Bio nebio Bio Dinovho desiata hviezdičková 30 g
0,70 €

Bio DINOVA DESIATA hviezdičková Chrumkavé kakaové hviezdičky majú príjemnú čokoládovú chuť a obsahujú prevažne celozrnnú múku. Sú sladené sušenou trstinovou šťavou Rapadura a medom. Ochutené sú kakaom a parfumované pravou Bourbon vanilkou. Výrobkový rad DINOVA DESIATA je určená hlavne pre školákov.

Bio nebio Bio kakaová sluníčka rýžová 200 g
1,70 €

Kakaová slniečka sú vyrobené z talianskej ryže, osladená prírodným trstinovým cukrom a dochutená kakaom a sladom. Majú sladkú čokoládovú chuť a sú výborná ako cereálne raňajky s mliekom podľa chuti (kravským, ryžovým, mandľovým. ). Chutia aj nasucho s nakrájaným čerstvým ovocím.

Bio nebio Bio kokos strúhaný 200 g
1,60 €

Kokosové orechy, z ktorých je získavaný strúhaný kokos sa pestujú tradičným ekologickým spôsobom. Aby farmári zabránili vyčerpávanie pôdy a jej erózii, pestujú na jednom mieste viac druhov plodín. Zároveň s kokosovými orechmi tak pestujú aj banány, ananásy, korenie a kávu.

Bio nebio Bio melasa trstinová nesírená 450g
2,70 €

Trstinová melasa je takmer čierna sirupovitá hmota, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe trstinového cukru zo šťavy z cukrovej trstiny. Táto šťava obsahuje okrem cukru tiež biologicky aktívne látky, potrebné k jeho stráveniu.

Bio nebio Bio Ryža Basmati biela 500g
2,70 €

Bio ryža Basmati biela Basmati je obľúbená pre svoju typickú ušľachtilú vôňu a chuť. Jej dlhá a úzka zrnká sú po uvarení nadýchaná, sypká a pevná. je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Nedostižná je však ako príloha ku koreneným indickým omáčkam.

Bio nebio Bio Ryža Basmati natural 500g
2,50 €

Bio ryža Basmati natural Basmati je obľúbená pre svoju typickú vôňu a chuť. Jej dlhá a úzka zrnká sú po uvarení nadýchaná, sypká a pevná. Natu ral ryža nebola zbavená cenné vrchnú šupkou a klíčku a je nezastupiteľnou súčasťou zdravej kuchyne a makrobiotiky.

Bio nebio Bio Sirup z agáve 352 ml
4,40 €

Sirup z agáve je prírodným mexickým sladidlom na báze fruktózy. rastlina agáve je tradičnou súčasťou stravy amerického juhozápadu a Mexika po celé stáročia, domorodí Mexičania hovoria šťave z agáve „medová voda“ a agáve prezývajú „Mexický strom života a dostatku“.

Bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
0,80 €

Táto soľ vznikala v oblasti dnešných Himalájí v období starohôr pomalým odparovaním plytkého mora. Nasled-ným pohybom zemských vrstiev sa soľná ložiska dostala hlboko pod povrch. Od tej doby bola soľ ukrytá pod zemou a izolovaná od okolia a ľudskej činnosti. Ťaží sa ručne a nie je nijako upravovaná.

Česká spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment vysoko kvalitných biopotravín a potravín zdravej výživy.

Česká spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment vysoko kvalitných biopotravín a potravín zdravej výživy.