bio nebio Bio melasa trstinová nesírená 450g
2,70 €

Trstinová melasa je takmer čierna sirupovitá hmota, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe trstinového cukru zo šťavy z cukrovej trstiny. Táto šťava obsahuje okrem cukru tiež biologicky aktívne látky, potrebné k jeho stráveniu.

bio nebio Bio Javorový sirup 100% Grade C 250ml
4,60 €

BIO Javorový sirup – Grade C Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru.

bio nebio Bio Slnečnicové semienko Európa 150g
0,90 €

Bio slnečnicové semienko Európa 150 g Prevažná väčšina bio slnečnicového semienka na slovenskom trhu pochádza z Číny. Preto máme veľkú radosť, že sme do nášho sortimentu mohli pridať lokálnu výpestok.

bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
0,80 €

Táto soľ vznikala v oblasti dnešných Himalájí v období starohôr pomalým odparovaním plytkého mora. Nasled-ným pohybom zemských vrstiev sa soľná ložiska dostala hlboko pod povrch. Od tej doby bola soľ ukrytá pod zemou a izolovaná od okolia a ľudskej činnosti. Ťaží sa ručne a nie je nijako upravovaná.

bio nebio Bio Javorový sirup 100% Grade A 250ml
5,30 €

Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru. Bio certifikát garantuje šetrné spracovanie bez použitia chemikálií (napr.

bio nebio Bio sušená sekaná paradajky 100g
1,70 €

Bio sušené paradajky sekaná 100 g Bio paradajky dopestované pod talianskym slnkom bola plátkovaná, presolené morskou soľou a usušená na slnku. Vďaka tomu, že sú paradajky nasekaná na malé kúsky, je ich použitie rýchle a jednoduché.

bio nebio Surový prírodný trstinový cukor 500g
1,20 €

Prírodný trstinový cukor – Sypký cukor kryštál a má svetlo hnedú farbu, príjemnú nevtieravú chuť a medovú vôňu. Vďaka zbytkovej melase ľahko zvýrazňuje pôvodnú chuť pokrmov. Predstavuje zdravšie a chutnejšie náhradu bieleho repného cukru.

bio nebio Bio Kakaové maslo - kôstky 100 g
2,60 €

Bio kakaové maslo kôstky – Toto kakaové maslo bolo vylisované z bio kakaových bôbov a potom iba zbavené výraznej vône (dezodorizovaný). nebolo chemicky rafinované ani stužovania. Ako použiť: Čisté kakaové maslo používame do poliev a praliniek z bielej čokolády či karobu.

bio nebio Bio arašidy lúpané nepražené 200g
1,80 €

Arašidy ponúkame v tej najprirodzenejšej forme – nepražené, nesolené a v biokvalite. Nekvalitné búrske oriešky môžu obsahovať veľmi nebezpečné prírodné toxíny, z ktorých najznámejšie sú aflatoxíny.

bio nebio Bio Slnečnicové semienko 200g
1 €

Táto veľká slnečnicové semienka pochádzajú z kontrolovaného ekologicého poľnohospodárstva a sú vhodné nielen na použitie pri varení, ale ik priamu spotrebu. Slnečnicové semienka sú chutným obohatením chlebov a pečiva, sušienok, müsli zmesí, zeleninových a obilných pokrmov.

bio nebio Bio datle vykôstkované 200g
1,80 €

Bio datle vykôstkované sú typickou vianočné dobrotou, ale sú aj ďaleko všestrannejšie. Datle sú vynikajúce zložkou stolových zmesou orieškov, semienok a sušeného ovocia a zdravú desiatou pre deti. Sekanými ďatľami zladíme kaše, jogurty, ovocné šaláty a rôzne pečené i nepečené dezerty.

