produkt. Prírodná farba na vlasy, vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 6.30 Blond zlatá tmavá 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 6. 30 Blond zlatá tmavá je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 4.05 Gaštanovo čokoládová 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 4. 05 Gaštanovo čokoládová je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 7.33 Blond Zlatá pšenica 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 7. 33 Blond Zlatá pšenica je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 9.30 Blond zlatá - Extra svetlá 140 ml
12,20 €

Novinka

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 9. 30 Blond zlatá – Extra svetlá je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 0.0 Zosvetľovač 140 ml
12,20 €

Zosvetľovač 140 ml je zložený z prírodných zložiek, ktorý zosvetlí vaše vlasy. Obsahuje arganový olej v BIO kvalite, pšeničné proteíny a prírodné extrakty, ktoré sa starajú o vlasy aj o pokožku hlavy. Vlasy budú nielen zosvetlené, ale aj vyživené, lesklé a jemné na dotyk.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 6.06 Blond tmavá Havana 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 6. 06 Blond tmavá Havana je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 7.0 Blond prírodná stredná 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 7. 0 Blond prírodná stredná je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 8.03 Blond prírodná svetlá 140 ml
12,20 €

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 8. 03 Blond prírodná svetlá je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap NUTRICOLOR DELICATO - farba na vlasy - 5.05 Hnedá - svetlý gaštan 140 ml
12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

NUTRICOLOR DELICATO – farba na vlasy – 5. 05 Hnedá – svetlý gaštan je z 92% prírodný produkt, permanentná farba. Prírodná farba na vlasy, ktorá vlasom dodá dlhotrvajúcu žiarivú farbu a lesk. Dokonale kryje šediny a je obohatená prírodnými extraktmi, ktoré ošetrujú vlasy, aj pokožku hlavy.

BioKap Nutricolor Kondicionér na farbené vlasy 250 ml
12,20 €

BIOKAP Nutricolor Kondicionér na farbené vlasy neobsahuje SLS, SLES, parabény ani silikóny. Obsahuje esenciálne oleje z eucalyptu a rozmarínu, ktorý revitalizuje pokožku hlavy, pôsobí v symbióze s výťažkami z vŕby a chráni trvanlivosť farieb.

BioKap Nutricolor Obnovujúci šampón 250 ml
12,20 €

Nutricolor obnovujúci šampón neobsahuje SLS, SLES, parabény ani silikóny. Obsahuje esenciálne oleje z eucalyptu a rozmarínu, ktorý revitalizuje pokožku hlavy, pôsobí v symbióze s výťažkami z vŕby a chráni trvanlivosť farieb. Arganový olej z ekologického poľnohospodárstva dodáva vlasom výživu a lesk.