bio nebio Bio Dinovho desiata hviezdičková 25g
0,80 €

Bio DINOVA DESIATA hviezdičková Chrumkavé kakaové hviezdičky majú príjemnú čokoládovú chuť a obsahujú prevažne celozrnnú múku. Sú sladené sušenou trstinovou šťavou Rapadura a medom. Ochutené sú kakaom a parfumované pravou Bourbon vanilkou.

bio nebio Bio kokos strúhaný 200g
1,60 €

Kokosové orechy, z ktorých je získavaný strúhaný kokos sa pestujú tradičným ekologickým spôsobom. Aby farmári zabránili vyčerpávanie pôdy a jej erózii, pestujú na jednom mieste viac druhov plodín. Zároveň s kokosovými orechmi tak pestujú aj banány, ananásy, korenie a kávu.

bio nebio Bio Parmezánové krekry s EP olivovým olejom 130g
2,20 €

Parmezánové krekry s EP olivovým olejom Krekry sú vyrobené z extra panenského olivového oleja, dochucujú štedrou dávkou parmezánu (14%) a ľahko osolené morskou soľou zo Stredozemného mora. 100% celozrnné krekry obsahujú vysoké množstvo vlákniny a stopové prvky prítomné v pšeničnom klíčku a obalu.

bio nebio Bio Ryža Basmati biela 500g
2,70 €

Bio ryža Basmati biela Basmati je obľúbená pre svoju typickú ušľachtilú vôňu a chuť. Jej dlhá a úzka zrnká sú po uvarení nadýchaná, sypká a pevná. je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Nedostižná je však ako príloha ku koreneným indickým omáčkam.

bio nebio Bio Ryža Basmati natural 500g
2,40 €

Bio ryža Basmati natural Basmati je obľúbená pre svoju typickú vôňu a chuť. Jej dlhá a úzka zrnká sú po uvarení nadýchaná, sypká a pevná. Natural ryža nebola zbavená cenné vrchnú šupkou a klíčku a je nezastupiteľnou súčasťou zdravej kuchyne a makrobiotiky.

bio nebio Bio Ryža guľatozrnná natural 500 g
2 €

Bio ryža guľatozrnná natural Táto ryža vyniká čistotou a neporušenosťou zŕn, po uvarení je krásne nadýchaná a voňavá. Pri varení uvoľňuje guľatozrnná ryža svoj škrob, a vďaka tomu je mäkká a ľahko lepkavá.

bio nebio Bio Sezam nelúpaný 200g
1,50 €

Táto kvalitná prírodná nelúpaná sezamové semienka pochádzajú od prevereného dodávateľa a sú vhodná ako na varenie, tak na priamu spotrebu. prírodné sezamové semienko je veľmi všestranné.

bio nebio Bio tekvicové semienko 200g
2,90 €

Táto tekvicové semienka sú súčasťou projektu ČESKÉ BIO, ktorý má za cieľ dostať českej biopotraviny na slovenský stôl. Tekvicové semienka môžeme použiť na priamu konzumáciu samotnej aj v rôznych zmesiach s orieškami a sušeným ovocím.

bio nebio Jedlá sóda 220g
1,60 €

Jedlá sóda 220 g Táto jemne mletá jedlá sóda je vhodná pre potravinárske účely. Používame ju ku kyprenie niektorých ciest. V kyslom prostredí sa rozkladá za vzniku plynu, oxidu uhličitého, a preto jedlá sóda cesto kypria, len keď je v ňom prítomná nejaká kyslá zložka. Ako kyslá zložka funguje napr.

bio nebio Mák modrý český 200 g
1,70 €

Modrý mak vypestovaný v Českej republike pôsobí veľmi dekoratívne na pečive, typická výrazná chuť a vôňa ho predurčuje i do makových náplní, pomazánok a posypov rezancov, trhancov, ovocných knedlí a podobne. Môžeme ho hrsť pridať aj do domáceho chleba.

Česká spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment vysoko kvalitných biopotravín a potravín zdravej výživy.

Česká spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment vysoko kvalitných biopotravín a potravín zdravej výživy.